0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (2,811 puan) tarafından
Hatırlarsınız belki özet geciyorm ( eşim snal kumarda ev parasıni yedi , üstüne alkole başladı ve ciddi içiyordu ) bnde birkatim çocukları aldım baba evine geldim bayrama 3 gün kala geldim hayla ailemin yanındayım arıyor cocukalr napıyor.diuor snra donuş nezmn diyor bnde gelemyi düşünmüyoruz dedigimde bahirip kızıyor tersliyor 2 kere içip aradı çok çok eski mevzuları dile getirid bende boşanalim.dedim adam ne laf dinliyor ne anlıyor ne duzlemek için çapa sarf etmiyor gitmek istemediğimi soyledim.cocujlari sorup.kapatiyor .canımı çok sıktı dönmek istemiyorm 

10 Cevaplar

+2 oy
(15,336 puan) tarafından
Çok üzücü senin için . Ama donmrmekle doğru olanı yapiyosun bence. Kumarı geçtim. Evi barki yemis bitirmiş. Bı de üstüne aşırı alkol var. Bunun sonrası şiddet olur bence. Hayat sizin tabi. Boşan demek de bize kolay. Ama dönersen daha çok zorlanacaksin gibi geliyor. 
-Reklam-
0 oy
(927 puan) tarafından
Çözüm çok basit ilk önce bir engel sonrada dönmemek
0 oy
(2,925 puan) tarafından
Madem dönmemekte kararlısin aç davanı ne kadar ciddi olduğunu görsün o da .
0 oy
(238 puan) tarafından
Canım ailen arkandaysa niyetin de ciddiyse artık olmaz kesin dönmem diyorsan boşanma davasını acicaksin adam düşünüyor şimdi biraz durur sonra çıkar gelir normal kaldığımız yerden devam ederiz 
0 oy
(13,397 puan) tarafından
Kararın net değil senin ama net olması gerekiyor bitirmek için çok sebebin var devam etmek için hiç sebebin yok 
0 oy
(13,724 puan) tarafından
İstemiyosan ve ailen duruyosa arkanda davanı aç.

Ama donmek zorundaym dersen hiç uzatma dön iyice agresiflesmesn derm
0 oy
(6,179 puan) tarafından
dönmek istemiyorsan dava aç 
0 oy
(5,017 puan) tarafından
Eğer gerçekten boşanacaksan iletişimi kes,engeli bas,o zaman sizi rahatsız edemez
0 oy
(77 puan) tarafından

Adam içip içip arıyor daha ne olsun herhangi bir düzelme yok bağımlılık ve kumarda bağımlılık kolay kolay bırakamaz soylim sana bizim akrabada hamile kocası kumarci çoktandır ailesinin yanında onu dövmüş kafasını ezmis:'( bosanacaklar herhalde.canim boşanmak kolay değil annemden biliyorum en azından ailen sana sahip çıkıyor bence dönme bu adamdan sana hayır gelmez hiçbir şekilde gene aynı şeyleri yaşayacaksınız bir dost tavsiyesi<3

0 oy
(3,404 puan) tarafından
Aç davanı kurtul bir an önce 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 347 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,226 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,728 cevap

34,988 kullanıcı

...