0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Hanımlar hayırlı geceler. 39haftalik gebeyim doğumum heran olabilir. Çok özür dileyerek söylüyorum, Durumumuz gerçekten iyi değil bebeğime sadece iki tane kıyafet alabildim hastaneye götürebilmek için. Başka hiçbir şeyi yok kullanmadığınız yada eski bebek kıyafetleriniz varsa bana yardımcı olursanız duacınız olurum. Sadece bebeğime giydirecek kıyafet istiyorum ne olur affedin böyle bir şey istedigim için 

12 Cevaplar

+1 oy
(13,659 puan) tarafından
Kurban olurum mevlama hayırlı bir kapı açsın insallah
(10 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim razı olsun
(13,659 puan) tarafından
Nerdesn kuzum sen
(10 puan) tarafından
Vandayım
(13,659 puan) tarafından
Van'da nerdesin acaba ? Özelden bana ulaşır msn
-Reklam-
+1 oy
(125 puan) tarafından
Hangi sehirdesiniz cnm
(10 puan) tarafından
Vandayım Allah razı olsun inşallah olsada olmasada
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
Memleket aynıysa bizzat görüşüp vermek isterim yoksa ki güvenemem kusura bakma canim nerede yasiyorsun
(10 puan) tarafından
Vandayım Allah razı olsun
(1,070 puan) tarafından
Uzakmis canim tam seçim zamanı belediyeye sosyal yardımlaşmaya git canım yardımcı olurlar mutlaka
(10 puan) tarafından
Gittim defalarca başvuru yaptım hep bir engel bir bahane verdiler önüme artık çok ağırladtım çıkamıyorum dA
(1,070 puan) tarafından
Ne engeli ne bahanesi bilmiyorum da cimere yaz
+1 oy
(595 puan) tarafından
Bebeğin cinsiyeti ney canm 
(10 puan) tarafından
Erkek bebek
(595 puan) tarafından
Bendede kız kıyafeti var cnm hep süslü allı güllü şeyler yoksa kargoyla yollardim yeni doğan eşyası çok battaniye oyun halısı faln hep yolardim
(212 puan) tarafından
Ceylin hanım mümkünse kız bebek kıyafetlerini alabilir miyim bebeğimin. Cinsiyeti kız duacıyız olurum Bi teyzesi olarakta hediyeniz olur :l
+1 oy
(174 puan) tarafından
Van'ın neresinde oturuyorsun canım 
(10 puan) tarafından
Erciş'te oturuyorm
(174 puan) tarafından
Uzaksın bende vandayim ama merkezde yakın olsaydı verirdim elden
(7,621 puan) tarafından
Erciş'in neresinde canım
+1 oy
(855 puan) tarafından

Bebeğin erkek olmasaydı yeni doğan küçülmüş var benim biraz :( hepsi pembe süslü şeyler 

(10 puan) tarafından
Olsun Allah razı olsun yinede sağol
+1 oy
(886 puan) tarafından
Canım ben ablama vermeseydim sana verirdim bizde de durumlar aynı 2. El kiyafet satın alıyorum bende geçenlerde sosyal yardımlaşma derneğine başvurdum 2500 TL para yardımı yaptılar sende bulundugunuz ilçedeki sosyal yardımlaşma derneğine başvur mutlaka bakarsın sana da çıkar 
+1 oy
(833 puan) tarafından
Valla canm yardim etmek cok isterim ama malesef insan guvenemiorki ya cok kandiran var cunku 
(174 puan) tarafından
Öyle insanlar yüzünden ihtiyacı olanlara yardım da mı etmeyelim Rabbim görür sen ne niyetle yaptığını onun ne niyetle istediğini
(10 puan) tarafından
Sende haklısın yinede rabbim razı olsun ama şu mübarek Ramazan hatrına yemin ederim ki asla art niyetim yok rabbim kimseyi zor durumda koymasın
(833 puan) tarafından
Alt tarafi kiyafet olabilir canm dogru soyluorsn ama insan gozuyle gormedgine malesef inanamior ve bu cok dogal bisj evet oglumun kiyaftlerj var ve muhtac olan kisilere gercekten vermek istiorm ama burda yardim isteyiptw kandiran cok var oyuzden benm guvenmememde cok dogal
(833 puan) tarafından
Ve birde soyle birsey var esim kurye kargocu ve ona sordum burdan oraya buladr esyayi gondermen daha pahali emin ol onla kendi alsa daha karli cikar dedi ve direk parayi gondermen daha makul dedi lutfen insanlari yargilamadn once bi dusunun bu bayana zaten ben bunu gondersm daha zararli cikacak
(10 puan) tarafından
Haklısın canım Allah razı olsun inşallah
+1 oy
(664 puan) tarafından
Canım Van'ın neresindesin ben tam merkezindeyim mahaleyi soyle gorumceminde küçük erkek bebeği var hemen toplayıp getireyim kiyefetleri sana yada sen gelip al fark etmez benim için
(10 puan) tarafından
Ben Erciş'te oturuyorm canım
+1 oy
tarafından
1 poşet dolusu erkek bebek elbisesi var bende eltimin kızı verdi

Uzak olmasan direk gonderirdim

Ben bursa da oturuyorum 
(10 puan) tarafından
Yinede Allah razı olsun inşallah
+1 oy
(238 puan) tarafından
Ercişin neresindensin canim