0 oy
136 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (652 puan) tarafından
Kizlar park besik için yatak alicam oğlum 1 yaşında baş ve kalça kısmı gomulmeye basladi siz nasıl ne marka yatak kullanıyorsunuz memnun musunuz 

7 Cevaplar

+1 oy
(969 puan) tarafından
O yatağın altına yorgan battaniye gibi ne bulduysam bi kac tane attim sonra ustune sert kilim gibi birsey attim onun ustune yatagini koydum :)
-Reklam-
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Bizimkinin markası bamboo. Memnunuz
(652 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(420 puan) tarafından
Ben büyüyen beşik aldım memnunum 
(652 puan) tarafından
Evde fazladan baza var canım ben yokken kaynanam kendisi için getirtmis ya çöpe atacağım ya da kenarlık ekleyip çocuğa kullanacağım ilerde bakalım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ben Kraft aldım canım sünger ince olmasına rağmen aşırı konforlu 
(652 puan) tarafından
Evimiz giriş katta canım en alt katta yatiracagim zaman zeminden çok soğuk alır diye kalın yayli yatak dusunuyorum teşekkür ederim önerin için
(1,389 puan) tarafından
Kraftın kalın süngeri de var canım , markanın konforundan bahsediyorum ben
(652 puan) tarafından
Aa sünger yatak deyince direk incelere gitti aklım bir bakayım o zaman teşekkür ederim
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Kraft kullanıyorum canım. 
0 oy
(89 puan) tarafından

image

canim ben bunu aldım kızıma hala taş gibi sağlam çok memnunum satıcıya sor kısmından da istediğin rengi yazabiliyosun sana onu gönderiyolar. Ben gri istedim gri geldi 
(652 puan) tarafından
Yorumlarda bazıları çok sert falan yazmış öyle mi canım gerçi yazdığına göre memnunsundur bende böyle birsey bakıyordum teşekkür ederim
(89 puan) tarafından
Sen böyle diyince gidip baktım taş gibi felan değil bence normal kuş tüyü yatak mi istiyolar ki onlar anlamadım ki uzmanlarda diyo sert yatakta yatın diye yumuşak yataklar belli bi zaman sonra çökme yapıyo. Dediğim gibi ben memnunum kaliteli de bir ürün 6aydan beri kullaniyo kızım şuan 2 yaşında. Sonradan olursa kardeşi felan onlar bile çok rahat kullanabilir yani
0 oy
(560 puan) tarafından
Park beşiği sağolsun görümcem verdi beşik boyunda yünden yer yatakları olurlar ondan yapmış onu kullanıyorum biraz kalın iş görüyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
4 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurse34 (1,314 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 105 göst.
1 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmmm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...