0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (2,015 puan) tarafından
Kizlar çöpü kac gündür giderken at diyorum sürekli unutup gidiyor. Özellikle atmadım balkona da çıkarmadım ki kendi fark etsin koktuğunu atsın diye. Nihayet fark etti ama atmak için kaldırınca baktık ki altına akmış. ALLAH im bu nasıl bir koku kusacakti kendisi az kalsın benim de modem asiri bulandı. Tavuk vardı çöpte o akmış o kadar igrencti ki anlatamam yani ömrümde blyle bir şey görmedim. Kokuya aşırı maruz kaldığım için burnumdan gitmiyor sanki her yer öyle kokuyormis gibi. Ona yapacak bir şey yok ama temizlerken o kadar çamaşır suyuna ya da başka kimyasallara rağmen elime kokusu sondi ne yaparsam yapayım geçmiyor. Kafayı yiyeceğim yok mu bir çaresi 

5 Cevaplar

+1 oy
(9,970 puan) tarafından
Kiz bide tavuk varmis Allahaskina sen atsaydin ya. Nasil durdun evde o kokuyla. Ben kapiya koyuyorum giderken goruyo orda atiyo
(2,015 puan) tarafından
Sinir oldum artık ya gercekten bi anlasın istedim ama daha kötü oldu benim için maalesef
-Reklam-
0 oy
(2,582 puan) tarafından
Kolonya dökün biraz elinize eve de oda spreyi 
0 oy
(495 puan) tarafından
Sen psikolojik olarak öyle hissediyorsun bence. Başka bişey füşün ilgi odağını değiştir. Brnim de bsşıma gelmişti ama bahçedeydi Allah'tan 
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Elde bulaşık yıkayınca geçiyor 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
O yüzden çöp biriktirmemek gerekiyor ben her sabah atarim az dahi olsa biriktiği zaman hem zor hem de pis oluyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 673 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 49 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 219 göst.