0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından

image

Dün bebegime elbise almıştım aşırı kalabalıktı o kdarda incelememiştim baya yağ lekesi yemek artığı lekesivar ve eve gelince kızıma denedim bı baktim leke var hemeen çıkardım fisismiz var iade yada değişim olurmu sizce yarın gidebilicem ise yarar bisyde yoktu zor bela onu bulmustum o da öyle çıktı 10 aylık bebeğim hep büyüklere göre güzel vardı 

3 Cevaplar

0 oy
(539 puan) tarafından
LC Waikiki normalde böyle bir hata yapmaz ki nasıl yağ lekesi yemek lekesi olur iade alırken bile çok dikkatli şekilde alırlar iadeyi onlar. Siz alırken hiç dikkat etmediniz mi. Bugün siz bir kıyafet iadesi yaparken onlar kıyafeti güzelce inceler hatta yıkanıp yıkanmadığına bile bakar öyle alır çok kurallardır normalde böyle bir şey gözden kaçırdıklarını düşünmüyorum
(93 puan) tarafından
Teşekkürler cevabınız için ama fark etmedim inanki tabikide kendimiz giyip geri verecek değiliz ya orda biri döktü bilemem onu ama baş baya lekeli kendime de kızdım iyice incelememdim diye
(539 puan) tarafından
Sen götür bir şansını dene bakalım bayram yoğunluğu nedeniyle fark etmemiş olabilirler belki. Değişim yaparlar illaki
(93 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah artık onun yerine de ne alicam onu da bilmiyorum pek bisiy kalmamasti aksi gibi yaparlar inşallah değişim
(539 puan) tarafından
İllaki bir şey bulursun olmadı zıbın falan alırsın varsa
-Reklam-
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Yaparlar canm  iade  veya değişim hangisini istersen 
(93 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevapladiginiz için vlla sevindim bu duruma onun yerine bisy alırım hemen
(1,291 puan) tarafından
Zaman kaybetme ama kalabalıktı bakmadık alırken de  sorun yapmazlar büyük ihtimalle
(93 puan) tarafından
Aramzdaa 30 km var yarın gidebileceğim anca sorun olmaz diye düşündüm ama inşallah canım benim teşekkür ederim
0 oy
(847 puan) tarafından
Evet olur son kalanlar hep lekeli ürünler miş maalesef eşime kazak aldım o lekeli çıktı feyriyle yıkadm çıktı eşimde bana kazak alırken föndeten lekesi olmuş eşim gösterip yıkıycam çıkmassa iade ederim fişini atmsm demiş tamam demişler yıkasanda lekesi çıkmassada geri alıyorlarmış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
0 oy
6 cevap 207 göst.
9 Eylül 2021 Moda kategorisinde Trbznlugln (2,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
5 cevap 197 göst.

381,691 soru

11,426,372 cevap