0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Arkadaslar 6 + 3 üm henüz bugüne kadar hiç kusmadim bazı sabahlar oguresim geliyo çok hafif bulantı o da her sabah degil sizce normal mi biseyler yolunda gitmiyo mu acaba anlamadım ki hamile değil gibi 

8 Cevaplar

0 oy
(198 puan) tarafından

Bende son ayıma kadar kusmadım ilk bir hafta sabahlrı öğürdüm sadece ama 4 ayima kadar tükürdüm o yönden çok zordu ... ama yine kalsam aynk hamileligi geçirmek isterdim  çok kolay geçmişti .allahim kucağina almayi nasip etsin :)

(27 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Normal canım. Şanslı kesimdensin. Bende hamileliğimi 10 haftalıkken öğrendim 12. Haftada ilk kontrole gittim. Doktor bu zamana kadar hiç şüphelenmedin mi dedi yoo dedim :) 9 ay boyunca hiç hamile gibi değildim. Ne karnım çıktı ne bulantılarım, kusmalarım oldu. Normal hayatta nasılsam öyleydim. Allahın izni ile bir şey yoktur canım. Kalp atışını filan duydun mu? Zaten ters bir şey olsa genelde belli oluyor. 
(27 puan) tarafından
Yok geçen hafta gittiğimizde daha 5 haftanın icindeydik duymadık
0 oy
tarafından
Gebeden gebeye değişiyor ben 10 ay kusmadım hiç ama ağrılarım mide yanmam çoktu doktor sorun yok diyorsa kafaya takma canım sağlıkla kucağına alırsın inşAllah fırsatın varken bol bol uyu :))))) 
0 oy
(3,518 puan) tarafından
Daha anca baslar benim de bu haftalarda baslamistir olmasa da problem degil sansli annelerdensin bazilari hic bulanti vesaire cekmiyor ben doguma kadar kustum perisan olmustum :)
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Benimde çok midem bulanırdı ama kusamazdım iki hamileliğimde de
0 oy
(8,628 puan) tarafından
Daha ne kız işte.

İki hamileliğimde hiçbir şikayetim olmadı ne mide bulantısı bile istifra ne mide yanması...
0 oy
(1,115 puan) tarafından
Ben hiç miğde bulantısı kusma yaşamadm kuzum bilmiyorm valla . Postun yukarı çıksn arkadaşlar vardır inşallah 
0 oy
(8,452 puan) tarafından
İlerleyen zamanlarda artabiliyor. Bu bişey demek değil takılma 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
6 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 873 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Berna (26 puan) tarafından soruldu

383,312 soru

11,471,920 cevap

35,076 kullanıcı

...