+1 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Dün gece yaptığı 2 oldu.annesine kalmaya geldi dün akşam geve 5 de arıyor beni çocuğu ateslenmis de şurup istiyor ben gece yalnız kalan biriyim eşim gece çalışiyor ödüm koptu telefon çalındı.ilk seferde duymadım ben.bana ulaşamayınca eşimi aramis o da ayrı korkmuş birine bı şey oldu diye.bi şey de diyemedim.3 çocukla gelen insansın yanına ilaç bı şey almaz mi insan ya 

20 Cevaplar

+10 oy
(7,998 puan) tarafından
Sizde herşeyi abartiyosunuz ya tamam gece 5 de araması seni korkutmuş olabilir hani insan bir ne oluyo der ama yani ilaç istemesi normal demekki o an yoktu evde çocukları çok sık hastalanan bir çocuk değiller belki hava degiisimine uğramışlardır bende İstanbul'a gidince babamın yanına oğlum hasta oldu mesela elimde ilaç yoktu eczaneden aldık 
(1,505 puan) tarafından
Ben her gece yalnız kalan biriyim 2 çocukla her şeyden korkar oldum.o anki korku hiçbir şeye benzemiyor.ben her yere hasta olmasa bile çocuk ilaç taşıyorum.
(7,998 puan) tarafından
İyide herkes sen olmak zorundami her yoruma aynı cevabı yapmışsın sen tasiyosun diye herkes taşımak zorunda değilki unutmuştur olabilir mesela benimde aklıma ilaç almak gelmemişti yanıma ama bak tecrübe edinmiş oldum görümcenede ders olmuş olur abartılacak bişey yok bende oğlumla yanlız yatıyorum eşim şoförlük yapıyor ama herseydende korkarsaniz sıkıntı böyle yani niye kötü dusunuyosunuzki o an Allah Allah ne oldu acaba diye düşünür insan ama yani gelip de bunuda burda yazmazsin cnim dert edinmissin kendine bostan yere
-Reklam-
+5 oy
(13,455 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çocuk ateşlendiği için ve durum acil olduğu için bence mazur görülecek bir şey genelde böyle zamansız telefonlarda hep kötü haber alıyorum o yüzden gece aranmayı ben de istemem ama durum acilse hele de çocuk hastalığı ise bunu da mesele haline getirmem. bizim çocuğumuz için telaşta kalıp gece yarısı kayınpederi kaynanayı yardım için aramayacağımızın veya kapılarına gitmeyeceğimizin garantisi yok sonuçta 
+2 oy
(3,955 puan) tarafından
Unutmustur  olabilir artnıyet göremedıım ben insanlık hali yani
(1,505 puan) tarafından
Çocuklarım hasta değilken bile ben ilaç taşıyan insanım.insan dikkat eder biraz beni aradin bide gittin eşimi arıyorsun ilaç için adam nasıl korkmuş.viraz sorumluluk sahibi olur insan
(3,955 puan) tarafından
Ben değilim şahsen isteyecek ilk kişi de kardeşimdir. Hastalık bu da sonuçta keyfı aramamış
+2 oy
(1,571 puan) tarafından
Yani olabilir. Belki sahura falan kalkiyorsundur diye dusunmus olabilir. Senden istemeyipte kimden isteyecek cnm. 3 cocukla bazen evden bile cikmak zorken ilaci akil edememis olabilir. Sahsen bende goturmeyebilirdim. Mubarek gunde sevaptir yaptigin. Buraya yazinca da noluyo bende anlamiyorum:) bizde senin derdinden niyetleniyoruz  sdsdsdfssffs
+1 oy
(2,379 puan) tarafından
Gece telefonlarindan bende çok korkarım ama olabilir insanlık hali unutmuştur yada başka bisey olmuştur 
(1,505 puan) tarafından
Ya ne bileyim.biraz sorumluluk sahibi olur insan.ben hasta bile değilse çocuk yanında eczane gibi ilaç taşırım nereye gidersem gideyim.biraz da bende var diye bı rahatlık.
(2,379 puan) tarafından
Bende yanımda taşırım ama unuttuğum da olmuştur
+1 oy
(361 puan) tarafından
Bende korkarım gece aranan telefondan. Ama insanlık hali unutmuş olabilir. Hasta değilken bende alıyorum yanıma ama arada unutuyorum başkasından istiyorum yakınımda kim varsa. Ateşleneceğini düşünememiştir 
+1 oy
(1,247 puan) tarafından
İnsanlık hali ve çocuklu kadın. Unutmuş olabilir. Bence birşey yok bunda.
+1 oy
(1,524 puan) tarafından
Bı yandan haklısın canım hatta tam postu okumadan önce liste yapıyordum bayramda kayinvalidemlerde kalcaz işte vitaminleri nolur nolmaz şurubu gaz damlasi almayı unutmayayim bı daha oralarda almakla ugrasmim diye ama işte insanlık hali bazen unutulabiliyorda gorumceninde aklına gelmemis olabilir ama gece korkmak konusunda haklısın bende eşim nöbette oluyor bazı geceler tek kalıyorum oğlumla annem bisey için arayacak olsa gece önce msj atar kadın uyuyorsam korkutmayayim falan diye ama işte o an cocugu hastalanınca belkide aklına gelmedi o incelik 
