0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Ya dün eşimle baya kavga ettik whatsapp için whatsappa girecektim onun kine birden telefonu elimden aldı bakmadım sonra küfür ettim ona kızlarla falan konuşuyorsun dedim oda saçmalama dedi daha kendimi doyuramıyorum nasıl kızlarla konuşayım bugün de şifre koymuştu şifreyi aç dedim açmadı yine küfür etim beddua ettim yani aklınıza ne geliyorsa hepsini dedim oda bana herşeyin bittiğini söyledi git babanın evine dedi çok üzüldüm benimle konuşmuyor hamileyim 10 haftalık herşey bitti dedi kızlar çok kötüyüm annem kalp hastalığı annem çok üzüldü çok ağladı hala da öyle ama eşime de çok üzülüyorum sabahtan beri hiç bisi yemedi sigara üstüne sigara içti aç aç işe gitti nasıl çözebilirim ya Bi wp yüzünden nereye geldi olay çok üzülüyorum bebeğim nolacak ne yapacam ben çok şaşkınım gerçekten hiç beklemiyordum artık sinirle mi söyle hepsini gerçek mi dedi bilmiyorum ama çok yoruldum çok okadar yanlız hissediyorum ki kendimi dünya başıma yıkılıyor sanki ne yapacam 

17 Cevaplar

+3 oy
(8,778 puan) tarafından
Hemen kocanin ayaklarına kapan affet beni nolur hata yaptım sensiz ölüyorum bitiyorum diye ayaklarına kapan bunu yapmazsan kocan seni bosayacak seninde evliliğin bitecek
-Reklam-
+2 oy
(2,674 puan) tarafından
Eşin zaten seni aldatmisti. Bu şüpheye düşmen çok normal. 
(2,674 puan) tarafından
O zamanlar 6 haftalık hamileydi çok iyi hatırlıyorum yeni hamile olduğunu öğrenmişti. Allah yardımcısı olsun. Şüphe ile yaşamak zor. Çocuğa da çok üzüldüm.
(7,882 puan) tarafından
Evet şifresini acmiyorsa gerçekten vardır orda bişey bide kıza manipülasyon yapıyor resmen oda kendini suçlu hissetmiş yazık.
(2,674 puan) tarafından
Affetmeyecekti, ha affetti madem bu olanları önceden tahmin edecekti. Arkadaş da çok sağlıklı düşünmüyor bence küfür falan etmeler normal değil .
(7,882 puan) tarafından
Piskolojisi bozulmuş olmalı aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor.
(2,674 puan) tarafından
Herhalde öyle.
+1 oy
(4,970 puan) tarafından
Bu adam zaten seni aldatmamış mıydı? Yine bir b.k yiyor belli. Geçen sefer pişmanlıkla affettirdi bu sefer de kovarak gözünü korkutuyor işte. Ben olsam 1 dakika durmazdım ilk yakalanışta. Bu kafayla maalesef daha çok aldatılırsın..
(104 puan) tarafından
Gidecek yerim yok hem hamileyim bu çocuğa kim bakacak ki
(181 puan) tarafından
Kovmuşsa çık git annenin evine nasıl gidecek yerin yok daha 10 haftalıksin bide çocugun derdine mi düştün Allah aşkına hep affetmekle çözülmüyor git geri gelme konuşmada onunla o düşünsün bunları sen adamın yanında da ben napacam nereye gideyim çocuğa kim bakacak dersen  o adamda seni küçük görür vala aldatirda gönderirde güçlü ol güçlü sen bı kadınsın ezdirme kendini
+1 oy
(632 puan) tarafından
Güvenmediğiniz kişilerle evlenmeyin kızlar, evlendikten sonra tuhaf tuhaf huyları çıkıyorsa da ortaya çocuk yapmayın.. 
+1 oy
(1,187 puan) tarafından
Aldatan adamı affedersen üstüne hamile kalırsan böyle köşeye sıkışırsın . Bak aklını başına topla sen zaten bu adam ne yaparsa yapsın ayrılmayacaksın . Aile bebek bunlar ba ha ne . Bari o yavruyu karnında kendinle strese sokma . Kocan bebeğinden daha mı önemli . 
