+1 oy
968 göst.
Aile kategorisinde (739 puan) tarafından
Kizlar benim görümcem aynı zamanda yengem olur erkek kardeşimle  evli işte annemle tartışıp ayrı eve çıktılar ve kesinlikle kunuşmuyordu annemle ve bebekleri oldu şuan 7 aylık onu bile gostermezdiler öyle böyle geçti ben kayınpederim gile altlı üstlü oturuyoruz kayınpederim söylerdi hep annen senin kapina ayak basa ayaklarını kırarım bende bu gün bayrama geldim annemlere baktım erkek kardeşim aradı dedi işte kayınpederin eşim gelecekler  barişmaya benim babamda heycandan torunu için ağlayıp   camın önünde yolarini gozluyorlardi eşim o sırada aradı konuyu anlatım  dedi keşke şimdi babanlara demeseyeydiniz bizimkiler gelecek bizimkiler çabuk karar  degiştirir belki gelmezlerde bende dedim ben onlara o kadar hizmet ediyorum saygı veriyorum benim hatrimi çinde gelmeleri lazımdı dedim dedim onlar gelmese buraya bende senin babanı arayıp bir daha eve gitmeyecegimi torunlarini da göstermiyecegimi söyledim eşim küfür edip telefonu kapati beni engeledi geçen bayramda annem barışmak için gitmişti ama kimse kabul etmedi barışmayi

22 Cevaplar

0 oy
(3,848 puan) tarafından
Ya şu iç içe olan evlilikler, akraba döngüsünde olan evlilikler çok leş bir durum. Ola ki biri zinciri kırıp ayrılayım dese diğer herkes mecbur yüzyüze bakacak. Çok  iğrenç Bir durum ya. 
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından
Yani sen neden huzurunu bozuyursun ki , kardeşin senin için bozar mı huzurunu eşinle bir sonrunun yoksa bence böyle bir şeye gerek yoktu  
(739 puan) tarafından
Ama haksizmiyim bu güne kadar tek bir kelime bile etmedim esimdi öyle bir kelime dedim ne olacak o kadar onlar aileme laf ediyorlardi ben bir kere bile karişmadim
(127 puan) tarafından
Senin annen evine gelmiyorsa onun anneside kendi kızına gitmeyecek yani bu onların hoşuna gider mi ve bunu eşinle konuşup çözmelisin önemli olan eşin
(739 puan) tarafından
Vala o her zaman kızının evine gider kızı her gün gelir  eşimle daha önce kunuştum cok hastaydım 4 gün boyunca evde aç susuz kaldık çocuklarla eşim annesine yalvardı bile annesi izin vermedi benim annem gelip bir tas çorba yapsin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 674 göst.
0 oy
17 cevap 593 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 607 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,329 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (739 puan) tarafından soruldu