+1 oy
636 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,451 puan) tarafından

Kızlar çocuk doktoruna götürdüm ne olduğunu anlamadı, kortizonlu krem verdi, ama onu sürünce daha da arttı. Şimdi cildiyeden randevu alcam, ama daha önce böyle olan var mı hiç ? Bide bugün benim iki kardeşimin de böyle çıkmaya başlamış acaba bulaşıcı birşey mi diye düşünüyorum. Bide doktorun anlamamış olmasına şaşırdım baya iyi bir doktordu. 

image

13 Cevaplar

+1 oy
(163 puan) tarafından
El ağız hastalığına benziyor kardeşlerinde de aynısıysa büyük bir ihtimalle dediğim hastalık 
(3,451 puan) tarafından
Ya ama internetten ona baktım görseller hep kırmızı ve daha sivilce gibi, bu daha çok isilik gibi ama kırmızı değil anlamadım
(163 puan) tarafından
Bizde hiç olmadı el ayak hastalığı çocuklar arasında yaygın o yüzden aklıma o geldi
(3,451 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(1,247 puan) tarafından
El ayak hastalığı bu değil benim kızım geçirdi ordan biliyorum ama bunun ne olduğunu bende anlamadım
(267 puan) tarafından
El ayak hastalığı değil cnm bu
-Reklam-
+1 oy
(567 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun alerji olabilir canım 
(3,451 puan) tarafından
Farklı hiç birşey yemedi içmedi giymedi aslında ama
(1,623 puan) tarafından
Alerji birden bire sonradan da ortaya çıkabiliyor. Benim kızımda başta yoktu ama sonradan süt alerjisi çıktı mesela. Doktor bu yaşta sizde bile bir alerji gelişebilir demişti
+1 oy
(7,183 puan) tarafından
Bu benim kardeşim de çıkardı dizlerinde dirseklerinde aynisi benim kardeşim yumurtayı çok yerdi ona bağlamıştık allerjiktir diye ama travazol krem kullanınca geçerdi o biliyosun mantar kremi büyük ihtimalle mantar olmuş 
(3,451 puan) tarafından
Onu da doktora sorayım canım teşekkür ederim
+1 oy
(261 puan) tarafından
Ay fena egzama olmuş, kortizonlu krem bu yaş grubu için çok uygun değil diye biliyorum.
(3,451 puan) tarafından
Benim oğlumun adı da Ege:) egzama degildir inşallah yaa
+1 oy
(187 puan) tarafından
Egzama olabilir geçmiş olsun cnm
(3,451 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah egzama degildir
+1 oy
(2,555 puan) tarafından
Alerji gibi duruyor sanki canım 
+1 oy
tarafından
Bunu cildiye bilir canım çocuk Dr değil aslında deri hastalığı grubu ya bana göre bu ürtiker yani kurdeşen illa kırmızı olucak diye bişey yok canım çeşitleri oluyo
+1 oy
(470 puan) tarafından
Ayağının altında var mı kreşe gidiyor mu varsa ayakta da el ayak hastalığıdır normalde krestelerde çok yaygın bu hastalık benim bir ogrencimin böyle olmuştu yayılmıştı sınıfta 
+1 oy
(267 puan) tarafından
Alerji olmuş bir iki güne geçer cnm
+1 oy
(2,344 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ne olduğunu bilmiyorum ama bizim tıbbi İslami diye bir grubumuz var oraya çeşit çeşit sorular sorulur hocalar tedavi yöntemleri söyler hatta eltimin oğlunun eli ayakları yüzü bile siğille doluydu doktor çare bulamadı ordan hocalar okudu hepsi gitti bi tane bile yok iznin varsa görseli indirip atim ne diyorlar söylerim sana 
+1 oy
(470 puan) tarafından
bahar alerjisi her yıl bu mevsimde çıkar benim küçüklüğümden beri kasidikca kötü olur 
0 oy
tarafından
Ay benim 19. Aylik kizimda boyle bide yaniyo ya hem yuzunde hem elinde hemde sirtinda var benimkinin doktor hic biseyi yok dedi cildi kuru dedi sadece 
0 oy
(1,991 puan) tarafından
Alerjiye benziyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
3 cevap 101 göst.
22 saat önce Diğer kategorisinde Pelin&asya (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (721 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,958 kullanıcı

...