0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar bebeğim bronşit olmuş eşim bayramda kaynanama gideceğimizi söyledi yol 3/4 saat sürüyor ve orda kar yağmış soğuk yer yaşadığım yere göre gitsem sıkıntı olur mu daha kötü olur mu bebeğim 7 buçuk aylık bide bronşit kötü mü zor mu iyileşir bebekler bronşit olunca 

18 Cevaplar

0 oy
(4,106 puan) tarafından
Tövbeler olsun yaa. Bu gece müthiş burası gerçekten. Allah şifa versin inşallah 
(79 puan) tarafından
Neden öyle dedin ki
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bronsit ilerlerse kotu olur. Zaten soguk diyosun ben olsam o kadar kucuk bebegi goturmem. Bayrama kadar iyilesirse bi nebze ama esin istiyosa tek gitsin.
(79 puan) tarafından
Eşim çok istiyor ısrarla bizi de götürmek istiyor şimdi çocuk desem hasta desem yine diyecek bahane aileden uzak duruyorsun falan
(2,405 puan) tarafından
Cocuk hasta ailesi mi onemli yani? Daha kotu olsa cocugu uzulmicek galiba. Bence uygun dille anlat. Ben olsam gitmezdim, esimde gelme derdi acikcasi.
(79 puan) tarafından
Hiç birşey cocogumdan önemli değil gitmicem inşallah canım
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Niye canım kaynanan ölüm döşegindemi hasta çocuk o kadar yola gidermi bronşit tehlikeli bebekler için evde itina ile bakılması lazım allah korusun ilerler daha kötü olur hasta çocukla bayram gezmesi olmaz birde soğuk diyorsun otur evinde kocana da anan kacmıyo çocuk iyileşsin gideriz de
(79 puan) tarafından
Bende eşimde ilk cocugumda böyle bişey görmedik eşim soğuk algınlığı gibi sanıyor bayrama kadar iyileşir diyor ama pek bişey kalmadı valla kızımdan önemli değil o gidiyorsa gitsin bebeğimi götürmem
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Zatürreye çevirirse ne olcak canım çocuğun sağlığından önemli mi gezme 
(79 puan) tarafından
Haklısın canım en iyisi evimde bakayım bebeğime
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Anacı mı eşin çocuktam daha önemli kimse olamaz bronşit ilerlerse kötü olur
(79 puan) tarafından
Hemde nasıl anacı çok canım çok anaci
(1,832 puan) tarafından
Bişey derimde mübarek gün gerizekalı asıl ailen eşin ve çocuklarn o küçük bebiş daha hastalansa anam gile götürdüm oldu demez o zamn
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim oğlum da bronşit olmustu şimdi ama gerçekten zor ve o yol iyi gelmez ona kar da yağmış diyosun soguk hava daha kötü olabilir bebek daha önemli iyiylesene kadar gitme bence ben öyle atlattim 
(79 puan) tarafından
Çok uzun sürüyor mu bu hastalık canım nasıl rahat atlatılır doktor pek Bilgi de vermedi
(245 puan) tarafından
3 gün hastanede yattik sonra imza atip kendim cikardim evde buhar makinesi var ventolin ve doktorun yazdigi buharlari verdim düzenli ilac kullan eksiradan serum suyunu da buhar olarak verirsen oksijen iyi gelir
(79 puan) tarafından
Bizim doktor buhar yazmadı canım sadece iki tane şurup yazdı
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım benim gitmeme durumun yoksa sorunun da bir anlamı yok ki 
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Ben olsam hayatta gitmem.
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Benim oğlum da bronşit geçirdi 1 gece hastanede kaldık sonra eve hava makinasi qldik evde havalara devam ettik öksürüğü 3 gün jcinde hafifledi tatildi biz de memlekete gittik hava makinesini da yanınıza aldık ama benim oğlum 3 yaşındaydı
0 oy
(592 puan) tarafından
Hayır çıkamazsın henüz 7 aylık bir bebeğin var ve bronşit olduğunu artı gideceğin yerin karlı olduğunu söylüyorsun eşin düşünmüyorsa bile anne olarak sen çocuğunu düşünmek zorundasın çocuğunun sağlığı herkesten önemli yapma lütfen Allah korusun zatürre olur çocuk ya 
0 oy
(32 puan) tarafından
Canım hiç tavsiye etmem benim çocuğumda geçirdi doktor hatta uzun bı süre kalabalık ortama bulundurma dedi kesinlikle sigara yanında içilmemesi lazım dedi doktor hata elbiseniz bile sigara kokmamasi lazım dedi ki benim çocuğum da annemlerden gelirken yolda hava değişiminden dolayı geçirdi bronşit rabbim şifa versin 
0 oy
(771 puan) tarafından
Bebeğim hasta olacak hemde bronşit gibi ağır hastalık kapının önüne çıkmam. 
0 oy
(163 puan) tarafından
Çok küçük bronşit diyosun gitme tabiki yazık çocuğa daha kötü olursa napcaksınız
0 oy
(793 puan) tarafından
Eşine söyle zatüreye mi dönsün de.Ne insanlar var şaşıp kalıyorum 
0 oy
(172 puan) tarafından
Bronşit astıma çeviriyor iyi bakilmazsa ..Allah korusun çocuğa yolda bişe olsa ne yaparsınız 
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Hayır hasta çocukla gezmeye gidilmez,isterse 10 dk lik yol olsun
0 oy
(209 puan) tarafından
Yaşayan biri olarak söylüyorum bronşitlivbebek çok tehlikeli çok dikkat edilmesi lazım ki zatürreye dönmesin nen olsam kavgada etsem gitmezdim evladımdan kıymetli değil biz 6 gün hastanede yattık bence gitmeyin 
(79 puan) tarafından
Bayrama kadar iylesmez mi canım tabi hiç birşey cocogumdan önemli değil merakımdan soruyorum ilk defa bebeğim bronşit oldu bir bilgim yok
(209 puan) tarafından
Bronşit ciğerlerden hemen geçmez biz uzun süre evde hava ile devam ettik be bronşit geçtikten sonra sürekli tekrarlarsa kronik bronşit veya zatüre ye dönebilir
0 oy
(27,340 puan) tarafından

İlerlese kötü yanı sen gitme eşin gidip dönsün yazık çocuğa bu soğukta 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 596 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 248 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,447 soru

11,327,968 cevap

34,783 kullanıcı