0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba çok arada kaldim sorayim dedim. Bundan neredeyse 10 gün önce çok kötü hastalandım ateş öksürük boğaz ağrısı halsizlik hersey vardi bende hala iyilesmedim 12 haftalık hamileyim. Doktor bana iğne verdi onları vurdum. Bebeğimin durumu nasıl hiç bilmiyorum aklım sürekli onda. Pazartesi günü için randevu aldık ama ben bekleyemiyorum. Çok şüphelerim acaba karşımdaki çocuğa bisy olmuş mudur etkilenmiş mıdır benim gibi hastalık geçirip gebe plan kimse var mı hiç bu platformda bide iğne de vurdum ben doktor kontrolünde yani doktor verdi geleyim dedim bisey olmaz güvenli bu iğne dedi. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum gerçekten beni bu şüpheden kurtarın Allah rızası için için 

2 Cevaplar

0 oy
(3,490 puan) tarafından
Çok yaşadım o durumu. İçiniz ferah olsun. Hiçbir şey olmuyor. Ona göre ilaç veriyorlar. 
(3 puan) tarafından
Nasil rahatlttin beni var ya
(3,490 puan) tarafından
Oyy canım ya. Ne demek. Hiiiç üzülme düşünme. Emzirme döneminde hamilelikte de kullandım. Bişeycik olmuyor. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
(3 puan) tarafından
Kiz benim daha 12 haftalık hiç yaşadığına dair belirti yok iste. Hastalığım ona geçti mi acaba napiyor çok merak ediyorum aklım hep onda. Şu anda da çok kötü öksürüğüm var.  Bazı yazılar okudum bide bebeğe bisey olsa bazen hissetmiyormusuz diyor biri demiş ki 3 hafta karnımda ölü durdu hiç anlamadım demis böyle şeyler
(3,490 puan) tarafından
Hayır hayır. Ona geçmez.içinde bulunduğu kese  ve etrafındaki sıvı onu koruyor. Uyuyor annesi şimdi. Hiçbir şey olmayacak allahın izniyle.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oldum valla kız geberdim bana ilaçta vermedi bitki çayları önerdi şunu  bunu içme dedi gönderdi ama da bebişe içeride bişey olmuyor :))) onların yeri sağlam korkma merak etme bolca sıvı tüket dınlen ye sağlıkla kucağına alırsın inşAllah
tarafından
Korkma düşün ben doğruyorum sandım :D sancıdan ağrıdan zar zor gittim hastaneye bende aynı şekil bebek dedim  doktor senden benden sağlam o sen kendine bak dedi
tarafından
O yüzden korkma canım bişey olsa anlarsın fark edersin :))
(3 puan) tarafından
Kiz benim daha 12 haftalık hiç yaşadığına dair belirti yok iste. Hastalığım ona geçti mi acaba napiyor çok merak ediyorum aklım hep onda. Şu anda da çok kötü öksürüğüm var.  Bazı yazılar okudum bide bebeğe bisey olsa bazen hissetmiyormusuz diyor biri demiş ki 3 hafta karnımda ölü durdu hiç anlamadım demis böyle şeyler iste
tarafından
1. Kural herşeye Google dan bakmak yok onlar 1 e 5 katıyor psikolojik olarak sen bebeğine zarar verirsin
2. Kural ne gelse Allah tan geliyor sen tevekkül ediyorsun kendine bakıyorsun bebişe zararlı şeylerden uzak duruyor dinleniyorsun
3. Kural en kötü acile gidersin Ultrasonda doktor sana bilgi verir zaten sağlam der kesinlikle ve kesinlikle psikolojine dikkat etmelisin :)))
(3 puan) tarafından
Bu hastalik dönemi bana hiç iyi gelmedi. Covid den daha beterim geçmiyor bir türlü deli olcam artık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Merve5656 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Sevgisizkadin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Turka1993 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 968 göst.