0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
ablam evlenmeden önce dışarı çok gezen bir insandı eğlence nerede o orada gündüz olsa neyse de gece çok geç gelirdi ee annem haliyle onun için çok endişe ediyordu bide kadının tansiyonu var ,saat 9 oldu mu telefonun başında beklerdi bende hem onun için hem anneme bişey olur diye kafayı yerdim ozaman 14 yaşındaydım neler neler duyuyoruz haberlerde yani insan korkuyor işte ablam bazen açardı bazen açmazdi telefonunu (açmadığı zaman bi Allah biliyor neler yaşardık annem bana bakıyor ben anneme) annemin gözündeki korkuyu gözümün önünden gitmiyor hala. 

neyse geçen görüntülü konuşuyorduk ne güzel, ben senin gibi değilim dedi ben inatci bir insanım dedi mesela eskiden sırf annem eve erken gel dediği için geç geliyordum sırf telefonu aç dediği için açmıyordum dedi , Allahım o an okadar sinirlendim ki ama yinede sakin olmaya çalıştım dediğim tek şey bu (bide utanmadan söylüyorsun abla ya neyse hatırlatma o günleri sinir oluyorum dedim) ozaman aramasaydin beni ben mı ara dedim dedi ,bende senin için değil de annemin okuması yazması yok ben olmadan arayamiyor kadın napayım dedim vayy efendim sen bana nasıl böyle konuşuyorsun falan demeye başladı yüzüme kapattı aile grubundan da çıktı bi daha da hiç konuşmadık 

bi 

hem özlüyorum ya yegenlerimi falan da özledim aramak istiyorum bazen de dur diyorum sen yanlış bişey yapmadın diyorum ya

12 Cevaplar

0 oy
(13,726 puan) tarafından

Eneeee ablan çocuk gibi..

Numara silmek nedir:)

(893 puan) tarafından
bide gruptan ayrılmış
-Reklam-
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Gerçekten marifet gibi anlatıyo mu anne olmuş bide hala anlayamamış
(893 puan) tarafından
en çok öyle marifet gibi anlatması sinir etti beni zaten
(1,974 puan) tarafından
Bende olurdum. Ablan şımarıklık yapmış hiç takma kafana zaten böyle böyle şomarıyolar zaten
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Valla incir kabuğunu doldurmicak meseleler bunlar
(7,993 puan) tarafından
Hahahaha ☺️☺️ bende doğrusunu böyle biliyordum aklımda böyle kalmış:D meğerse böyle değilmiş
(920 puan) tarafından
Valla kafa kalmamis ben de domates cekirdegi de yazsan okeydim ben :D
(7,993 puan) tarafından
Yanliz degilsin bacım ya bendede kafa kalmamış ☺️
(920 puan) tarafından
Hahahhaha Allah yardimcimiz olsunnn:D
(7,993 puan) tarafından
Amin ☺️☺️
0 oy
(659 puan) tarafından
Benimde kız kardeşim böyle yoruyor insanı

Haklısın 
(893 puan) tarafından
öyle canım ya çok inatciydi
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Ablan saçmalamiş kesinlikle ilk adimi sen atma 

Nasil olsa sen barişirsin diye agir saçmalamiş 

Egosunu tatmin etmeye yer aramiş resmen
(893 puan) tarafından
ayy bende yeğenlerimi özledim valla ararsam onlar için ararım
0 oy
(3,366 puan) tarafından
Gamsız insan yedisinde neyse yetmişinde de odur ya eski defterleri acmican açıyorsan da ablan gibi silip atmayı öğreneceksin
(893 puan) tarafından
ben açmadım ki canım o açtı ben sadece hatırlatma o günleri sinir oluyorum dedim
(3,366 puan) tarafından
Benim ablamda çok dengesiz hemen pireyi yorgan yakar ama abla yani kestirip atamadım için çok yüzüne durmuyorum sonra özlüyorum çünkü o yüzden
(893 puan) tarafından
valla konuyu ben almadığım halde şimdi keşke hee deyip geçseydim diyorum
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Günün birinde onun telefonları da onun çocukları tarafından açılmazsa o korkuyu paniği yaşarsa bir ihtimal hak verir annene 
(893 puan) tarafından
haklısın canım ya inşallah Rabbim o duyguyu yaşatmasın ona
0 oy
(493 puan) tarafından
Ama canım ablan evlenmiş çoluk çocuğa karışmış neden eski konuları açıp daha fazla uzuyorsun eminim anne olduktan sonra anneni daha iyi anlamıştır bence bu konuyu bir daha açma aranızda bozulmasin sana imreniyor inatçı olduğunu kabul ediyor zaten üstüne gitme bunda sinirlenecek birşey yok geçmişte kaldı herşey önünüze bakın 
(893 puan) tarafından
canım iyi okumadın sanırım konuyu açan ben değildim ki o açtı benim dediğim abla o günleri hatırlatma sinir oluyorum
0 oy
(991 puan) tarafından
Benim kız kardeşim de öyle hemen asar keser artık idare etmekten bıktım. Çoğu zaman milletin içinde küçük çocukmuşum gibi azarlıyor. Ben küçük çocukları bile azarlamiyorum orası ayrı da. Yani başka bir insan olsa selam bile vermeyeceğim karakterde kardeşim diye çoğu zaman birşeyleri alttan alıyorum. Ama çok yoruldum. Şimdi ne o beni arıyor ne de ben onu. Kendi bilir. Sende arama boşver yaşı küçük mü sanki hemen silmiş atmış 
(893 puan) tarafından
inatçı insan zor canım yaa eskiden hiç anlasamazdik da evlendikten sonra aramız düzeldi ne güzel amaan nereden bu konuyu açtiysak
(991 puan) tarafından
Demek ki küseceği varmış böyle bir sebepten küsülür mü hiç
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Bahane aramış sanki küsmek için ortada bişey yok
(893 puan) tarafından
dimii yaa
0 oy
(696 puan) tarafından
Aranızda kaç yaş fark var 
(893 puan) tarafından
8 yaş var canım
0 oy
tarafından
Sen haklısın ablan 10 yaşındaki cocuk gibi davranmış. 
(893 puan) tarafından
yani kötü bişey da demedim ki kusecek kadar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 414 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 751 göst.
0 oy
8 cevap 637 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy