+1 oy
1,008 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Kızlar merhaba direk konuya girmek istiyorum 2 gün önce eşimin telefonunda bir kaç mesaj gördüm. Hiç öyle kurcalama huylarımız yoktur. Telefonlar ortada durur şifrelerimiz yok zaten işim olur alırım telefonunu falan ama asla kurcalamam sevmem öyle şeyleri. Eşimle severek evlendik biraz açıklık getireyim. Gayet aklı başında insanlarız. İş yerinde tanışmıştık eşimle. Arkadaşlık aska dönüştü. Her şey yolunda hayatımız da. Sosyal hayatımız çok güzel maddı yönden her şey yolunda. Ailelerimizi çok severiz sayarız. Dünürler çok iyi anlaşır hani böyle yazıyorum acıklamak istiyorum. Hıc sorunumuz yok. 2 çocuğumuz var eşim aşırı destektir bana her konu da. Çok naif ince düşünceli beni el üstünde tutar. Severız birbirimizi ve bunu hissettirir sonuna kadar. Kızlarına çok düşkündür asırı ilgili baba. Neyse kızlar acıkladım işte. Telefon mesajlarına geleyim. İş yerinden bir kızla mesajlarını gördüm. Eşimden hoşlandığını yazmış. Çok şaşırdım kız daha küçük eşim 35 yaşında. Gençlik hadi ama bilemedim eşime güveniyorum. Eşim de ne ben böyle bır sey okudum ne de sen yazdın evliyim ben iki tane de kızım var utanmıyor musun yazmış. Kız da biliyorum falan yazmıs. eşim de bir daha bu konuyla ilgili bır sey dersen en ufak bır sey hissedersem iş çıkısını veririm demiş. Böyle bır iki mesaj var konuşma bitmiş. Tabi ben bu mesajları 2 gün önce gördüm ama eşim bana bu akşam anlattı. Mesajları görünce eşime sormak istemedim kendi anlatsın istedim. Bugün telefonu getirdi böyle böyle bır durum var senin de bilmenı isterim dedi. Neden bugün anlattın dedim canım sıkıldı bu duruma evli ıkı çocuk babası adamım. Bunu yazan kız benden yaşça küçük asla böyle bir samimiyet olmadı neye dayanarak bunları yazdı 2 gündür bunu düşünüyordum dedi. Ne bileyim kızlar ne düşünsem bilemedim buraya yazıp anlatmak istedim sanırım

26 Cevaplar

+8 oy
(7,424 puan) tarafından
Ben olsam direk çikisini verdirirdim uruspinin
(7,424 puan) tarafından
Pislikler isde benimde vardı bı arkadasim ama artık deil evli adama fabrikada çalışıyordu aşık olmuş konusmuslar boşanacak diormus adam senin için diormus anlatıyordu kızda bana çok sinir oluyordum yapma etme die gonul bu diordu aşık oldum diordu agliyordu falan bekar erkekler kurudu dışarda sanırsam igrenlik başka bişey deil
(554 puan) tarafından
İşte canım çok saçma böyle kızlarda akıllanmıyor evli adamlar da ne bulurlar. Ben sanırım biraz eşimle iş yerinde tanıstık falan o yüzden mi düşündüm bilmiyorum ama baya da güveniyorum eşime. Akıl yok bazı kişilerde
(900 puan) tarafından
Benimki Allah tan kadın işçi alamaz yanına yoksa ben direk eşimin çıkışını veririm evden
(554 puan) tarafından
Kendi işi değil canım malesef
(900 puan) tarafından
Aa o kötü işte canım sen yinede takip et ben genel olarak erkeklere güvenmiyorum da
-Reklam-
+1 oy
(1,389 puan) tarafından
Adamda en ufak ışık olsa böyle afedersinn o....pular yuva yıkar . Zamane gençleri nereye gidiyor ya yazık.  Eşine de helal olsun 
(554 puan) tarafından
Aynen canım çok yazık
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Eşin yapması gerekeni yapmış helal olsun
(554 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(280 puan) tarafından
Eşin olması grekeni söylemiş ve yapmista rahat ol
(554 puan) tarafından
Öyle de canım hoş şeyler değil işte
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Yani adam güzel şekilde demiş bunun altında birşey aramaya gerek yok güveniyorsan inanıyorsan sorun yok yani işten çıkışını vermesi  çok iyi olur isabet bir karar olur aslında .

