0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Arkadaşlar ben eşimle bir haftadr konuşmuyorum daha yenide ben işte konuştum öyle nasılsın falan diye bana dedi artık hiç birşeyi kafama takmıyorum kim kuserse kussun bana umrumda değil bilmem ne ben de dedimki bana mı diyorsun yooo dedi sonra bende dedim bir haftadr konuşmuyoruz bumu yani dediğin ilk şey bana benimle muhattap olma dedi yine sus falan dedi sizce bunu hakettim degilmi zaten önceki postlarima bakarsnz anlarsnz ne kadar değer verdiğini bana 

1 cevap

0 oy
(13,637 puan) tarafından
Ya brak knusma ya Allah aşkına biseyler duzelsin diye ugrastkca iyice kendilerini bişi sanıyorlar.

Ne zaman ki AMAAAAAAAN diyosun saliyosun o zaman insan oluyolar
(209 puan) tarafından
Doğru soyluyosun bacm bende işte gerizekalılk adam zaten benimle konuşmak istese 1 hafta değil bir gün kus kalmazdi
(13,637 puan) tarafından
Ya valla bak gel dinle beni. Ben de çok gezerdim pesinde  haklı da olsam sırf huzurumuz kaçmasın diye..
O yüzden hiiiiic tinlama ya boşver. Ye iç gez bak keyfine.
Koy ocağa yemeğini,al eline kumandayı
Keyfine bak ya
(209 puan) tarafından
Canm sence seven insan böyle yapmaz degilmi eşine
(13,637 puan) tarafından
Bilemedim yavrum o konuda bişi diyemem de sadece gecenin 2sinde  onun hareketlerini düşünüp üzülecek kadar takma kafana
(209 puan) tarafından
Bacm onun için misal ailesi önde gelir iftarını bile evde acmaz ailesiyle açar ben evde tek acarm 1 ay konusmasam konusmaz benimle ve değer vermez kimseyi kafama takamam diyo yani benden bahsediyo ailesi iyiyse iyi onun için tek ve önemli olan şey bu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 95 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
+1 oy
5 cevap 93 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 186 göst.