+1 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar geçenlerde kaynanam gelmişti Ankara'ya Keçiören de kızı var onun yanına da kalmaya gitti. Biz Keçiörene uzağız. O aralar yagdanlik alacaktım kendime şu yeni çıkan modeller varya termosil camdan üretilen onlardan bakıyorum Trendyolda 450 500 lira bir yagdanliga o kadar para vermem açıkcasi zaten 3 4 aya bir değiştiriyorum neyse telefonda konuşurken dediki burdaki pazara gideceğiz bugün gezeceğiz dedi. Bende iyi maden bamada su model yagdanligin fiyatına bakar mısın orda fiyatı ne dedim tamam bakarım dedim 2 gün sonra bana geldi pazara gittiğinde baktın  mi dedim yok valla unuttum dedi. İyi tamam dedim.

Dün kızı bizdeydi almışsın yagdanlik dedi evet aldım dedim diğer modellere o kadar vermeye acıdım dedim. Evet ya dedi biz öğün sen aradığında annemle baktık 450 dediler dedi. 

Yani bana yalan söylemesinin sebebi ne. Ben karımı zararımı bilmiyorum. Ada oğlunun parasını mı sakınıyor benden alacaksam da alırım ona ne. Yalan söylemesinin ne mantıği var 

9 Cevaplar

+2 oy
(5 puan) tarafından
Kaynana ne herkes bir karışır olmus onu alma bunu yapma sanki para senden cikiyor kimse kimsenin iyi olmasini istemiyor bosver sen onu takacak olursa oooo 
-Reklam-
+2 oy
(1,233 puan) tarafından
Keşke sende o anda annen bana unutup bakmadığını söyledi deseydin bakalım ne diyecekti
+1 oy
(1,421 puan) tarafından
Nasıl bı yagdanlik kız o 400 500 liraya .:))
(1,088 puan) tarafından
(1,421 puan) tarafından
Çok hoşmuş ben de bir tane sandım üçlü set bayag iyi güzel beğendim.kaynanani dert etme al tabi ama kocandan cikartma hincinida onun suçu değil .inadına kocana masraf çıkartma gerçekten beğenmiyorsan ihtiyacin varsa al canım❤️
(1,341 puan) tarafından
Ben bunu istanbul bakırköy sosyete pazarından tanesi yani tekli olanı 125 tl ye gördüm aldım cnm
+1 oy
(4,554 puan) tarafından
Muhtemelen öyle oda kendince engellediğini düşünmüş işte 
(1,088 puan) tarafından
Şimdi bende inada bindirdim. Almayacaktır ama inadına alacağım oğlunun parasını az yiyordum şimdi daha çok yiyeceğim
(4,554 puan) tarafından
Ahahahaha onun parası bunun parası muhabbeti nedir arkadaş eşin çalışıyor ve o para hepinizinn parası o dışarda çalışıyorsa sen evde daha çok çalışıyorsun
(1,088 puan) tarafından
Bizim zaten bu mantigimiz var eşimle bana asla para hesabı yapmaz. Cuzdanida kartida ortada istedinde ak git diyem kendisi.  Ben burda kaynanamın tavrına sinir oldum.
+1 oy
(707 puan) tarafından
Kadın haklı bence bu kadar da özenti olmamak lazım 50O TL'ye yağlik mi alınır ben kaynana olsam lafımi da eksik etmezdim 500 TL'ye tencere geliyor 
(1,088 puan) tarafından
iyi okumadım sanırım o parayı vermem zaten yazdım. Ayrıca ona kalmadı benim kocam kazaniyor . Kocamda benim istediklerimi yapmak zorunda bunun için kaynanamdan veya bir başkasından izin almıyor. Ben karımı zararımı biliyorum zaten
(707 puan) tarafından
Kocan sana bakmak zorunda evet ama anne babasına da bakmak zorunda bir yagdanliga o parayı veriyor acaba annesine ne alıyor demek ki annesine almıyor ki kadına çok gelmiş ses etmemiş ağaç kovugundan çıkmadı bu adam benim kocam benim param hesabı çok yanlış ha ekonomine kimse karışsın istemiyorsan alacaklarını dillendirme
(5 puan) tarafından
Annesine alma zorunlulugu kocasi yoksa geliri yoksa maddi durumu yetersizse almak zorunda ne o oyle gelin cekememezliginiz anlamis degilim kadin derdini yazmis yok yapma yok etme bos yorum yapiyosunuz
(2,141 puan) tarafından
Parası varsa alır size mi düştü özentilik gerek yok gerek var meseleleri
(5 puan) tarafından
Sana düşmüş konusuyon ya bende hakkini vereyim dedim
+1 oy
(754 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle insanlardan benim babaannem de böyle. Abimin eşi bir şey alıyor mesela. Torunun eşi yani. Kız kendine kıyafet almış diyor valizleri doldurup gitti. Yav abim karısına bunları almakla yükümlü. Ne karışıyorsunuz diye kaç kere laf attım 
0 oy
(300 puan) tarafından
Uff benim kaynanamda öyle hepsi aynı yanı 
0 oy
(847 puan) tarafından

Benim kayınvalidem de böyle ve onun evine gidicegimizi bildigi zaman evine eşya istiyo gelirkrn alın ben çıkamıyorum diyip en son banyo rafı aldrıttı eşime bir de evimdeki eşyalara göz koyuyo bu sende fazla bu ne falan gizli gizli eltimr çocuklarımın küçülenlerini götürmeyr kalktı poşetr doldurmuş ve çogunu da halam vermişti bende halam geri alır o verdi vermiycem dedim geri aldm bize gelince çovuklarn kıyafetlerini dolaptan alıp kendi kıyafetlerini yerleştirmiş ben anneme gitmiştim eşimle kavga edip o zaman grlince şok olmuştum yerlerdeydi çocuklarn eşyaları kendi kıyafetlerini asmış:O

(121 puan) tarafından
Yuhhhh şaka gibi dengesiz kadın
(847 puan) tarafından
Ya evet cnm daha neler neler croplarımı görüp iç çamaşır çekmeceme koymuş bende bunlar iç çamasır degil neden oraya koydunn dedim iççamaşır onlar dedi bir de simli büstüyerlerimi 90 a atmış simi döklsn diye valla acayiplerr
0 oy
(432 puan) tarafından
Geçen de kaynanam pijama aldırmamaya çalıştı ama ben yine de aldım. Birde lazım değil diye adıma karar veriyor sinir oluyorum. Oğlunun parasını yemem zoruna gidiyor heralde 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 505 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 559 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysekkkk (122 puan) tarafından soruldu

381,900 soru

11,433,068 cevap