+2 oy
993 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Şimdi kızlar benim eşimin bir kuzeni var Kayınvalidemin yeğeni yani şimdi bu Ben 5 ay önce doğum yaptım doğum yaptığım gün işte Görümcem falan bebeğin Ondan sonra yüzünü kapatıp fotoğrafını işte Hoş geldin yeğenin falan diye paylaştığında görümceme bana çocuğun fotoğrafını gönder bakayım bakalım nasıl bir şeye benziyor gibi bir şey söylemiş işte görümcem de bana sordu Ne yapayım yenge dedi Ben de atmayacaksın Tabii ki de dedim Neyse aradan bir 5 ay geçti ama bu arada bu eşimin kuzeni kayınvalidem ile telefonda konuştuklarında şey demiş Ay senin gelinin de Ne kıymetli çocuğu varmış İşte bir o mu doğurmuş falan gibi konuşmuş Neyse bir haftadır falan da Kayınvalidem Bana sürekli diyor ki işte bu eşimin kuzeninin bize gelmek istediğini söylüyor ama ben kadın daha önce hiç görmedim Hatta 17 senedir falan Kayınvalidem nemine dahi gelmezmiş öyle söyleyeyim Bunun annesi zamanında işte kayınvalidemleri Büyüm müyü mü yapmış ne yapmışsa artık bunun Annesinden dolayı Kayınvalidem de görüşmüyormuş Neyse bir haftadır falan kayınvalidemde bir yeğen sevgisidir tuttu Neymiş efendim yani benim evime gelecekmiş çocuğa Hayırlı olsun diyecekmiş bilmem neymiş bilmem neymiş Neyse artık O kadar sıkıldım ki Tamam buyursun gelsin dedim Ay bugün de İftardan sonra bir çaya geldi Ben de işte Allah'ın işi ya Bu çaydan gittikten sonra kalktıktan sonra işte lavaboya girdim elimi falan yıkarken lavabonun alt kısmına sus sızdığını fark ettim Bu arada bu tek başına geldi öyle eşiyle falan gelmedi Benim de şu anda Eşim işte neyse lavabonun altından su geldiğini fark edince Ben de dedim hani acaba borusu falan mı yerinden çıktı Bir şey mi oldu anlayamadım eğildim şöyle bir lavabonun altında doğru bir bakayım dedim arka tarafına doğru şöyle bir tanem poşetin içerisinde sarılı böyle değişik işte saç olan böyle içinde yani değişik bir poşet buldum ya içinde böyle kaygan değişik bir sıvı gibi bir şey var hani su falan değil yani böyle yağa benzeri bir şey onun üzerine de saç taneleri var eminim Daha önce Orada olmadığını Çünkü daha temizliyordum bitirdim bayram temizliğini ve ben orayı sürekli temizlerim Çünkü daha öncesinde lavabonun tıkanmasından dolayı oradan bayağı bir pis su vesaire akmış durum olduğu için hani bende de tik oldu sürekli oradan yine su gelmiş mi diye kontrol ederim yani Ay bu gittikten sonra bir fark ettim böyle poşetin içerisinde yağlı bir şey var içinde de saç var E şimdi Bu ne demek oluyor yani Kayınvalidemin zoruyla evime aldım da bu kadın bir şey mi yaptı acaba ya evin başka hiçbir yerine tek başına göndermedim hiçbirini şey yapmadım bir tek bir lavaboya girdi çıktı Başka bir yere de girmedi acaba bir şey yapmış olabilir mi ya şimdi kayınvalideme söyleyeceğim yani o da tutup da işte aman yeğenimi suçluyorsun gibi bir şey der mi ya da eşimle mi konuşsam acaba ay Bilmiyorum ya iyilik yapalım dedik Aklım Karıştı kaldı Ne yapayım kızar sizce ilk resim bulduğum 2. Resim de benim saçım sizce içindeki benim saçım mi 