0 oy
(4,098 puan) tarafından
Ben bebeğe üzüldüm var ya. Kaç yaşındasınız. Çocuk musunuz siz? Ay olayın neresinden tutsam elde kalıyor. Küfürler beddualar. Bir de o ortamda çocuk yetiştiricez diyorsun. Boşver inan belki de böylesi daha hayırlıdır 
(104 puan) tarafından
19 yaşındayız bilmiyorum işte herşey üst üste geliyor inancı bende çok şaşkınım
0 oy
(6,248 puan) tarafından
Eşinin tavrı normal değil belli ki gerçekten başka bir kadın var. Kendi suçunu örtbas etmeye çalışıyor. Kendini suçlu hissetme ve ailenin yanına git. Bunun için senden boşanmaz sanmıyorum sadece göz korkutuyor boyun egersen sürekli aynı yönteme başvurur. 
(104 puan) tarafından
Bilmiyorum orasını canım varsa Allah belasını versin ne diyim
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Karnindaki çocuğa üzüldüm gercekten sadece
(7,882 puan) tarafından
Neden sadece ona üzüldün kadının ne suçu var ? İkisi içinde üzücü hem kadın hem cocuk
(792 puan) tarafından
Bile bile lades dediği için o kadar uzulmemiş olabilir
tarafından
Çocuk olunca düzelebilecegi yanılgısına kapılmış olabilir
(7,882 puan) tarafından
Yani bilemiyorum büyük konusmiyimda belkide korunarak kalmış olabilir
tarafından
Eve canım herşey olabilir belki adam bilerek yapmıştır sırf gitmesin diye Allah yardımcısı olsun yargılamayalim hamile günah
0 oy
(7,428 puan) tarafından
Valla canım seni hiç bilmiorum aldatılma olayları vs varmış böyleleri vazgecmezler yani aldatan tekrar aldatır ben inanmıyorum mutlu evlilik rollerine sonradan vardır bir haltı gostermiyordur.Benim eşim benden saklı şifre deistirmez biliriz birbirimizin herşeyimi yani bilemedim ama hayırlısı bu olabilir bide hemen kestirip atmak nedir dünden razı gibi
(104 puan) tarafından
Bende bilmiyorum evliliği bitirmek bu kadar kolay mı ya gerçekten okadar kötüyüm ki hiç kimse anlamıyor beni
(7,428 puan) tarafından
Altan Alcan ozmn yapcak bişey yok isdiosun sen demekki
(163 puan) tarafından
Tabiki evliliği bitirmek zor ama bu hatayı bikere yapan bidaha yapiyo hiç şaşmaz o yüzden ilkinde affedersen dönem dönem bunları yaşarsın böyle böyle de kafayı yersin koca bi ömür böyle zindan olacağına bikere evlilik bitiversin devamlı diken üstünde yaşanmaz madem bi defa affettin yaşında daha çok küçük bari çocuk için bekleseydin yazık sanada o minicik bebeginede
0 oy
(792 puan) tarafından
Pireyi deve yapmışsın diyeceğim de aylar önce aldatıldığını öğrenmişsin o yüzden şüphelenmişsin.Yni şüphede haklısın.Muhtemelen eşin gene aldatti ve sen telefonu alınca göreceksin diye telaşlandı.Hal daha eşime üzülüyorum birşey yemedi diyorsun pes artık kızım hamileyken şu gördüğün muameleye bak az biraz kadir kıymet ver kendine ya
(5,713 puan) tarafından
Aynen öyle bu tip namussuz adamlar bir yufum suyu hak etmiyor
0 oy
(858 puan) tarafından
Ya hıc umursan  ne halı varsa görsün  madem ayrılmıycaksın neden telfonuna bakmak ıstıyorsun
0 oy
(4,925 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez canım Allah yardımcın olsun 
0 oy
(163 puan) tarafından
Bırak aç dursun kendini doyurabilse biseyler yapacak demekki sinyalini vermiş,telefonu senden alması akabinde şifre koyması filanda şüphe uyandırıcı aranız sakinleşince takipte kal dicemde hamilesin o stres sanada bebeğinede iyi gelmez zor bi durum Allah korktuğunu yaşatmasın 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
kendi düşen ağlamaz derler insan hatayı bir kere yapar fazlası seçimdir buda senin seçimin olmuş artık 
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Adam bariz bir şey çeviriyor. Sizde üzülüyorsunuz kendinizi suçluyorsunuz 
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Sen eşinin wpsine bakcan diye niye bu kadar büyük tepki verdi telefonunu sana vermez bi de şifre koyarsa sende sinirlendirdi tabi eşin olayı kendi buyutmus şimdide suç bastiriyo ayrıca böyle bişey için git ne demek yani bu kadar basit mi bence senin koca biseyler yapiyo zaten bi de uzulmussun aç karna sigara içti diye boşver biraz da o düşünsün o karımı sinirlendirmayim hamile dedi mi demedi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 265 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 624 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Masalgibiydi (5 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,531 cevap