0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Hanimlar merhaba basina gelen oldumu özele gidiyorum kendi doktorum bana iki defa erkek dedi agrim vardi diye devlette acile gittim oda bana erkek dedi iki gun once kendi doktorum bu defa bana kız dedi boyle olupta degisen oldumu kafamiz cok karisti 1 tane kizim var saglikli olsun yeterli erkek olmasini isterdim tabi hamileligim cok zor ignelerle geciyor basina gelen oldumu 

12 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Kaç haftalıksin sen cnm ? . Benimde sürekli değişiyor bakalım kısmet ne olacak :)
(10 puan) tarafından
17. Haftadayim
(601 puan) tarafından
Ben 23 oldum bi ay erkek bi ay kız gidiyoruz :D bakalım ne olucak  .sizin ki o tahmin yapanlar bacak arasını size gösteriyor mu ?
-Reklam-
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Akrabama doğuma kadar erkek  dedi dogumda kız  çıktı cimcime Rabbimin işine akıl ermez

(10 puan) tarafından
Oyle tabi saglikli eli ayağı duzgun olsun baska bisey istememde degisirmi yineerak ettim
(27,340 puan) tarafından
Yani detaylı usgde tam belli olur aslında
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Detaylida netlesir canim, erken haftalarda yanılma oluyor ama 16. haftadan sonra netleşmeye başlıyor,  benimde ikinci kız geliyor saglikli olsunlar yeter
(10 puan) tarafından
Tabikide saglikli olsunlar yeterli
0 oy
(555 puan) tarafından
Bana 17. Haftamda erkek dedi doktorum 22. Haftada kız dedi kızım oldu sağlıkla kavuşun inşallah ♡
(10 puan) tarafından
Amin amin insallah sizde insallah
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Benim 12.haftada netti hem ultrasonda hemde alttan muaynede %100du eğer cihazları kaliteliyse değişme olmaz cinsiyete alttan muayneyle netlesmesj gerekiyor aslında bidahaki kontrolde bunu talep et 
(10 puan) tarafından
Banada erkek dedi oda net gorunuyordu ama degisti nasip
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Keşke benim de öyle olsa:D ama benimkiye kesin erkek demişti. Sağlıklı olsun tabi. Kabullendim artık. Dr a güveniyorum çünkü. Size de kesin mi konuşmuştu? 
(10 puan) tarafından
Kesin konuştu rabbim hepimizin gönlüne gore versin
0 oy
(10,460 puan) tarafından
37  e kadar kıza benziuor dediler neyse çantamı hazirladim utuledim falan sonra kontrole gittim erkeğe benziyor dedi tekrar gittim alışverişe hazırladım herşeyimi doğuma girecekken kıza benziuor dedi gene ;) doğdu doktora sordum erkek dedi ;)
(10,460 puan) tarafından
Hahahaha Allah iyiliğini versn kız
Ne bu erkek sevdası ;)
(2,647 puan) tarafından
Bi kizim vardi ikincide kiz deyince delirdi 7 aylığım hala inanmiyo ne bilim
(10,460 puan) tarafından
Aman hayırlısı olsun cnm ***** ***** düşünüyorlar işte
(2,647 puan) tarafından
Aynen oyle hayırlısı
(590 puan) tarafından
Recoco Minikco, bende senin kaynanan gibiyim demekki ikizlerim olacak ikisi kız ama bir türlü sanki ikisi erkek yada biri erkek çıkacak gibi hissediyorum:)) şuan 34 haftalıgim bugün perinatoloji bölümünde muane oldum doktora sordum ilk cocugum ağır peygamber sünnetli dogdu o yüzden bu bebeklerin kız olduğuna kesin emin olamıyorum diye doktorda kız gibiler dedi ve içime dahada fazla şüphe tohumları attı ama sağlıklı olsunlarda iki tane mis kızımız olur inşallah
0 oy
(7,358 puan) tarafından
olmuştu bi tanıdığımın erkek dediler kız oldu sonradan
(10 puan) tarafından
Nasip hayırlısı olsun inşallah
(7,358 puan) tarafından
detaylıyı bekle canım sen ozaman beli olur tam
(10 puan) tarafından
Oyle yapicam artik
0 oy
(59 puan) tarafından
Bana 12.haftada kıza benziyor dedi, 18.haftada erkek dedi. Geçen hafta 24.haftadayken erkek olduğuna emin değilim bidahaki kontrolde kesinleştirelim dedi. Ben 18.haftada kesin erkek deyince alışveriş te yapmıştım, cinsiyeti önemli değil.. Ama aldığım şeyler hep kalacak kızsa eğer ona üzüldüm sadcee :))

Hayırlısı biraz sabredicez artık, alışveriş için de biraz bekle bence.. Ilk kızımda 15 haftalıkken kiz dendi bidaha değişmemişti bunda ilk kez başıma geldi benimde
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Cinsiyet değişmez sadece yanılma payı vardır

Artık en güvenli yöntem doğmasını beklemek

Yada renkli ultrason 
0 oy
(61 puan) tarafından
Canım banada ilk 3 aylıkken erkek denildi sonra 4. Ayda kız 5. Ayda kız 6. Ayda kız 7 ayda kız 8. Ayda kız 9 ayda erkek denildi
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Detaylı da bile erkek dendi kızım oldu :) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 115 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Cocukluanne (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
0 oy
10 cevap 174 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.

378,391 soru