0 oy
152 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (962 puan) tarafından
Arkadaşlar telefonumu değiştirdim eski telefonumu eşime verdim kendim yeni aldım bilirsiniz redmi13c.. Şöyle bi sorun yaşıyorum benim rehberim de olan kişiler eşimin telefonunda da var ordan silince benden de siliniyor. Eski telefonumdaki e postayı falan sildim kaldırdım ama yine aynı sorunu yaşıyorum eşim telefona birini kaydedince benim rehberde de çıkıyo ne yapmam lazım benim rehberim ayrı eşimin rehberi ayrı olsun yaa annelerimiz babalarımız karışıyo :D

6 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Eski telefonu fabrika ayarlarına döndürün. 
(962 puan) tarafından
Yedekledim kendi telefonumda galeriye nasıl aktarabilir ı'm hep Google fotoğraflarda mı kalacaklar telefonum da galeride görünmüyorlar
(2,762 puan) tarafından
İstediğin fotografları Google fotoğraflardan istediğin zaman indirebilirsin
(962 puan) tarafından
Öyle mi nasıl yapmalıyım indir seçeneği var mı
(2,762 puan) tarafından
Var var isteğin fotoğrafa gir sağ üst kösede 3 nokta var bas indir seçeneği gelecektir :)
(962 puan) tarafından
Tamam teşekküt ederim
-Reklam-
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Benimki de aynı 13c eski telefonumdaki e postayı yükledim bunada oradaki kişiler buna aktarıldı ama goggle hesabı olan e-postayı değiştirmek için telefonu sıfırlaman ve farklı e-posta yüklemen lazım sanırım çünkü bende önce farklı e-postayla yaptım sonra eşim dediki eskisini girsene aynı olsun bende fabrika ayarlarına sıfırlayıp o şekilde yaptım 
(962 puan) tarafından
Bi arkadaş daha yazdı ama eski telefonda resimler videolar falan var onları silmek istemiyorum
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Oradaki hesapla yeni telefonundaki hesap muhtemelen 1 ben de öyle bir sorun yaşamıştım ama nasıl düzelttiğimi inan hiç hatırlamıyorum ama eşinin telefonunun tüm e-postaları falan silebilirsin ya da kendin yeni bir e-posta açabilirsin onun üzerine hesap kurabilirsin
(962 puan) tarafından
Eski telefonumdaki e postayı kaldırdım aslında  ama bitane e postayı var o yüzden onu kendi telefonuma kurdum. Eski telefona eşimin e postayı kursam bu sorun hallolur mu acaba
0 oy
(1,440 puan) tarafından

Ay bunu okuyunca aklıma şey geldi :D eşim telefonunu değiştirmişti bı müddet benim eskiyi kullanmıştı ordan yeni telefona aktarırken benim numaralarda gitmiş her neyse bir gün babam eşimi aramış bende de babişşkooo❤️❤️ diye kayıtlı :D esimin telefonunda da öyle çıkmış sonra arkadaslari dalga geçmiş hahshahahahss

(962 puan) tarafından
:)) işte yanii bende kendi babamı araken kayınbabamı arıyom falan hatlar karışıyo
0 oy
(7,433 puan) tarafından
İlk gogle fotoğraflar indir oraya resimlerini kopyala sonra telefonu al sıfırla bişey olmaz 
(962 puan) tarafından
Tamam teşekürler canım öyle yapıcam
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Eski telefonunu sıfırla
(962 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 170 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy