+1 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Kizlar bilmiyorum içime rahim kanseri olduğum düştü enfeksiyon olsa biliyorum kaşıntı olur idrar yapma sırasında yanma olur ama onlar yok bende sadece alt karın ağrım kasıklarda ağrım var belim çok ağrıyor ve ilişki sırasında çok ağrım oluyor rahim kanseri olabilir miyim annem rahim kanseriydi onlardaki belirtiler bundaydi ve cok fazla kanamasi vardi ben 8 ay önce doğum yaptım hic adet olmadım spiralden dolayı rahim kanseri olmuş olabilir miyim ? 

6 Cevaplar

+1 oy
(372 puan) tarafından
Değilsin desek bize inanıp doktora gitmicek misin burda kimse bilemez ve seni hiç bir cevap rahatlatmaz 
(205 puan) tarafından
Yarın gideceğim zaten ama belki bilen olur yaşayan varsa diye sordum
-Reklam-
0 oy
(1,388 puan) tarafından

:angel::angel: ben kanserden öldüm o zaman 

(205 puan) tarafından
Ne alaka kimseyle birşey paylasamiyorum burada sormak istedim ne varki bunda
(1,388 puan) tarafından
Sormanda problem yokki canım , anlattığın belirtiler yoğun enfeksiyon habercisi, smear testi yaptır birşey çıkmayacak emin olabilirsin
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Smear testi yapılmadan bilinmez 
(205 puan) tarafından
Yarın için randevu aldım kadın doğumdan
(1,406 puan) tarafından
İyi yapmışsın canim yaşın kaç geç kalmadın umarım inşallah iltihap felandir .bende de olmuştu dediklerin az bir iltihap çıktı antibiyotik.kulllandim geçti
(205 puan) tarafından
Ya ben küçüklüğümden beri hep idrar yolu enfeksiyonum vardı o buna benzemiyor bu gece olunca alt karın ağrım oluyor ve kasık ağrım oluyor ve ilişkide ağrım oluyor enfeksiyon da idrar yapınca yanma felan oluyor bende yanma yok o yüzden korktum yaşım 25
(1,406 puan) tarafından
Tamam canım işte benim de tam anlattıgin gibiydi valla .akıntı falan varmı kötü koku falan .gerçi yarın gidiomussun ama iki ay falan çıkmıyor sonuc .yaşın da tam zamanı geçmemiş canim ihmal etme Allah korusun
0 oy
(2 puan) tarafından
Rahim kanseri genetik mi ki ? Her kanser türü genetik olmuyor. Birde yaşın gençse ihtimal çok düşük. 
(205 puan) tarafından
25 yaşındayım inşallah yoktur zaten öyle birşey ama yaklaşık 10 15 gündür hiç gecmedi karnımın ağrısı o yüzden olabilir mi diye düşündüm
0 oy
(749 puan) tarafından
Öncelikle doktora gidin mutlaka genetiginizde var.Bunun disinda spiral bu agrilari yapabilir,sezeryan dogumsaniz ki ben oyleyim 1 sene olacak bu bahsettiginjz agrilar hep var bende aylik duzenli doktora da giderim bir sorunum yok.
(205 puan) tarafından
Yok sezeryan değil normal doğum yaptım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
0 oy
1 cevap 120 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345678923 (192 puan) tarafından soruldu

381,760 soru

11,429,104 cevap

34,989 kullanıcı

...