0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar ilk evlendigim zaman ayriydik bize ait evimiz vardı eşimle 8 ay boyunca hiçbir sorun yaşamadık kızım doğdu kavgalar tartışmalar başladı onun ailesinin yüzünden felan olsun çok kavga ettik..bende tahammül edemeyen bir insanım Altan almıyordum neyse BTC oynadı borca girdi kavga dahada artı kızımı bırakıp annemlere gitmek zorunda kaldım linclemeyin şiddet görmüştüm hiçbir anne çocuğunu bırakmaz 7 ay boyunca ayrı kaldık en son barışmak istediğini söyledi bende istemedim ama kızımın hasretine dayanamadım ev ailesinindi karar vermişler evi boşaltıp eşyaları satmışlar mecbur onlarla yaşamak zorunda kaldım çocuğum için ilk geldiğimde bir dolabimiz bile yoktu elbiselerim valizde yerde toz içindeydi bir dolap almak istedik moralerini bozdular felan bir kızım daha oldu eşim şuan çok iyi maşallah eskisi gibi değil neyse dolap aldık yetmiyor ama iki çocuğun kıyafeti bizim giysiler eşimde dolapları satalım yatak odası alalım dedi bende istiyorum açıkçası koyacak yer yok zatten adam gelip dolabı alacak bende yatak odası beğendim ikinci el ama kaynanam ve görümcem istemiyorlar hayata buraya koyamazlar diye duydum annesiyle konuşurken bende eşime söyledim esimede inat oldu ne yapacağımı bilmiyorum gorumcemle uğraşmak istesem çok kötü uğraşırım bende madem öyle kabul etmeseydiniz beni karıştırmayın evi nasıl bosaltiysabiz öyle heledin dedim Bilemiyorum kafayı yiyecem ayrılma gelince maddi durumunuz yok olsa öyle insanlarla bir saniye durmam ne yapmalıyım sizce biraz uzun oldu k.b yin

5 Cevaplar

+2 oy
(1,572 puan) tarafından
Geri döneceksen gitmeyecektin bu işler böyle gidiyorsan sonucu ne olursa olsun dönmeyeceksin dava açıp alabilirdin cocugunuda 
-Reklam-
+1 oy
(13,630 puan) tarafından

:(

Allah kimseyi gördüğünden aşağı koymasın gerçekten başta evin ayriymis esyan varmış şuan bütün düzeninin perişan olması seni ne kadar üzmüştür Allah selamet versin eskisinden daha iyi olsun inşallah herşey 

(253 puan) tarafından
Amin canım kendimi çok yalnız hissediyorum ailemede yansıtmak istemiyorum ilk kızım çok etkilendi bizden telafi etmeye çalışıyorum
(13,630 puan) tarafından
Canım benim etkilenmiştir tabiki.. sen de etkilenmissindir 7 ay diyosun. Allah kimsenin değirmenini terse cevirmesin.. :/

Oluyo insanın başına herşey geliyo ..
(253 puan) tarafından
Aynen öyle 70 kilodan 55 kiloya kadar düştüm bu süreçte uyku girmiyordu gözüme
0 oy
(652 puan) tarafından
Tek gözlü evde otur varsın camasir makinan bulaşık makinan olmasın ama huzurun olsun eşin orda da bedavaya oturmuyordur para veriyordur illaki bir arkadaşımın kaynanası evlenmelerine karşıydı ailelere rağmen evlendiler. Evde sadece yatak vardı başka hiçbir şeyleri yoktu şimdi herseyleri var maşallah 
(253 puan) tarafından
Alıyoruz canim onlar sadece erzak alıyor lar geri kalan herşeyi biz yapıyoruz bebeğin masrafida var ama gel gör ki onlara sorsan sadece tek maaşla ev geçiniyor kayın babamın emekli maaşı yani
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmaz canım .
(253 puan) tarafından
Yaa ben kaynanama bişey diyemiyorum ne yapıyorsa onun kızı yapıyor annesi söz geçiremiyor ama felaket terbiyesiz bir kız evlenip gitse ben yaşarım kaynamamla
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Seni asla linçlemiyorum. Herkesin başına gelebilecek bişey ev ev üstüne olmaz. Ama sokakta da kalsam ben bırakamazdım evladımı. Bana şiddet uygulayan kızıma da uygulardı sen kurtardın say kendini ama kızın da 7 ay boyunca ne yaşadı?
(64 puan) tarafından
Bn düşününce bile görmüş olması kesin diye yorumladım sen irda nasil durdun ya gerçekten

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 683 göst.
0 oy
14 cevap 259 göst.
0 oy
15 cevap 389 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...