+1 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Amcam düştü ağır bir süreç atlattı bayram dan sonra gideriz dedi dün gece kuzenının düğünü vardı ona kalmayalım arabanın vizesi yok yola çıkalım gidelim dedi ben hiç bir şey hazır değil akşam vakti olmaz kaza bela dedim zaten bi seneye yakın aılemde kalmadım şehir dısındalar hakkım kalmak o günü birlik düşünmüş bende babama sabah dedim hani gelme ihtimalimiz var esım akşam gidelim doyınce sımdı dün dünde kaldı zaten günübirlik gidecektik dedi ben esir miyim hiç kalmadım babamlarda dedim ızın vermıyor babamda mesaj atıyor gelecek mısın haber ver diye sindi babama gelemıyoruz desem anlıcak bir terslık var esımı arayıp esir mi falan demesınden korkuyorum mesajını açmadım babamın naşcagımı şaşırdım 

7 Cevaplar

+2 oy
(1,184 puan) tarafından
Ben olsam ben gidiyorum der biner otobüse giderim 
(1,184 puan) tarafından
Babana çok üzüldüm .
(295 puan) tarafından
Normal bi zamanda değil kardeşi ölümden döndü çok yanında olmak isterdim ben kötü durumda olsam hemen koşuyor koşar babam işte el oğlu böyle vıcdansız
(928 puan) tarafından
hakkindan gelemiyorsan biz napalim simdi ne desek bos sende mecbur ne dese yapcaksn ipleri vermissn eline
(295 puan) tarafından
Geri kafalı bunlar birazda cimri kendı aılesıyle bile arası bozuk kendıni yalnız bırakıyor sıra bende yarın öbür gün başımıza bişey gelse kimse kapımızı açmaz
(928 puan) tarafından
ALLAH SABIR VERSIN SANA
-Reklam-
+2 oy
(1,388 puan) tarafından
Sana vereceğimiz aklı asla kullanmayacaksın. Bu adamdan ne bekliyorsun ? Ara babanı herseyi anlat gelsin kökten alsın seni. Kocam diye tabir ettiğin hay*vanda ararsa söyle ona "Ben senin kölen değilim , yoluna bak " aç boşanma davasını ne diye uğraşıyorsun böyle malla 
+1 oy
(6,185 puan) tarafından
eşinle konuşman lazım, sen onun kölesi değilsin. aileni görmek en doğal hakkın
(295 puan) tarafından
Konuştum çok dengesiz bi gün iyi bişey yapsa on gün burnumdan getırıyor kendi aılesıyle arası bozuk benden mi çıkarıyor anlamadım
(295 puan) tarafından
Götürmezse günlerce ona yüz vermeyecegımi bilir
(6,185 puan) tarafından
babam da annemi götürmek istemezdi. yarım saatlik mesafede. sadece annesine gitmesine izin verirdi, yan yana evlerde amcası falan oturuyor, gitme derdi onlara. annem de çok üzüldü yıllarca. bu erkekler niye böyle
(295 puan) tarafından
İki saat var arada ha deyınce gıdemem zaten sürekli gıden bir ınsan değilim en son beş ay önce kardesım kaza gecırdı onun ıcın gittim çokta özledim
+1 oy
(295 puan) tarafından
Akıl verebilir misiniz bana lütfen 
(372 puan) tarafından
Ara babanın getirmiyor de nolacaksa olsun köle misin sen
(295 puan) tarafından
O İşler öyle kolay değil işte inada bındı mı sorunlar artar
(372 puan) tarafından
Eee ne yapalım yani o zaman çözüm istiyorsun ama beğenmiyorsun o zaman kaderine razı gelip gideceksin evine
+1 oy
(751 puan) tarafından
Ben ailemi görmek isteyeceğim ve o da izin vermeyecek haaa. Doğduğu güne pişman ederim onu. Ben onun ailesi ile küsüm mesela. Ailenle görüş telefonda ama bana duyurma derim. Veya tek başına al uçak biletini git diyorum. Ben gitmek istersem de giderim kimse karışamaz. 1600 km yol da var yani. Amaaan kızlar biz bu erkeklere çok yüz veriyoruz yaaa
(295 puan) tarafından
Mesela yarın kuzenının nişanı var ona gitmeyi düşünmüyorum ya da herhangi onun aılesıyle alakalı onun aılesını üstün tuttum ya ondan böyle oldu ne şartı kosabilirm
(2,780 puan) tarafından