+1 oy
(181 puan) tarafından
Gece gelen telefondan hemen hemen her insan korkar. Ben gittiğim her yere ilaçlarımı taşırım demişin de gün gelir sende unutabilirsin yanına almayı. 
+1 oy
(1,179 puan) tarafından
Canm kusura bakma ama fazlasyla abartmssn yok ben hasta  olmasalarda tasiorm falan herkez tasimazki sacma bana gore hasta olmayan bi covugm varsa nie tasiyimki ayrica bu hastalik tamam ansizn cikar ortaya ama herkez siz deilki tasimaz aklina gelmez ama burda gorumcen deilde senn kardeslerinden biri olsaydi yegenlerim hasta olsaydi asla bole bi post acmazdn kadin arqmis yakin gormus ne var yani bunda buakdr abartilck  
(419 puan) tarafından
Kesinlikle
(7,998 puan) tarafından
Aynen aynen görümce olduğu için batmış belliki.
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Çocuğu havale geçirsin diye uyanmanizi mi bekleseydi acaba. Çok haklısınız asla aramamaliydi
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Beni gece geç oldu diye aramasa kızardım ben açıkçası böyle bir durumda. Yani çocuk hastalanmış sonuçta evet ben annemlere gideceğim zaman herşeyimi götürüyorum resmen ama unutmuş olabilir ya da böyle konularda biraz düşüncesiz olabilir yinede sizin bu durumu abartmamanız lazım
0 oy
(269 puan) tarafından
Unutmuş olabilir korkmuş olabilşrsinşz ama hastalanmıl sonuçta 
0 oy
(2,160 puan) tarafından
O kadar saçma sapan şeylere takılıp abartılı tepkiler veriyorsun ki senin postlarını okurken cringe damarlarım patlıyor. Çocuk ateşlenmiş nerden bilsin eşin gece çalışıyor. Belki ona soracaktı var mıydı diye. Abisi üstelik arar. Keyfiye arasa haklısın diyebilirdim. İnsanşık hali unutulabilir. 
0 oy
(691 puan) tarafından
Adı Görümce olunca ne yapsa kabahat. Keşke senden isteyeceğine eczane bulsaydı. Ne değişik insanlar var ya
0 oy
(7,331 puan) tarafından
E canım çocuk ateslenmis almamış yanına nolcak yani ben şimdi gorumcenin yerine koydum kendimi olabilir belki evde yoktu belki almayı unuttu belki nasılsa yengemde vardır diye güvendi belki biseyi yok çocukların ya hasta olmazlar dedi olamaz mı aile içinde böyle seyler olur ben olsam kizmam buna yani hani her geldiğinde gece 3 5 demese her gece zırt pırt arasa şu lazim bu lazım sende var mı dese haklısın derim ama çocuk ateslenmis napsin senin uyanmani mi beklesin çocuk ateşli ateşli bence tskiliyosun sen 
0 oy
(966 puan) tarafından
Bence ilacın taşınıp taşınmasına değil çocuğa odaklanman gerekirdi ilk önce. Ateşli bir çocuk var sonuçta sen annenin hatasını görüyorsun öncelikleriniz bu olmamalı. Sizin ki biraz şôyle oluyor örnek veriyorum bir çocuk trafik kazası geçirmiş sen anneye kızıyorsun neden çocuğuna dikkat etmiyorsun diye. O an çocuk yerde can çekişiyor. Zaman kaybı. Odaklanılması gereken anne değil çocuk. Anne mükemmel olmayabilir ki kimse mükemmel değildir. Ve insanlar birilerini keyfi aramazlar o saatlerde. Keyfi bir durum olsa bende seni haklı bulurdum. 
0 oy
(782 puan) tarafından
E kadın mecbur kalmış aramış napsin o saatte kalkıp nöbetçi eczane mi arasın görümce diye her yaptığı batıyor senin kardeşin olsa emin ol bu kadar abartmazdin 
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Görümcem diyosun ya, çocuğu hasta olmuş elbette senden isteyecek ne kadar degisiksinz.

O da keyfi yere dur ben şu gelini arayayım dememistir eminim.

Geçen gece 3te kapı tikladi yan daireme yatili misafr gelmis çocuğu ateslenmis e binada çocuklu insan varken napsin nöbetçi eczane mi arasın..

Ben de korktum gece diye ama ilaç için yani,kimse kara kasima kara gözüme hasretten gelmemiş kapima
0 oy
(166 puan) tarafından
Bence çok abarmissiniz sizinde başınıza gelebilirdi unutabilir insanoğlu yani illaki seninde unuttuğun sonradan aldığın yada istediğin birşey olmuştur konu çocuk ve hastaliksa bu konuda çok hassasım boşuna tepki bu

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 420 göst.
0 oy
34 cevap 687 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 456 göst.
9 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 726 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sezgin (11 puan) tarafından soruldu