20 Cevaplar

+2 oy
(1,797 puan) tarafından
Al götür kaynanana göster. Kim koymuş olabilir de . Anlar kesin kim koyduğunu. Önce kocana göster tabi
(29 puan) tarafından
Öyle yapcam bacim şok oldum tanımam etmem kadını niye yaptı şimdi böyle birsey
-Reklam-
+2 oy
(6,375 puan) tarafından
Kadını ara rezil et. Senden önce orayı yeni temizlemistim sen girdin çıktın orayı açtım bunu gördüm de. Ailesine herkese anlat. Pislik kadın. Sen onu görürken kadın gitmiş miydi neden orada demedin?
(29 puan) tarafından
Gitmişti bacim gitmişti ben o gittikten bi 20 dk sonra girdim lavaboya ay o suyu fark etmesem ne olacaktı ya ben daha yeni tanıdım bu kadını niye yaptı böyle bir kötülüğü şimdi bana
(6,375 puan) tarafından
Büyük ihtimal kaynanana olan nefreti devam ediyor tek bahane senin evine çocuk görmeye gelmekti. Sizi zarar vermek kaynana da zarar vermek demek. Ailece sizle uğraşıyor işte.
(29 puan) tarafından
Off valla şu mübarek günde başıma gelene bak ya Allahı ıslah etsin kayinvalidem zorla davet ettirdi şimdi ben ne diyim kayinvalidem e ya biliyor yeğenini niye soktu benim evime de başıma Sardı bunu yq
(6,375 puan) tarafından
Neyse onu diyeceksin çok dert etme. Göster fotoğrafını çek sonrada yak gitsin. Evini sirkeli suyla sil nazar duaları ve bakara süresi aç oldu bitti.
(29 puan) tarafından
Dua açtım şimdi dua okutuyorum evde eşim gelsin ona gösterip bir hal çaresine bakcaz artık gece gece çok sinirlendim ya valla sinirlerim boşaldi
+1 oy
(104 puan) tarafından
Tabikide soyleceksin. Kadin sana rezmen buyu yapmis yoksa ne gezer evinde oyle seyler valla dikkat et cekemeyen cok cok insan var bide bu mubarek ayda millet ne derdinde ya deprem olmasinda daha ne olsun bu memlekete
(29 puan) tarafından
Kız kadını hayatımda ilk defa görüyorum vallahi hiç görmedim tanımam etmem bismillah daha bugün tanıştım doğum yaptığım gün de ileri geri konuştu diye çocuğum hakkımda resmini atmadım sadece bunun için bu mübarek gün ve gecede böyle birseyi nasıl yapabiliyor aklım almıyor yemin ediyorum şok oldum görünce neye uğradığımi şaşırdım büyü olabileceği de kayinvalidemin zamanında bunun annesinin onlara büyü yaptığını söylediği için aklıma geldi acaba mi diye de ben ne yaptım şimdi bunu hak edecek Allah aşkına çok sinirlendim ya şimdi kayinvalidemi aricam ona da kötü konuşurum diye eşimi bekleyim diyorum onun yüzünden aldım o kadını evime ben ya
(104 puan) tarafından
Valla bacim resim bile atmiyacaksin cunku oyleleri resimle bile buyu yapabiliyorlar. Benim bi fasli arkadasim vardi onlarda cogu kisi buyu yapior ve sadece dior tek bir resimle bile buyu yapilior diye. Oyuzden dikkat et birde tanimadigin birisi ne hakla resim istior
(29 puan) tarafından
İşte birde neye benziyor bebek falan diyince bende sinirlendim atmayın dedim resim falan şimdi de kaynanamin zoruyla çaya evime geldi sonuç bu iste
+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Okurken aşırı zorlandım . 

