+1 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (17,661 puan) tarafından
Ya bi çocuk beş dakika oturmazmı yemin ederm hayattan soğumama ramak kaldı günde bin beşyüz kere Alparslan diyorum abi yorulmuyor sürekli bi yerler dökülüp herşey karıştırılıyor duvarlar çiziliyo süpürge dik süpürge çıkıyo çamaşırlar odalara taşınıyo makinalar çalıştırılıyo sürekli meyve yiyo :D daha bir sürü şey yapıyo şuan aklma gelenler bunlar dndjdjj nasıl baş edilir bağıramıyorum kızamıyorm hemen sarılıyo öpüyo jdjdh imdaaaat diye bağırasım var anne beni geri al  :D sizzinkiler sakinmi yoksa bunun aynısımı iki yaş bu arada sendromlarıda var baya sinirleniyo sandalyeleri deviriyo ne bulsa fırlatıyo bağırıyo zıpljyo jdjdj napcazzzz

29 Cevaplar

+1 oy
(427 puan) tarafından
Kız mi ve 2 yaşında demi ay bendede vart
(17,661 puan) tarafından
Erkek iki yaşında ve götünde don ayağındada çorap durmiiii kanka djdjdj
(427 puan) tarafından
Çorap konusunda katılıyorum benim kızımda öyle külotlu çorap giydiriyor um günde 3 4 tane kıyafet değiştiriyor um
(17,661 puan) tarafından
Ay bide giydirdiğim dkka çıkarması kriz geçircem valla
(427 puan) tarafından
Aynen aynen
-Reklam-
+1 oy
(94 puan) tarafından

image

Böyle bı cvp veriyim sen anla canım henüz 21 aylık akşam benim pertim çıkıyor o yorulmuyo 

