+1 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (691 puan) tarafından
Kizlar benim görümcem aynı zamanda yengem olur erkek kardeşimle  evli işte annemle tartışıp ayrı eve çıktılar ve kesinlikle kunuşmuyordu annemle ve bebekleri oldu şuan 7 aylık onu bile gostermezdiler öyle böyle geçti ben kayınpederim gile altlı üstlü oturuyoruz kayınpederim söylerdi hep annen senin kapina ayak basa ayaklarını kırarım bende bu gün bayrama geldim annemlere baktım erkek kardeşim aradı dedi işte kayınpederin eşim gelecekler  barişmaya benim babamda heycandan torunu için ağlayıp   camın önünde yolarini gozluyorlardi eşim o sırada aradı konuyu anlatım  dedi keşke şimdi babanlara demeseyeydiniz bizimkiler gelecek bizimkiler çabuk karar  degiştirir belki gelmezlerde bende dedim ben onlara o kadar hizmet ediyorum saygı veriyorum benim hatrimi çinde gelmeleri lazımdı dedim dedim onlar gelmese buraya bende senin babanı arayıp bir daha eve gitmeyecegimi torunlarini da göstermiyecegimi söyledim eşim küfür edip telefonu kapati beni engeledi geçen bayramda annem barışmak için gitmişti ama kimse kabul etmedi barışmayi

22 Cevaplar

+7 oy
(372 puan) tarafından
Kayinpederin annene nasıl laf ediyor esin ailesinin bo.kuny yiyorda abin nasıl bir mal da eşine iki laf edip cocugu babaannesi dedesine götürmüyor 
(691 puan) tarafından
Kardeşim mal bir insan
(372 puan) tarafından
Belli sizin aileyi ezik mi görmüşler herhalde abisi seni bacısı abini eziriyor
-Reklam-
+1 oy
(1,554 puan) tarafından
E bak kurunun yanında yaşta yandı şimdi.

Ne diye abin ve yengen için huzurunu bozdun
(691 puan) tarafından
Sence haksız mıyım bak geçen çok hastaydm  4 gün aç kaldım eşim kaynanama yalvardı bile  kaynanam bırakmadı evime gelsin annem hasta bir insan belki fazla yaşamaz evime gelmesini çok istiyordum
(106 puan) tarafından
Sen sonuna kadarda haklısın onların ki kızsa sende annenin kizisin
(1,554 puan) tarafından
Bu konuda taabiki haklısın ama eşin de haksız ne diye annesinden izin almaya calisiyo orası onun evi dimi
(649 puan) tarafından
Bencde haklı şimdi tavrını koyması lazım çünkü kim istemez ki annesi gelip gitsin,bu ne ya bu ayrımcılık yapan eşlerden nefret ediyorum.
+1 oy
(1,942 puan) tarafından
Senin eşin niye ergen gibi seni engelliyor hemen. Her tartışmada aynı sanırım sürekli yazıyorsunda dikkatimi çekti 
(691 puan) tarafından
Çünkü alişmiş köpek
(7,947 puan) tarafından
Ay aynen..
+1 oy
(1,029 puan) tarafından
Senin kayınbaban kim oluyorda annenin ayaklarını kırıyormuş pardon o kimki 
(691 puan) tarafından
Haksizmiyim sizce
(1,029 puan) tarafından
Haklısın
(691 puan) tarafından
Eşim neden böyle  yapıyor
+1 oy
(1,969 puan) tarafından
Hiç sevmediğim şeyler aileler yüzünden evliliklerin huzurun kacması. Bak şimdi onlar yüzünden sizin huzurunuz kaçtı. 
(691 puan) tarafından
Aynen herkes barişti biz küstük
(1,969 puan) tarafından
Kötü olmuş. Ama sen haklısın eşin özür dilemeli
(691 puan) tarafından
Asla özür dilemez engeleyip küstü
+1 oy
(609 puan) tarafından
Yani senin anneni babanı köpek yerine koyacaklar kayın pederi. Annen gelse ayaklarını kırarım diyecek sen onlara hizmet edeceksin al çocuğunu babanin evine git o terbiyesiz densizlerle asla ama asla muhattap olma eşin onlardan beter 
(691 puan) tarafından
Değil mi ben asla karişmadim bu güne kadar bugün bunu eşimle konuştuğum için beni engeledi ve konuşmuyor
(609 puan) tarafından
Gerçi annenle gelininin arasında ne geçti bilmiyorum sonuçta abin de konuşmuyor galiba
+1 oy
(7,947 puan) tarafından
Senin eşin hep uzakdami çalışıyor canim
(691 puan) tarafından
Yok bazen gider 3 aydır yok
+1 oy
(2,153 puan) tarafından
Bilemedim ama sende çok fazla suç var onlar kim ki senin ailene annene o lafları etcek evine sokmıycak hepsinin ağzına ederim onlar benden korksun benn niye onlardan korkuyum sen 1 kere 2 kere derkenn alttan aldıkca tepene çıkmışlar senin
+1 oy
(649 puan) tarafından
İyi demişsin cnm , kayınpederiin sana o lafı söylediğinde keşke bunları o zaman söyleseydin.eşine gelince böyle bir durum için seni engelliyorsa boşver gitsin .sende ulaşma bı kaç güne köpek olur döner sana .
(691 puan) tarafından
Yok çokta aradım bu gün cevap vermedi daha aramam onu
+1 oy
(5,330 puan) tarafından
Yemin ederim kayınpederim anneme ayaklarını kırarım dese canıda çıksa ne kendim giderim nede çocuklarımı gösteririm

