0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Aramızda evli ama arkadaş hayatı yaşayan böyle iki yabancı gibi aynı evde yaşayan arkadaşlar var mı aramızda nasıl yapıyorsunuz nasıl sabrediyorsunuz..

7 Cevaplar

0 oy
(174 puan) tarafından
Canım İnan ki 2 aydır konuşmuyoruz Bak sana yemin ediyorum 2 aydır toplasan 50 kelime konuşmamışızdır o 50 kelime de oğlumdan dolayı sadece Çocuk olmasa hiç tek kelime bile etmeyeceğiz çok afedersin Ne cinsellik var ne konuşma var alıyor telefonu eline geceye kadar Telefonda veya televizyonda bir adım atmaz özür dilemez bu sefer ben de atmıyorum yalnızım Hep anlayacağın
(153 puan) tarafından
Ne güzel ben asla susmuyrum  konuşmadan durmuyorum vallh adam döver ezdidir  küfür eder ben iki  gün sonra hiç bişey olmamış gibi  davraniyorim
(106 puan) tarafından
Sen ciddi misin canim yani dövüpte iki gün sonra nasıl konuşuyorsun benim ki üstüme yürüdü diye ben ortalığı ayağa kaldırıp gece 3 kadar herkesi başıma topladım sadece üstüme yürüdü diye
(153 puan) tarafından
Zaten ben böyle. Yaptığım için  adam  beni takmıyor döver sover
-Reklam-
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Amaaan işte geçiyor bi şekilde. Çocuklar uyuyunca tv telefon kitap çay kahve öyle geçiyor günler. 

Rabbim ferahlatsın yuvaları. 
0 oy
(348 puan) tarafından
Öyle bir durumda hiç takmam o düşünsün valla eskiden olsa 1 saat kalsak kuş dusunurdum ama artık hiç takmiyorum hiç bişey bnden önemli değil valla o dusunsun o gelsin o uğraşsın 
0 oy
(1,115 puan) tarafından
Ne ben nede eşim küs kalamıyorx canm küsken içim hiç rahat olmuyor en fazla 3 gün küs kalmışızdır ya o yada ben adım atıp barışmışızdır 
0 oy
(2,209 puan) tarafından
Çamaşırını kendi yıkayıp yemeğini de kendi yapiyorsa neyse de bi de hizmetçi gibi her işi kadın yapıyor bu durumlarda ven de ona ayar oluyorum 
0 oy
(896 puan) tarafından
Ablam böyleydi. Eşi aylarca küs kalsalar eniştemin umrunda olmazdı kafasına göre takılır çöpü bile atmazdı arkadaşlarıyla gezer tozar ailesini parka götürmezdi yıllarca böyle sürdü. En sonunda ablam kıyameti bi kopardı yıllardır içinde biriktirdiği her şeyi döktü bağırdı çağırdı günlerce yüzüne bile bakmadı asla pes etmedi her seferinde hatalarını yüzüne vurdu şimdi kuzu gibi ablamın sözünden çıkmıyo etrafında pervane. Eee ne demişler NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR TEKTİRDEN ANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Bende küs vs değiliz ama son zamanlarda çok soğudum sevmiyorum eskisi gibi ortada bir sorunda yok ama evde olunca eşim sıkıntı basıyor ,kendi başıma gezip tozayim daha mutluyum iletişimi kestim biraz eşimde fark etmiş ben koltuğa oturunca kalkıyorsun diyor son zamanlarda gözüme batıyor o gidiyor diğer odada oturuyor ben mutfakta çay kahve sigara film kimse kimse ile alakadar olmuyor bizim evde aslında çok birbirimize bağlı bir ciftik dokunmatik sürekli birbirimize sarılıp öperdik bu bir kaç aydır acayip soğudum sanirim eşimde öyle gibi hissediyorum herkes başka şeylerle ilgileniyor evde dediğim gibi ben mutfakta oturup çay sigara kahve içip film izliyorum o salonda yatıyor öyle 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 492 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Violet (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Violet (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 461 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

383,313 soru

11,471,920 cevap

35,076 kullanıcı

...