(17,661 puan) tarafından
Bacağım sızlıyo evin içinde koşmaktan bi yeri üstüne devirir bi yerden atlar diye Allah korusun ama bunların enercileride yaniii
(94 puan) tarafından
Amin cnm bu daha hiç bişey en basit yaptığı aktivite bu.derlerdide inanmazdım erkek çocuğu insani 10 yaş yaslandiriyomus diye dogruymustu
(17,661 puan) tarafından
Evet saçlarm bembeyaz djdjdj
+1 oy
(1,546 puan) tarafından
Bizim evde de var aynısı daha yeni halıya nar atmış üstüne tek tek basmış napalim canı sağ olsun iki dk oturmaz
(17,661 puan) tarafından
Ayyyy shfjdjjd aynı kız yapıyo bak böyle şeylerde :D aynen canları sağolsun
(1,546 puan) tarafından
Aynen kendine tik de bana değil:) elleri kirli ağzı kirli olsun yıka der ama evin ağzına eder halı yıkamacı abi abla siz ne yapıyorsunuz evde dedi geçen kızımı gösterdim he anladım dedi :) heryer kilitli dolaplar pencerede kilitler var sürekli koşturduğu için hep biryeri mor yada yara :)
(17,661 puan) tarafından
Ayyyy :)))(
+1 oy
(1,099 puan) tarafından
Bu aralar oğlum o kadar yaramaz ki aman Allahım resmen ağlıyorum hiç laf dinlemiyor yapma dedikçe yapıyor ne söylesem aynısını bana söylüyor herşeye bı cevabı var koltuğa 2 bardak su dökmüş duvarlari çiziyor daha bicok sey
(17,661 puan) tarafından
Aynen bide bana bağrıyo şuuuuş diye konuşturmuypda :)
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Bir an ben kendi halimi okuyorum sandım benim Alparslan da aynı
(17,661 puan) tarafından
:D adaşlar bide ❤️❤️❤️ ay valla delircem çıldırcam şuan sesi yok bi bakim sessizlik beni korkutur djdjdj
(1,121 puan) tarafından
İftar sofrası kurarken kardeşini de örgütleyip üstüne çıkıyorlar. Annelerin korkulu rüyası sessizlik:-D
(17,661 puan) tarafından
:D abisinin kalemliğini aşırıyodu yakaladık ayrıca bizim doğrama tahtası tepsi çocuk odasında bulduk
0 oy
(268 puan) tarafından
beniimmmm beniimmm benimmmm
(17,661 puan) tarafından
Oooooy oyyyy oyyyy hdhdhhh
(268 puan) tarafından
vjvvjvjvkb vallahi o kadar yoruluyorum ki sırtımın ağrısı hiç geçmiyo sürekli hareket halinde ve aşırı inatlaşıyo benimle çok üzülüyorum
(17,661 puan) tarafından
Hiç bitmiyo o inat valla
0 oy
(28 puan) tarafından
Alparslanlar öyle sanırım benimde Alparslan aynı yerinde durmaz zıplar hoplar atlı gbi koşturur
(17,661 puan) tarafından
Şuan bile bişeyler yapıyo saldm artık dndndj
0 oy
(160 puan) tarafından
Erkek çocuklar hep böyle benim oğlumda hiç durmuyor sürekli peşindeyim büyümeye basladigindan beri hiç durmuyor etmiyor şimdi dahada cok hareketlendi bı oraya bı buraya gidiyor bı saniye bile durmuyor 
(17,661 puan) tarafından
Işıkları söndürün ağlamak istiyoruuuum
(160 puan) tarafından
Bacım beraber ağlayalım bende meyilliyim ağlamaya mendilleri getireyim ben
(17,661 puan) tarafından
:D ay hadi al gel salya sümük bağıra çağıra jdjdjdj
(160 puan) tarafından
:DD hahahaha
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Benim ki de Metehan kurt var 1 sn durmuyo
(17,661 puan) tarafından
Kurt kaynıyo dötleriiii ndjdjj
(7,666 puan) tarafından
Isimler de mi etkiliyor ne :D
(17,661 puan) tarafından
Öyleymiş be gülüm :D
0 oy
(532 puan) tarafından
Benim büyük kızım.Temmuzda 5 yaşı bitecek hala daha aynı gerçekten çok zor bunalıma giriyorum ara ara.bir dakika oturmaz mı insan.Sürekli bir şey bozuyor kurcalıyor kırıyor.kurallara uymak istemiyor.Öle yalnız değilsin yani
(17,661 puan) tarafından
Yok beş yaş var bizim maşallah çok akıllı uysal 2 yaş guduruk
(532 puan) tarafından
Çoçuğuna göre değişiyor benim de ikincim 18 aylık maşallah diyim doğduğundan beri nerdeyse hiç yormadı ablasının tam tersi oyun oynar kendi takılır tehlikeli birşey yspmaz uyku zamanı uyur vs kısacası pamuk gibi.Büyüğüm doğduğundan beri zor oyuncakla oynamazdı sürek mızıl mızıl hızlı sürekli düşerdi uyumazdı vs vs.Şuanda bile bir slışkanlık kazandırmak aylar sürüyor.Bir diş fırcalama ellerini yıkama hala daha zorluyor.
(17,661 puan) tarafından
Çok doğru canım
0 oy
(902 puan) tarafından
Valla benimkide aşırı enerji dolu hemde baya baya bı su an misafir var evde çocuğu zaptedemiyorum
(17,661 puan) tarafından
Sandalye almış gelmiş bizimkide mutfağa jdjdj
0 oy
(550 puan) tarafından

Aynısının kız versiyonu hatta daha fenası :) bezen bende çıldırıyorum ama gülünce geçiyor :) bi de suratıma bakıp sinir yok demez mi :D

