0 oy
27 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (270 puan) tarafından

Arkadaşlar oğlum 7 aylık ve sünnet yaptırmak istiyorum. Ben oltuda oturuyorum. Burada üroloji doktoru yok. Erzurum da ise 6 yaşa kadar sünnet yapılmıyormus diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum. Bura da ise doktor varmış evde sünnet yapıyormuş. Her kime sorduysam o doktora yaptırmis. Herkes memnun hatta komşum da ona yaptıracak bana da diyo çok geç kalmadan yürümeden yaptır diye. Ne kadar zaman geçerse o kadar sıkıntılı olur dedi. Ben bilemedim biz geç kaldık diye kendine kızıyor. Erzurum'da gerçekten 6 yaşa kadar mı yapilmiyor sünnet? Aslında çok mantıksız. Her geleni kesseler o kadar sıra randevu olmaz. :D 2-3 ay sonraya  ravdevu oluyor diye duydum. Bazen de biz sizi ararız diye sıraya koyuyorlarmis. 

1 cevap

0 oy
(623 puan) tarafından
2 yasina kadar yaptirin derim 2 yastan sonra doktorlar onermiyor travma meselesinden dolayini 
(270 puan) tarafından
Aynen işte ben aslında şimdi yaptırmak istiyorum ama iltihap vs olayları oluyor ya korkuyorum. Acaba her yaş grubu için mi geçerli bu iltihap meselesi.
(623 puan) tarafından
Her yas icin canim gorumcem yaptirdi temizligine dikkat edersen sikinti yasamazsin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 97 göst.
17 Şubat 2023 Aile kategorisinde Zeynebbbbbb (425 puan) tarafından soruldu
0 oy