0 oy
62 göst.
Aile kategorisinde (1,026 puan) tarafından
6 yıldir devam eden bı mahkeme var kızlar , tüm tasimazlara icra koyulmuştu zaten bı yıldır bankada dolar hesbai aktif kullaniyoruz cuma günü icra koymuşlar para havuza düştü galiba .. borç kapanınca dolar hesba geçer mi yoksa karşı tarafami verilecek süreç nasıl işliyor bı arakads vardı bu işlerden anlayan fikir sorimak istedim 

1 cevap

0 oy
(6,176 puan) tarafından
dava sonuçlanana kadar para askıda kalır. dava sonucuna göre eğer siz haklıysanız para size geri verilir. alacak kişi devlet olursa o parayı dava sonucuna göre kendi çeker ama başka bir kişi için böyle mi bilmiyorum. 

mesela banka borcundan dolayı eve haciz gelirse banka evi satışa çıkarıyor. taşınmazlarda böyle bir hak olabilir ama banka hesabını tam bilemedim
(1,026 puan) tarafından
Ölümlü kaza sonucu kan parası adı altında dava açıldı canım, belli miktar para cezası kesinleşti itiraz etti eşim Yargıtay'a gitti dosya o süreçte karşı taraf haciz koydurmus . Şimdide dolar hesabına koyulmuş bakalım ne olacak , odeyecez artık da ödemezsek o dolara ne olacak bı sormak lazım avukata
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysel_selin77 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 499 göst.
29 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fairytalee (2,433 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...