(17,661 puan) tarafından
Hahaahaa ağzını ye o zaman işte :D
0 oy
(49 puan) tarafından
Ben anlatırım siz şükredersin:)hayattan vazgeçelim ve soğuyalıçok oldu bazen ben ne yaşıyorum abi diyorum kendi kendime 
(17,661 puan) tarafından
Yok yok herkesin derdi kendine ağır bacım djdjjdj
(49 puan) tarafından
Valla gören acır oldu aman boşver ağır Bi sınav gerçektende
(17,661 puan) tarafından
Ciddi anlamda çocuk büyütmek zor gülüyoz ediyoz ama ruhumuz yoruldu be kız benim herif bile acıyor bana karıma yemek yedirmiyolar karımı oturtmuyolar diyo adam
(49 puan) tarafından
Akşama kadar oruç tutsam kabul olur bebenin biri 3 aylık kolik bebek diğeri 2 yaş sendromu yaşıyor berbat günlerden geciyorum aynı valla benim eşimde acıyo halime bacı
(49 puan) tarafından
Ruhum çöküşe valla evin içinde birbi suratımıza göremez olduk
0 oy
(2,227 puan) tarafından
Bizdede var bi Hamza bey anami aglatiyo velet 
(17,661 puan) tarafından
:D biliyoruk aynılar
0 oy
(390 puan) tarafından
Eşime bazen diyorum polisi ara gelip beni alsın iftira at üzerime alsınlar yeter ki beni diyorum:))) 
(17,661 puan) tarafından
Ben hemen anneme wp tan ağlıyom anne beni dinleeee annneeee diye dhdhhdhd
(390 puan) tarafından
:))))))))
0 oy
(3,301 puan) tarafından

Bende de var bir Alparslan 1 buçuk yaşında durmasını dağılmasını geçtim herşeye ağlıyor sabahtan akşama kadar ağlama ile geçiyor günü :pouty:

(17,661 puan) tarafından
Şükür bizde ağlama yok ama yerinde durma hiç yok çaki gbi bebe doğurmuşum gocam halime acıyo hatunumu yormayın diyo dndjd
(3,301 puan) tarafından
Ağlama huyu var maalesef ben bulaşık yıkarken yada yemek yaparken tencereler tavalar kaşıklar onun elinde olacak odadan odaya taşıyor onları dış kapıya boyu yetiyor sürekli açıyor üstten kitliyorum tabi
(17,661 puan) tarafından
Allah korusun aman dikkat et
0 oy
(1,576 puan) tarafından
9 aylık aynı durumdayım hiç durmuyor o mekliyor ben peşine koşuyorum heryeri döküp karıştırıyor odalara gezdiriyor 
(17,661 puan) tarafından
Küçükken buda öyleydi valla üzgünüm gerçekler acıdır :)
0 oy
(279 puan) tarafından
Kızım 19 aylık. Dün gece 2.00'de uyudu dörtte uyandı. Sabah 7'ye kadar ağladı abartmıyorum o kadar saat ağlayacak sebep muhakkak buldu kendine ve ağladı 7'de ağlaya ağlaya uyuyakaldı 9.00'da uyandı. Ve bu saat oldu öyle uykusu uyumadı hala ayakta enerjisi hiç bitmiyor her şeye ağlıyor. Doğdu doğalı böyle ne gündüz uykusu var ne gece uykusu bir çocuk uyumadan nasıl enerjisini toplar aklım almıyor. 
(17,661 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya gerçekten zor doktora bi götür sürekli böyleyse alpaarslanda uyumaz çok uyanırdı memeyi bıraktı uykussu düzeldi iki yaş şuan ama
(279 puan) tarafından
Doktora götürdüm herhangi bir problem yok memeyi de bıraktı 5 gündür. saat on buçuk hâlâ uyku yok amin inşallah canım Allah senin de yardımcın olsun
0 oy
(7,438 puan) tarafından
4 yaşında hala oturmaz
(17,661 puan) tarafından
Benim ortanca temmuzda beş olcak akıllı uslu uysal ama bu varya adamı suya götürür susuz getirir yeminle
(7,438 puan) tarafından
Benimde küçük uysallasti:D
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Senin kız versiyonundan bende 2 tane var bugün dolaptan şeker alcam diye tuzlugu kırmış ve yukardaki dolaptan 2 yasnda :D
(17,661 puan) tarafından
:D hergün bardak alıyoz eve tabak çanak kalmadı beya
(5,370 puan) tarafından
Valla öyle ya :) canları sağ olsun

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,135 göst.
0 oy
11 cevap 251 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.