+1 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (315 puan) tarafından
Siz yan yana omuz omuza büyüyün diye ben hayatımı yakmaya razıyım  birtanelerim 

19 Cevaplar

+1 oy
(728 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kocan iyi bir babaysa şiddeti aldatmasi içkisi kumarı zararlı alışkanlığı yoksa ahlakliysa durulur  sevmesen de saygı çerçevesi içinde yaşarsın 

.

Ama dayak var psikolojik şiddet var aldatma var vb var var olmaz asla 
(315 puan) tarafından
Dayak yok şiddet yok ama ben.bulundugum yerden mutsuzum mutsuzluğumu çevrem bile artık fark etmeye başladı
(728 puan) tarafından
Yani neden mutsuzsun çünkü sürekli sevgi bekliyorsun eşinden bekleme bırak çocuklarına odaklan bosaninca da çalışmak zorunda kalırsın hayat şartları zor babasız çocukluk da zor yani zaten sevmiş evlenmişsiniz demek ki yeniden birbirinizi sevme potansiyeliniz var kendine odaklanırsan mutlu olursunuz
-Reklam-
+5 oy
(48,880 puan) tarafından
evlat olunca akan sular duruyo insan yapmam dedigini yapiyo affetmem dedigini yutuyo yandigi yerini görmüyor 

o yüzden büyük konusmamak lazim hakkinda hayirlisi olsun insallah mutlu huzurlu bir hayatin olur
(315 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
(7,906 puan) tarafından
+++++++++++++++
+3 oy
(247 puan) tarafından
Ben mutlu degılken mutlu edemem ayrıca kardeş dıye omuz omuza olacak dusuncesıne gırmende çok yanlıs sana çok büyük hayal kırıklığı olarak döner ilerde ne kardeşler ve düşmandan beterler

Ha dersen kı hayır ben çok güzel yetiştirirım kusura bakma ama kendınle çelişirsin hayatını yakmak diye adlandıracagın kadar mutsuz olduğun ortamda o çocuklar asla sevgı saygı huzur ıcınde büyümeyecekler 
+2 oy
(292 puan) tarafından
Çociğum için mutlu aile tablosunu oynsrım
(629 puan) tarafından
Bende sonuna kadar
+2 oy
(1,768 puan) tarafından

Mussuz bir ortamda mutlu bir çocuk büyümez 

Mutlu anne = mutlu cocuk 

Mutlu baba = mutlu çocuk 

+1 oy
(107 puan) tarafından
Sorun nedir 
+1 oy
(7,906 puan) tarafından
Mutsuz bir ortamda mutlu çocuk yetistiremezsin ki...
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Eşinle mi aranız bozuk evlatların için mi katlanıyorsun
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Gelmem mutsuz anne mutsuz çocuk demek 
0 oy
(13,725 puan) tarafından

Deştin içimi :'(

Rabbim her ne sorunun varsa ferahlık versin :'(

(315 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(136 puan) tarafından
Sağlıklı bir anne sağlıklı çocuk büyütür sağlıklı çocuk sağlıklı bir birey olur ......
0 oy
(687 puan) tarafından
Çocuklarımın sağlığı,mutluluğu geleceği için her türlü zorluğa elhamdülillah göğüs germeye çalışıyoruz ve çalışacağız çünkü onları biz dünyaya getirdik çünkü anneyiz ♡ Rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın inşallah mutluluk nedir bence mutluluk evlattır zaten 
(315 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
tarafından

• :D soru mu kız aksini iddaa eden anne olamamıştırkii<3
0 oy
(8,513 puan) tarafından
Benim mutsuz olduğum bir ortamda çocuklarımın mutlu olabileceğini düşünmüyorum.

Önce ben iyi olacam ki çocuklarıma iyi geleyim.

O yüzden durmazdim.
0 oy
tarafından
Sen mutlu olursan çocuğunda mutlu olur onlar için mutsuzluğa razı gelmene gerek yok annesi üzgün bi çocuk mutlu olamaz zaten annen üzgün olsa sen mutlu olurmusun tabiki öncelik çocumuz ama kendimizede bencillik etmemek gerekir 
0 oy
(52 puan) tarafından
Sizi mutsuz eden sebepler ney ona bakılmalı bunda sizinde eksiginiz var mi düzelmesi için çabanız var mı aç bırakmak aldatılmak fiziksel ve psikolojik şiddet mi  yani sadece e ben mutlu değilim diyip ayrılmak cocuklara en büyük zarar evlatlar öte sevgi yok bence sabır ve tahammül birçok kapıyı açar 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben mutsuzsam çocuklarıma mutlu rolü yapamam.Bu dünyaya bir kere geliyoruz.Mutsuz olduğum yerde durmam
0 oy
(6,257 puan) tarafından
konu ne bilemem ama hiçbir çocuk annesinin mutsuzluğuna şahit olarak büyümek istemez
0 oy
(2,696 puan) tarafından
Mutsuzluk veren sebeblerin ney.

Ben mutsuz sevgisiz olduğum yerde maalesef rol yapamam içimde yaşadığım şeyi dışıma yansitirim bu kocam ise hiç saklayamam zaten niye dünyaya kaç kere geliyorum neden kendimi mutsuz hissederken rollere koyayım.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 160 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Shr.45 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 285 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (45 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,808 cevap

35,014 kullanıcı

...