0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1,5 aylik bebegim var akşamları saat 6 da başlıyor 9 a kadar ağlıyor aç degil altı temiz çoğu zaman ayagimda sallıyorum o da fayda etmiyor bazen fön mak.sesi beyaz gürültü onların hepsini dinlettim yok gene fayda başka ne yapabilirim 

9 Cevaplar

0 oy
(290 puan) tarafından
Gaz ilacı ve masajdan başka birşey yapılmıyor cnm kızım 9 aya kadar çektirdi inan sadece gaz ilacı veya masajla rahatlata biliyordum yediğinize içtiğinize dikkat edin Allah yardım etsin 
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından

Link attım onaylanır mı bilmiyorum çok faydasını gördük
(47 puan) tarafından
Faydasını gördüm bu mesajın tabi gaz şurubuyla
(154 puan) tarafından
Bizde relactaz kullanıyorduk aynı zamanda. Zeytinyağının asidini alıp karnına sürüp bu masajı yaparken başlardı pıtır pıtır bağırsak gazını çıkartmaya :)
(47 puan) tarafından
Gazını çıkarıyo dışkısını da yapıyo bu mesajla birde şurup ilk damla yazdı doktorumuz hicbi gfaydası olmadı sonra şurup yazdı günde 6 doza kadar çıkabiliryoruz çok zor valla ne ayakta ne beşikte memeyi bile ağlaya ağlaya ediyordu çocuğum kendim oturup ağlıyodum onunla bira z biraz düzeldi gibi
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Benim bebeğimde aynıydı 3 ay sürdü akşam başlardı geceye kadar durmadan ağlardı. Acı elma yağı ile karnına ve ayak altına masaj yapardım biraz iyi gelirdi.
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Net aç olmadigindan emin misin o ara mama deniyor musun canım 
0 oy
(355 puan) tarafından
Mama veriyor musun canım eğer mamaya sana Bi tavsiyem var
0 oy
(34 puan) tarafından
Bnm kızım şimdi 7 aylık doğduğundan beri çok ağlardı akşam 7de başlardı gece 11 12 ye kadar götürdüm doktora karnının filmini çektiler gazi çok (sab simplex gaz ilacı) önerdiler şimdiki fiyatı 450 ama çok iyi ilaç onu verince çok iyi geliyordu sabah 15 damla aksam 15 damla 

Bide  çocuğun karnı koluna gelecek şekilde koy evin içinde dolastir oda iyi geliyor karnına masaj yap ayağını sıcak tut gaz yapan yiyecekler yeme 

Anason diye OT var aktardan al sen iç Bir kaç kaşıkta bebeğine içir ben böyle care buldum 
0 oy
(294 puan) tarafından
Hamak al benim işime çok yaramisti
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Evet kolik. 3 ay dolunca rahatlarsın baya. Kendi donmeye başladığı zaman baya biter 
0 oy
(758 puan) tarafından
6 aylık halen cekiyorum  hicbirsey fayda etmedi dışarda susuyor evde berbat 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde Citipiti (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 247 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,235 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,601 cevap

34,775 kullanıcı