Kayınvalidene de söyle eşine de söyle. Hatta rezil et yani senin yüzünden kabul ettim sende zaten bu yüzden küsmedin mi bir de bana ısrar ettin falan de . O saçlar da kimin ona da dikkat et . Bebeğin saçlarını almış olabilir mi ? 
(29 puan) tarafından
Canim ben hafif kizil sayılırim banyoda benim tarağım var saçlar da bilemedim yağın içinde kahve rengi gibi kizil gibi de olabilir acaba banyodan benim saçımı mi aldı ki benim bakim malzemelerim banyoda dolapta çünkü
(1,186 puan) tarafından
Olabilir canım . Şu mübarek günde Allah ıslah etsin
(29 puan) tarafından
Bacim ben kadını tanımam etmem daha bugün gördüm bismillah niye bu mübarek günde böyle birsey yapti şimdi bu ya kızdır kotu lafım olsa yada aramızda bir sorun olsa inan tamam diyicem valla ya daha yeni tanıdığın birine niye yapar insan bunu
(1,186 puan) tarafından
Mantık arama canım bu işin mantığı yokki zaten . İnsan tanıdığına hatta düşmanına bile yapmamalı dinen de çok sakıncalı . Kalbi kötü demekki . Bebeğin yüzünü göstermedin diye mi kuruldu ya da kaynanandan kaynaklı hala kin mi güdüyor bilemezsin . Saf kötü işte . Sen evini komple sirkeyle sil hatta dış kapıyı da . Kadının dokunabileceği her yeri . O yaptığı şeyi yakmak gerekir sanırım o konuda emin değilim bilen birine danışmak lazım kafana göre bişey yapma .
(29 puan) tarafından
Ay dokunamıyorum zaten koydum duruyor lavabonun içinde şimdi tanıdık hoca da yok benim bildiğim offf off  nerden çıktı şu mübarek günde bu benim başıma ya
+1 oy
(196 puan) tarafından

Saçtan aşk büyüsü oluyormuş o geldi direk aklıma bir yerde okumuştum 

Değişik sıvı dediğin domuz yağı olabilir mi acaba

İyi niyetli olan hocalara göster istersen bi canım
(29 puan) tarafından
Bacim hiç tanıdığım hoca yok ki şimdi kayinvalidemin bulugu hocaya da ben göstermem valla ne geldiyse ondan geldi zaten kadını zorla davet ettirdi benim evime
+1 oy
(2,679 puan) tarafından
Ne insanlar var ya Allah ıslah etsin kayınvaliden de ne diye getiriyor hiç tanımadığn birini evine ben olsam almazdm açıkçası öyle durumlarda kaynanama sana gelsin ben inerim diyorum evime almam
(29 puan) tarafından
Ay bacim bir haftadır başımın etini yedi kaynanam ya ayıp olurmuş al oldu şimdi ayıp sinirlerim bozuldu su mübarek gecede ya
(2,679 puan) tarafından
Allah'tan bulsun öyle insanlar kaş göz arası neler yapılıyor Allah'ım korusun muhakkak söyle eşine kaynanana
(29 puan) tarafından
Valla söylemem de inan kaynanam a da çok sinirliyim bacim evde dua açtım şimdi sinirden aglicam artık nasıl insanlar bunlar ya
(2,679 puan) tarafından
Allah'ım korusun dikkatli ol maalesef var böyle şeyler
(29 puan) tarafından
Ne diyim allahlarindan bulsunlar böyle insanlar başka diyecek söz bulamıyorum
+1 oy
(517 puan) tarafından

Ay ben şok kaynana soyeel de anneside zamaninda san yapmşti aklıma o geldi o ciktikdan sonra öyle oldu peki bu eve geldi gordmu çocuğunu odasına vs.girdmi cocugun üstünde dua falan oku evde Aytekll Kürsi falan aç yinde nazarida ola bilir öyleleri. Kin gudumuşse hasete ola bilir çocuğa karşı dua falan oku çocuğun yanında vallh boylerinde herşey bekkelnir rabbim korksun ve erken fark etmiştim senle ilk tanisyor bu kin nie ola bilir çocuğu göstermdin diemi hırs etmiş ola bilir akla herşey gelinir :(ama eşine hemen şöyle göster bilsin iş işten gectikden sonra kimsede inanmaz 