Diğer taraftaki konu beni ilgilendirmezdi 
(691 puan) tarafından
Değil mi ben ona bile bir şey demedim sesimi etmedim bu gün bu konuyu kunuştum diye beni engeledi konuşmuyor
(5,330 puan) tarafından
Başta buna ses edecektin. Kaynanam babama küfür etti 1 buçuk yıldır görüşmüyorum görüşmemde babamın kapı önündeki köpeği bile olamaz.
+1 oy
(1,666 puan) tarafından
Suanki yaptığın hata kapına annen ayak basarsa kırarım ne demek benim evim ve annem her zaman gelecek he dersen ev benim üzerime o zaman bu evden çıkarız diye eşinde seni desteklemiyorsa daha o zaman çıkıp annene gelmen gerekirdi herkes yapacağını yapmış erkek kardeşin tepki koymamış eşine eşin ailesine boyun eymis sende son raddede sende çok haklıyken eşine gereksiz kötü olmuşsun en başında yapsan şuan eşin bu kadar tepki koyamazdi suan ne değişti hep böyleydi sorun yoktu diyordur kendince
+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Hata sende ve abinde . Siz eşlerinize ve onların ailesine sınır koymazsanız onlarda at koşturur . Bir kere kimin haddine düşmüş annenin bacaklarını kırarım demek ? Bak bakalım ben senin beynini nasıl patlatıyorum diyemedin mi ? Abin nasıl bir mal ki sana annesine kendisine yapılan bu saygısızlığa erkek olarak sesini çıkaramıyor . 
+1 oy
(8,328 puan) tarafından
Adam bişey dememiş keske demeseydınız demiş hemen ne diye kendini katmıssın bacım. Engellemesi felan hos degıl ama hatalı olmus konusman. Oldu işte sevindik söyledik hakkın var umarım gelirler desen dahaiyi olurmus. Peki geldiler mi 15 saat olmus
+1 oy
(5,495 puan) tarafından
Bu tepkiyi en başında koyacaktiniz evet anlaşamamış olabilirler evet konuşmuyor da olabilir ama torununu göstermemek ne ve kayınpederin neden karışıyo hiç mi annen sana gelip gitmiyo ya eşin görümcen ailesinin ağzına bakarken nasıl geçim yapıyorsunuz 
+1 oy
(2,459 puan) tarafından
Iki kardes basinizi yakmissiniz. Yazik annene babana uzuldum.
+1 oy
(487 puan) tarafından
Abi kardeş eziliyorsunuz yazık . Evime girip çıkanın hesabını sana mı vercem benim annem gelemezse sen de evime ayak basamazsın o zaman diyecektin o kayinpedere . Benim annemle gelip gitmeme laf edecekler de bende onların yüzüne bakacağım öyle mi :/ 
+1 oy
(6,368 puan) tarafından
Senin evine istedikleri zaman istedikleri kadar ailen gelebilir hiç kimse laf söyleyemez. Onlara çıkmaz veya kayinperlerin size gelmez olur biter. Asla müsade etme onlar senin ailen. Her zaman gelsinler.
+1 oy
(7,041 puan) tarafından
Ya nasıl bisey bu tobe estağfurullah aklım almiyo benim neyi paylasamamislar bu kadar kardeşin niye karısına bişey demiyo 
0 oy
(106 puan) tarafından
Valla neler duydum.neller şu sayfa insanlar hep kötü kötü kötü nefret ettim herseyden o kim ki annene laf ediyor hoşt deseydin

Kocana gelince unutma canım.** itini ısırmaz ah ah hepsi ayni
(691 puan) tarafından
Sizce bu durumda ne yapayım  eşim engeleyip küstü
(106 puan) tarafından
Ya güzelim ondan Bi cacık olmaz engellemek nedir ya hicdenoarali olma s... et
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Kayınpederin annene laf ediyor sende ettiriyorsun. Herşey ofsayt. Ağzını yırtarım konusanın. O evlilik çoktan biter. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 665 göst.
0 oy
17 cevap 591 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 597 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,242 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu