0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (6,055 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kendime zaman ayıracak fırsatım olmuyor pek anca bebeği sallarken telefonla oynarım uyuduktan sonra işlerimi yaparım. Ama sürekli bi iş yapma stresi de beni çok sıkıyor .Eşim akşamları genelde dışarda oluyor bende tek başıma bazen çok sıkılıyorum daralıyorum kızlar siz neler yaparsınız sıkılınca

15 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sıkılmaya fırsatı olmayan ben usulca burayı terkedeyim
(6,055 puan) tarafından
Asıl o koşuşturmaca insanı sıkıyor ya ben şahsen onu yapayım bunu yapayım derken iş hiç bitmiyor asıl o zaman ruhum sıkılıyor
(3,491 puan) tarafından
Ben elişi yapıyorum canım o yüzden vakit geçiyor
(6,055 puan) tarafından
İkinci bebişten önce bende yapıyordum güzel oluyordu ya bi amacın var hani o insanı dinç tutuyor
-Reklam-
0 oy
(15,770 puan) tarafından
Genelde Netflix de dizi izlerim vakit buldukça 
(6,055 puan) tarafından
Ah bi Netflix im olsa
0 oy
(8,423 puan) tarafından
Eşim evdeyse eşime sararim.d..d

Evde yoksa kitap okuyorum, dizi yada film keyfi yaparım. 
(6,055 puan) tarafından
Bende bi ara kitaba merak saldım sonra ondan da soğudum ama şöyle saran bi kitap olursa iyi oluyordu
(8,423 puan) tarafından
Hemen araştırmaya başla o zaman canım.
0 oy
(66 puan) tarafından
Esin neden evde dgl
(6,055 puan) tarafından
Kahve denen bi zıkkım var onun için
(66 puan) tarafından
Gtne istemiyrm diyimusun ona ragrn gidiyor muu
(6,055 puan) tarafından
Maalesef.bende umudumu kestim artık
0 oy
(927 puan) tarafından
Tv pek seyretmiyorum. Araştırma yaparım genellikle hoşuma giden kitapları okurum. tek çocuğumuz var oda 9 buçuk 10 gibi uyur eşimde gece gelir işten vardiyalı çalışır genellikle evde olunca kızımız yatınca oyun oynarız. Eğer yoksa geç gelecekse gece canım sıkılınca nasıl eşimden daha iyi oyun oynarım diye oynadığımız oyunu oynarım hahahha :D
(6,055 puan) tarafından
Eşinle ortak bi aktivete yapmanız çok güzel cnm maşallah
0 oy
(1,765 puan) tarafından

Kendime alan yaratıyorum gezmeye gidiyorum spora başladım kahve içmeye gidiyorum 

(6,055 puan) tarafından
İşte ihtiyacım olan aktivite
(1,765 puan) tarafından
Çocuğun ne kadarlik cnm ben oğlumla da çıkıp geziyordum il il gezerdim
(6,055 puan) tarafından
Biri 5 yaşında o beni yormuyor pek bebekten önce bende her yere gidebiliyordum oğlumla bide 8 aylık kızım var
(1,765 puan) tarafından
2 tane olunca yorum yapamıyorum cnm
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Erzurumun şehir merkezinde oturuyorum park bahçe hiç biter yok etrafımda kayınvalidemlere 2 dk lik evim sürekli gitmem...anca hafta sonları eşimle birlikte giderim..canim da sıkildi mi eşime msj atıp tartışma baslatirim ☺️☺️☺️ canim sıkılıyor burda diye sonra akşam da eve geldi mi bağırır ağlarım böyle atarım yani başka birsekilde atılmıyor canim eşim benim 
(6,055 puan) tarafından
Adamı stres topu yapmışsın kız yaa :D
(2,628 puan) tarafından
Aynen öyle canim ☺️☺️☺️
0 oy
(348 puan) tarafından
Eşin neden dışarda oluyorki her akşam, akşam mi çalışıyor 
(6,055 puan) tarafından
Yoo kahvede geziyor :(
(348 puan) tarafından
Ne rahat bazı erkekler seninde kendine zaman ayirman gerektigini ihtiyacın olduğunu hiç düşünmüyorlar çocukların evin tüm sorumluluğunu bırakıyorlar .sonra kadından neler neler bekliyorlar .bizim geleneksel Türk aile yapısında sorun var ya  kökten değişmesi gerek .
(6,055 puan) tarafından
Evet öyle canım bende umudumu kestim artık kavga etmekten mücadele etmekten yoruldum ne yaparsan yap dedim napıyım bende kendimle çocuklarımla mutlu olmaya çalışıyorum
(348 puan) tarafından
Tabiki en iyisini yapıyorsun zaten bir insan degismiyor çok da kendini yormaya gerek yok
0 oy
(220 puan) tarafından
Bende çok sıkılırım resmen evin içinde soguluyor nefes alamıyor gibi olurum allahtan yaz geldi parka atıyorum kendimi çocuklarla boşluk buldumu 
(6,055 puan) tarafından
Aynen öyle oluyorum ruhum daralıyor sıkıntıdan sigaraya sardım artık çıkıp balkonda 5 dk içip geliyorum iyi geliyor o da olmasa sürekli bi agresiflik huzursuzluk oluyor bu sefer bende çocuklara karşı
0 oy
tarafından
Eşin niye dışarda oluyo beraber gexin bem sıkılınca saç bakımı makyaj falan yapıyorum 
(6,055 puan) tarafından
Beraber en son bayramda gezdik daha da iki ay bi yere gitmez benle. Güya sorun çocuklar yani onlar olmasa hergün gezermiş de iki çocukla gidilmiyormuş
tarafından
Ne alaka ya babanın evindenmi getirdin one öyle çocukla gidilmiyormuş  böyle insanları bırakcaksın ne hali varsa görsün insan nasıl karısına çocuklarını gezmeye götürmez kendisi niye geziyor oda otursun o zamn
0 oy
(136 puan) tarafından
Kitap okurum
0 oy
(2,948 puan) tarafından
Oglumu 8 gibi uyutuyorum eşime bırakıp arkadaşlarımla çıkıyorum. Evde kalmam gerekiyorsa kitap okurum, eski dizilerden seyrederim Avrupa yakası favorim . 
(6,055 puan) tarafından
Benim eşim de bu kadar anlayışlı olsun çok isterdim
(2,948 puan) tarafından
Uyutuyorum zaten tek yapması gereken şey yan odada tv izlemek :) uyanirsa da beni arıyor geliyorum hemen. Bunu yapmaz mı gerçekten eşin. Her ailenin dinamikleri farklı tabi Allah eslerimize merhamet versin
(6,055 puan) tarafından
Benim çocuklar erken uyumazlar bizle beraber anca. Kaldı ki erken uyusalar bile eşim asla izin vermez tek dışarı çıkmama. Gündüz bazen çıkarım ama iki çocugu kontrol etmeye çalışırken birşey anlamam çıktığımdan
(2,948 puan) tarafından
Hım anladım. Benimki okula gittiği için erken yatıyor. Çocukla çıkınca insan bir şey anlamıyor ki daha çok bunalıyor hatta
0 oy
(13,724 puan) tarafından

Valla sıkılmaya fırsat oluyo mu acaba..

Ne büyük lüksümüz varmış sıkılmak diye :D

(6,055 puan) tarafından
İş yaparken sıkılmıyonuz mu ya hep iş hep iş asıl o koşturmacada bunalıyor insan işsizlikten değil
(13,724 puan) tarafından
Hee öyle sıkılmak diyosun :D bacım  yeminle akşam evde benim söylenerek yer silisimi gorseydin djjdjd
Ben bu evin hizmetçisi olmaktan biktimmmm diye : D
0 oy
(110 puan) tarafından
Ben evden çalışıyorum ev işleri işim 2 buçuk yaşında kızım var fazla sıkılmaya vaktim olmuyo çalışırken kafam baya dağılıyo iyi oluyo 
0 oy
(7,866 puan) tarafından
Kahvaltımızı yaparz uyanınca çocuklarla yataklarimizi toplarız mutfağı toplarım küçük prensesimi uyuturum büyük benle nere gidersem gelir çöp.varsa atarım ev supururum çamaşır falan hallederim oturuum TV açarım oğluma meyve falan kendimede kahve sigara yani yeri gelir bakım yaparım erken kalkıp erken işlerini halledince gün içinde kendimede vakit ayirabiliyorum
(6,055 puan) tarafından
Valla her günüm aynı oldugu için yataktan çıkarsım gelmiyor benim kalkıcam diyorum önce kahvaltı sonra iş güç temizlik yemek çocuklarla uğraş uyut yedir yıka amaan diyorum çıkıp da napıcam çocuklar uyanana kadar yatıyorum bende hayat enerjim bitmiş benim ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 327 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 332 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,821 cevap

34,988 kullanıcı

...