(29 puan) tarafından
Ay bil.iyorum bacim dua açtım şimdi eve okutuyorum sinirden aglicam valla ne yaptım ben şimdi bu kadına ya şu mübarek günde birde yapılacak seymi şimdi bu
(517 puan) tarafından
Tabi cnm bide şaşip kalıyorum ne cesaret halen böyle seyelr yapıp ugraşan var güya çocuğunu görmeye gelmiş
(29 puan) tarafından
Ömrümde bil.em ben böyle şeyleri bir insan bir insana niye yapar bunu ya ahiretini neden yakar bir insan böyle birsey le ne zararım oldu benim
+1 oy
(6,794 puan) tarafından

Kadın senin bebeğe büyü yapmış olabilir :'( dikkat et bacım hocaya danış.  E tabiki eşine anlat herşeyi. 

(29 puan) tarafından
Ay bacim dua edin ne olur ya kendimi geçtim daha 5 aylık yavrum birsey olmasın gece gece sinirlerim bozuldu dua açtım evde okunsun diye aglicam yemin ederim sinirimden
(6,794 puan) tarafından
Şu mübarek ay ve gecede, kim nerde ne zaman büyü yaptıysa kendi başına dolansın.  Âmin.
(29 puan) tarafından
Amin bacim Aminn of sinirim. Çok bozuldu gece gece ya
+1 oy
(700 puan) tarafından
Oha valahi ben çok korkarım böyle şeylerden..bence bilen birilerine göster iyice araştır eğer varsa öyle bişey o kadını doğduğuna pişman et .Allah'tan korkmazlar çok Malesef canım 
(29 puan) tarafından
Bende görünce şok oldum ya yemin ederim başıma ağrılar girdi eşim gelseydi bi
+1 oy
(75 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu.O yağa da dokunma domuzlar yağıdır o.Ortaligi ayağa kaldırırdım ben 
(29 puan) tarafından
Bende kaldırırım şoktan bi cikabilirsem bacım
+1 oy
(48,695 puan) tarafından
hic kimseye bisey deme sen yine oraya bos ona benzer poşet koy bulduğunu bilirlerse tekrar yaparlar takıntı haline gelir. esine de deme belki ortaligi karistirir belki tutamaz kendini annesine der 

kayinvalidenle konusurken falan durduk yere esimle kavga etmeye başladık de masus agiz yap hic belli etme
(29 puan) tarafından
Demezsem bunu nasıl çözüleceğim ki ama
(48,695 puan) tarafından
dersen yine yaparlar salağa yat kendin baskanhocaya goster poset koy ayni yere yine hatta icine buna benzer sac al koy.
(29 puan) tarafından
Dedim bacim eşim kitametleri kopartti hocaya gidiyoruz bugün
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bacım fotoğraf eklesene yorumlara bizde görelim 
(29 puan) tarafından
Ay unuttum bacim bir dakika çekeyim ekliyim
(1,389 puan) tarafından
Valla iyi olur canım  en azından belki biliriz
(29 puan) tarafından
Ekledim canım böyle birsey
(1,389 puan) tarafından
Kız bence bu büyü ya saçlarında rengi aynı ya
(29 puan) tarafından
Kız bacim daha bu kadını ömrümde yeni gördüm ben  daha bugün tanıştım
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Okurken başıma ağrı girdi çok zorlandım Allah ıslah etsin önce eşine sonra kv git ortalığı ayağa kaldır yani 
(29 puan) tarafından
Ay bacim daha şoku üstümden atamadım valla şu mübarek gecede bu yani yapılırmış nasıl insanlar buar ya
(2,041 puan) tarafından
Allah ıslah etsin bacım ne diyim rabbim kendilerine döndürsün ne amaçla yapılmışsa ters tepsin.
(29 puan) tarafından
Amin bacim bulduğum şey le kendi Saçımı koydum o içindekiler benim saçım olabilir mi sizce benim beynim dondu anlayamıyorum benim mi değil mi
(2,041 puan) tarafından
Olabilir ya çok benziyor. Rabnim esirgesin. Rabbim istemedikçe tek dal oynamaz. Sen rabbimize sığın bol bol oku Allah evine huzur afiyet bebişine de sağlıklı ömür versin inşallah
(29 puan) tarafından
Amin bacim Allah razı olsun
0 oy
(7,038 puan) tarafından
Banyona girmiş miydi peki?
(7,038 puan) tarafından
O zaman yapmış olabilir canım bi hocaya gitsen iyi edersin ne olur ne olmaz.
(29 puan) tarafından
Hiçte bilmem böyle şeyleri tanıdığım bir hoca da yok ki esim gelseydi bi  ona danışın bir hal çaresine bakacağız artık
(7,038 puan) tarafından
Cami hocası falan da olur canım eşine muhakkak söyle.
Rabbim sen kötü insanların şerrinden koru.
(29 puan) tarafından
Tamam bacım bi cami hocasına götürelim bakalım şu gecenin yüzü suyu hürmetine rabbim kalpleri kara insanları ıslah etsin allahtan bulsunlar
(7,038 puan) tarafından
Amin canım benim amiiiinnnnn.
0 oy
(993 puan) tarafından
O yağ domuz yağıdır ben sana soyliyim.Ohaaa olaya bak.Resmen büyü yapmış 
(29 puan) tarafından
Su mübarek günde uğraştığım şeye bak ya allahim yarabbim
(993 puan) tarafından
Sakın sessiz kalma bugün bunu yapan yarın başka şeyler de yapar.
(29 puan) tarafından
Kalmışım bacim nasıl kalayım yaptığı ismi simdi bu ne ya valla yiyicem kafayi
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Naptin söyledin mi eşine 
(29 puan) tarafından
Yoldayız kızlar dua edin
(2,726 puan) tarafından
Ne oldu sonuç
(29 puan) tarafından
Kayinvalidem in bilgisi yokmuş ama yeğeni aile içinde huzurumuz bozulsun ben sürekli hasta olayım eşim benden soğusun diye yapmış hoca okudu bol bol cevsen yazdı zaten hemen bulduğum için etki etmeden hallettik ama Kayinvalidem le aramız iyi değil eşim küstü annesine kayinpederim de Kayinvalidem i abisine gönderdi bir süre görmek istemiyoruz kendisini benim evime o kadını zorla davet ettirdiği ve böyle şeyleri yaşamam a sebep olduğu için sonrasında da abartmayın gibisine tepkilerinden dolayı kendisi ile görüşmek istemiyoruz
(2,726 puan) tarafından
Hoca para vs aldı mı sizden
(29 puan) tarafından
Hayir almadı eşim vermek istedi kabul etmedi zaten eşimin arkadaşının kayinbabasiymis normalde yapmiyormus bakmiyormus adam 80 yaşında ama eşimin arkadaşı aracı oldu sagolsun
0 oy
(925 puan) tarafından
Hocaya gösterebildiniz mi ne olduğuyla ilgili? 
(29 puan) tarafından
Eşim aksaray da bir hoca buldu ona gösterdi ev içi huzursuzluk ve benim hastalanmam için yapılmış yarın yanına çağırdı hoca oraya gidicez
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Normal değil kendin koymadigina göre en son giren olur genelde sırf böyle şeyler yüzünden kimseyi sokmuyorum evime 
(29 puan) tarafından
Bende sokmazdim da kaynanamin zoruyla işte
0 oy
(21 puan) tarafından
Peki ya günahını aliyosan? Muska degil yazi degil bisey degil poset bi sekilde oraya düşmüş saclarda dolanmis olabilir ulasamadigimiz yerlerde kalir bazen oyle pislikler. Bu mübarek gunlerde emin olmadan huzursuzluk cikarma bence bu nedir 
(1,253 puan) tarafından
Canım ilk defa mı büyü görüyorsun
(21 puan) tarafından
Boyle bi büyü gormedim ben sen gordun mu
(1,253 puan) tarafından
Evet gördüm tabiki bariz büyü bu
(29 puan) tarafından
Ben ilk defa gördüm
(21 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 308 göst.
+2 oy
15 cevap 384 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Oslemomur (5,953 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 324 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,168 göst.
30 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aşk eşittir ben (901 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...