0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (2,128 puan) tarafından
Uyuduktan 45 dk sonra uyanıyor her zaman tam 45 dk yani neden böyle oluyor. Huxursuz da oluyor tekrar uyumak istiyor 

2 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
İlk 45 dakika tam dalmış sayılmaz her an uyanmaya müsait olurlar pispis beyaz gürültü vs müziğini en az 1 saat açık bırak 
(8,934 puan) tarafından
İşte onu yapma o yüzden sürekli uyanıp seni kontrol ediyor uyku eğitimini ver Bi an önce ben 8 aylıkken verecektim fakat hastalıktan dolayı 2 hafta önce verdim 2 haftadır dünya varmış diyorum artık kendi uyaniyor gece uyanınca kendisi dönüyor uykuya ama tek sorun sabaha kadar pispis beyaz gürültü vs hep açık kalıyor Bi onu biraktiramadim
(2,128 puan) tarafından
Uyku eğitimini nasıl verdiniz ağlatmaya dayanamiyorum
(8,934 puan) tarafından
Mecburen ağlayacak cnm ağlamadan hangi bebe büyümüş ki seninki büyüsün önce yatma kalkma saatlerini net düzenlemenin gerekiyor mesela benimki sabah 8 9 arasi kalkar akşam 9da yatar öğle uykusu en geç 5te bitmiş olur ki saat 9a kadar uykusu gelsin 8.30 gibi pijamasjni giydirir öper uyku sinyallerini veririm 9da yatağına koyuyorm pis pis beyaz gurultu müziği acip ışığı kapatıp başında bekliyorum ilk günler ağlaması çok normal katıla katıla aglamadigi sürece müdahale etmedim katıla katıla ağladığında kucağıma alıp sakinlestirip tekrar yerine koydum ilk gün 3 saatimi aldı yorgunluktan bayıldı ertesi günü gene aynı şekilde bu sefer 2.5 saatimi aldı ertesi günü 1 saat ve şimdi 20 dakika içinde kendi dalıyor uykuya
(2,128 puan) tarafından
Of o kadar zor geliyor ki ama buna da çok ihtiyacım var gece sürekli üstüm açık memenin biri dışarıda tek tarafa dönük mahvoldum 6.ayindan veni gerçekten bazen canımın kıymeti  yok gibi hissediyorum. Bi de gece 12 1 gibi yatıyor sansliysak sabah da 11 12 gibi uyanıyor çok pis bir düzenimiz var gerçekten:((((
(8,934 puan) tarafından
Saatlerini duzenlersen uyku eğitimini daha rahat verirsin önce düzen lazım cnm
-Reklam-
0 oy
(48,833 puan) tarafından
onu uyumayan bebelerde var ☺️ dinleniyor kafasi demek ki
(2,128 puan) tarafından
Ay uyanınca mutlu olsa neyse de bi de tekrar uyumak içinagliyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 280 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
31 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,728 soru

11,428,069 cevap

34,988 kullanıcı

...