Beni götürmese ben böyle yapmazdim Nisana gitme haklisin sen benim aileme gelmedin bende gelmiyorum de ailesinede gitme bizimkiler beni bayramda bekledi de mesala nerden nereye ne zamandir gitmiyosun
(295 puan) tarafından
O ailesiyle küs olduğu halde ben sen haksızsın dedim kaynanamla görümcemle küsmedim onlarla her yere gittim iki gindür başka kuzenının kınası düğünü oldu ona gittim aıleısyle hep aramı ıyı tuttum herkese karşı saygılı oldum o her gün annesine giderdi kızardım ama gitmesine karışmazdım bize ilgi göstermiyor diye mükafatı buymuş demekki
(295 puan) tarafından
En son onlar bir ay önce bize geldi ben en son beş ay önce kardesım kaza yapınca gıttım geldim günü bırlık
(2,780 puan) tarafından
Uuu bes ay cok yaa bence imkansız yani
+1 oy
(1,728 puan) tarafından
Ben götürmesini izin vermesini beklemem öyle bir hakkıda vermem canım ister giderim ha kalmak konusuna birsy diyemem istemiyorsa kalmam ama haftada bir iki haftada bir imkanım fırsatım oldukcada sormam gider gelirim yerine olsam karisamazsin ailemle gorusmeme gidiyorum der çıkarım 
(1,728 puan) tarafından
Onun tarafı olunca bende böyle yaparım bayramdada görülmedi diyerek sen bu hakkı vermissin bile eşine bu aileyle görüşmeye karışan eş konusu sabittir yapılacak kusura bakma yaptığın yanlış ailemle goruşmeme karisamazsin ben gidiyorum çıkıp gideceksin arkadan ne yapıyor ne diyor ona yörede geri gelip gelmeyeceğini düşüneceksin
(295 puan) tarafından
Fevri hareket etmek istemiyorum beklıyorum sımdılık nereye kadar sadece bayram da kuzenının kınası düğünü vardı ondan dolayı kaldık yoksa bayramda gıdecektık of her şey birbirine karıştı götürmüyorsa götürmesin benden güler surat ta beklemsjn bu saatten sonra
(1,728 puan) tarafından
Adam yapacağını yapıyor istedi oluyr sen istedin kadar gülme en fazla aynı evin içinde bir iki ay yaparsın geçer birşey olmaz eşinde aynı böyle düşünüyor
(295 puan) tarafından
Ailesi konuşmuyor onla onun hırsını benden alıyor
(1,728 puan) tarafından
Hırsını alıyor diye birsey yok benim eşiminde çekirdek ailesi yok ne yani benim ailemle arama mesafemi koyacak öyle bir dünya yok eşin senin sınırlarına göre hareket ediyor ve karşındaki sınırlarını insanın çok iyi bilir ve bilmiste bak bunu kabul et bahane üretme kendince bunun farkına vardığında çözersin asıl sorununu
+1 oy
(1,166 puan) tarafından
Ben senin diger postunuda gordm yani ordada yazdm ama terslern sen kendjn git dedim ole kolay deil cocuklar var dedin iste sen bole dedigin icn adam da nasil olsa gidemez die seni kole olarak goruor valla ne cocugu alrim cocuklrimi bal gibide giderm hickimseyide takmam kucukse kucuk sonucta annesiyim hic bisj olmaz sen cocuklari bahane edersn daha cok bu adama yalvarir durusn beni gotur die babamada demem kocamada alir otobus bileti ekstra koltuk alirim covuklrimla mis gibide giderim ya sen tek gitmek istemiorsn yada bahane ediorsn canm kusura bakma ne insanlar var arabalari yok otobsle ucakla giden tek sen deilsn yani beni kocam gondermicek bende beklucemde durcam beni gotrcek die yemin ederim agzi burnunu dagitirim o adamin sonrada ceker giderim 
(295 puan) tarafından
İşte yaşamayan anlamaz aslında hiç karışmazdı götürürdü noldu anlamadım bu ara aılesıylede arası bozuk ben gidersem rest olur onun için öyle düşünüyor tek kalacak ya

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 638 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 605 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 343 göst.