(554 puan) tarafından
Güveniyorum canım insanız şaşırabiliriz ama içim rahat gerçekten eşimde açıkcası aynı yerde çalışmak istemiyor ama böyle şeylere üzülüyorum evli adamlar ya da evli kadınlardan ne isterler anlamıyorum
(27,340 puan) tarafından
Yani öyle kötü durum ama kadına ağır bir tepki koymak lazım akillanmaz bazıları
(554 puan) tarafından
Kız da yaşı öyle büyük değil canım ama işte cahillik mi azgınlık mı bilemedim
(27,340 puan) tarafından
Azgınlık ne cahilligi bu devirde. Cahil fln yok
(554 puan) tarafından
Doğru diyorsun valla
0 oy
(253 puan) tarafından
Ay ne güzel kocan var şöyle düşün benim başıma gelse kadın olarak pat diye kocama diyemem benden acaba şüphe eder mi sen mi ümit verdin de bilmem ne dee diye kım olsa kurt düşer ama gayet esın aklı başında sılcek olsa sıler ne güzel kıza cevabı yapıştırmış ama ben olsam dayanamam hayırdır kızım diye bi yüzleşirim meydan boş değil sonuçta 
(554 puan) tarafından
Çok şaşırdım canım bunu diyen kıza da üzüldüm bu kadar mı değersiz kendisi. Evli çocuklu adama bunları yazıyor
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Eşin adam gibi adammış . Gerekeni yapmış. Takma kafana dahada bu konuyu açma eşine derim
(554 puan) tarafından
Yok canım konuştuk konuyu bitti daha açmam
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Eşini takdir et bu konuda. 
(554 puan) tarafından
Canım eşim gerçekten insan olarakta koca olarakta baba olarakta çok iyidir 2 gündür bunu düşündüm asla samimiyet kurmadım nasıl böyle hisseder diyor
(2,674 puan) tarafından
Sen eşine güvendiğini ona hissettir
(554 puan) tarafından
Öyle canım güvenirim bilir
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Esin zaten gereğini yapmış sen ne diye düşünüyorsun ki benim eşim ünlü Bi otelin kıdemli ascilarindan biri gelen tekliflerin peçeteye gelen telefon numaralarinin zarf içinde gönderilen oda kartlarinin haddi hesabı yok Bi kez olsun düşünüp kafama takmadım çünkü eşim zaten gereğini yapıyor ayrıca karşı taraf nane yemek isteyip eşler musade etmiyorsa bu durumda suçlanacak kişi eşler değil karşı taraftir
(554 puan) tarafından
Yok canım asla eşime bır sey demedım bu durumu gelip kendi anlatmasını bekledim zaten. Güveniyorum eşime. Ama genç bir kızın evli kendinden yaşça büyük birine bu şekilde şeyler yazması üzdü beni. Hemcinslerimin böyle basit şeyler yapması üzücü ya
(8,778 puan) tarafından
Bunun 2 sebebi var canım birincisi esinin karısına ailesine olan bağlılığına hayran olup bunu aşk sanması Bi diğeride para para para yoksa hiçbir kadın bu sebepler harici evli erkeklere bakmaz
(554 puan) tarafından
Sanırım öyle canım hanı eşimde aaa aşırı yakışıklı falan değil yani tamam iyi hoşta ne bileyim ya ama bu insanların cahilliklerı üzüyor beni. Karısını aldatan ya da kocasını aldatan sana mı yar olur ah ah
(8,778 puan) tarafından
İşte maalesef bunu anlamıyorlar
(554 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(855 puan) tarafından

Allah nazarlardan korusun ne güzel yaa :) helal olsun gerçekten çok güvenilir ve dürüst 

(554 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Eşin yapması gerekeni yapmış benm kocamda böyledir korkar aklı cikarki bişey olacakta aramız bozulcak insanların diline duscem  diye çok böyle insanlar benm eşimin iş yerindede var korkar gitmez eşim bitane kız çağırmış abi arşive dosya goturcem yardım eder misin demiş ama nasıl giyinmiş diyo gitsem direk hastanenin diline duserim diyo küçük ilçe küçük hastane yok demiş abim benm başka isim var ben gelemem demiş kestirip atmış böyle insanlardan ne kadar uzak durursa eşin o kadar iyi 

Yanlız iş yerinde tutmasın ya aklı bulunmasın zamanla eşinin nebilim ben yüzüne bakmazdm bakamazdim kız bide piskin pişkin asilmaya devam ederse o kötü 
(554 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah. Bilemedim canım eşimde açıkçası calısmak istemiyor sürekli görmüyor ama olsun ay gerçekten cok değişik zamanda yaşıyoruz
0 oy
(1,864 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım oluyor ya bizde aynı sartlardayiz yani senin yazdığın gibi bir evlilik hayatımız var ,esiminde başıma geldi benim eşimde 35 yaşında ama genç duruyor fit böyle görsen 22-25 yaş gösteriyor onada bir strajer aynısını yapmış ben evliyim demiş eşimde yüzüğünü göstermiş bize oğluma çok düşkün geldi bana anlattı kovmus stajeri başka bölüme göndermiş  yani oluyor malesef iş yerlerinde ben eşime güvendiğim için gerisini aramadim aradan 9-10 ay geçti bu olayın yani bazen kızlarda kaşınıyor sen eşine güveniyorsan sorun yok canını sıkma 
(554 puan) tarafından
Güveniyorum canım gerçekten insanız oldu ki yanlıs yaptı benı kaybeder bunu da bilir. Ama ben bu şeylere üzülüyorum bekar insan mı yok bu ne biçim şeyler gerçekten ya
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Eşin gerekeni yapmış zaten kızda anlamışsa sorun yok yok üsteler hal ve hareketleri degişik davranırsa çıkarır işten oda belki genç daha cahil bu kafayla ekmeğinden olmasın 
(554 puan) tarafından
Umarım anlamıştır canım. Sürekli aynı yerde çalışmıyor ama bilmiyorum ya ben de küçük olduğu için kadın olduğu için üzülüyorum böyle şeylere yazık
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Eşinle gurur duy başka bişey söylemiyorum maşallah rabbim huzurunuzu bozmasın 
(554 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benım amın
0 oy
(7,875 puan) tarafından
İş çıkışı veririm derken patronmu eşin 
(554 puan) tarafından
Patron değil canım müdür orda bu durumu bildirip işten çıkartırım demek istedi
0 oy
(131 puan) tarafından
Rabbim yuvani evliliğini her daim koruusn canimm. Cümlemizinkinide inşallah.
(554 puan) tarafından
Ya ne güzel yazmıssın canım benım amın cümlemizin
(131 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(790 puan) tarafından
Eşin çok olgun ve yapılması gerekeni yapmış Aferinn.O kızın da çıkışını verdirirdim.Gerçekten işe ihtiyacı olsa eli işte gözü oynaşta olmazdı 
(554 puan) tarafından
Biz eşimle aynı yerde çalışıp tanıstık canım müdürümdü benım. Ama birbuçuk sene iyi arkadastık. Herkesle seviyeli ilişkisi vardı ama benimle arası hep daha farklıydı sonradan bu arkadaşlık ilişkiye dönüştü sonra da evlendik zaten sanırım bunlar mı beni etkiledi bilmiyorum ama bır kadının evli erkeğe ya da bır adamın evli kadına yazması cok yanlış ya
0 oy
(172 puan) tarafından
Eşin türünün son örneği helal olsun..... hangi erkek olsa karşılık verirdi 
(554 puan) tarafından
Karşılık verse üzülürdüm canım ya gerçekten hıc beklemem ondan böyle şeyler
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Öncelikle Rabb'im huzurunuzu bozmasın cnm inşallah eşinize de helal olsun valla Rabbim ayırmasın :d
(554 puan) tarafından
Canım benım teşekkür ederim amın
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Gülşahcım eşin buradaki "ya erkektir aklı gider vs" arkadaşlara kapak olsun. 10 kere dedim: bir adam, adamsa aklı gitmez arkadaş diye. Aha bu da ispatı. Helal olsun eniştemize. Hiiiç kafana takma. Git sarıl kocana öp. Dümdüz bak yoluna. Söylenmesi gerekeni net bir şekilde söylemiş. 
(554 puan) tarafından
Kız güldürdün beni :D ben de aklının karışacağını düşünmedim düşünmüyorum canım. İnsan olan gerçekten yanlıs yapmaz doğru yoldan şaşmaz. Ben böyle şeylere üzüldüm
(4,095 puan) tarafından
Boşver kuzum hiç üzülme o kızın edepsizliği. Sen kocandan mesulsün. O da yapılması gerekeni yapmış zaten. Hiiiiç üzülme hiiiç takılma
(554 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım doğru diyorsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 340 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,510 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 736 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,023 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...