0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Evlenirken çok birşey istemediğiniz herşeyin oluruna baktığınız uygun olan o an için iş görebilecek şeyler aldığınız bazı adetleri vs yapmadiginiz için anneniz 5 sene sonra mutlu bir yuvanız huzurunuz olduğu halde size kalkıp kendini yamar gibi evlendin dese ne yaparsınız( ayrıca 3 sene nişanlı olduğunuz halde)

10 Cevaplar

0 oy
(15,212 puan) tarafından
Kızardım anneme. 
-Reklam-
0 oy
(623 puan) tarafından
Konuşmazdım annende olsa oyle birsey demeye hakki yok.
0 oy
(605 puan) tarafından
Ay bu da bir şey mi benim kocam kavga halinde bana beş sene çıkıp evlendigimiz halde ailen de seni bana yaması dedi ben şok ailem hiç tanımıyordu bile yani insan sinirle mantıksız konuşabilir bazen dil kalple aynı şeyi söylemez yani basit mevzular annenin kalbini kırma seninki de bu mevzudan kırılmasın boş sebep
(27 puan) tarafından
Dilin kemiği yok da işte annem sürekli laf söylerdi. Kavga filan ederdik de yamadin demesi çok tuhafıma gitti heleki dünyalık mal mülk için
(605 puan) tarafından
Annen yani bir lafı da fazla olsun he de yamamasam evde kalsam daha mı iyiydi de :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hiçbişey demem demekki böyle düşünüyorsun diyip bir daha da aramam sormam. Yuvamda kimseye huzursuzluk yapmasına izin vermem
0 oy
(115 puan) tarafından
3 senecokmus kız niye öyle uzun sürdü valla anneme bişey demezdim de sen bu kadar anlayış gösterdiğin kadar karşılığında değer veriyorlar mı genelde hani tersi oluyor ya merak ettim 
(27 puan) tarafından
Bazen ne hissediyorum biliyonmu altı delik bir kap var ben içine sürekli su doldurmaya calsiiyorum. Halen küçük çocuk gibi kendimi sevdirmeye calsiiyorum. Acı ama insan bazı şeylerden vazgeçemiyor işte
(115 puan) tarafından
İşte annende onu kastetmistir cnm ne kadar iyi olursan o kadar değersiz oluyorsun maalesef. Hani çokta nişanlı kalmışsın birşeyler olsun iyi kötü is görsün diye kabul etmişsin ama o süre zarfında kesinlikle bişeyler yapılır edilir adet olsun olmasın böyle olsada olur olmasasa olur değince valla aynı eve girincede adam nasıl olsa böyle kafasında olurlar
(27 puan) tarafından
Yaaa ben yanlış anlamışım eşimle alakli değildi soyledigim ailem için demiştim. Çok şükur yuvamda hiç bir eksiğim yok eşimde Allah razı olsun öyle biri değil zaten. Aileme karşı hep eksiğim ben sanki üvey evlatmsiim gibi  onlara karşı fazlasıyla iyi olmaya çalıştıkça aramızda aşılması zor bir duvar var
0 oy
(630 puan) tarafından
Çok birşey değil hiçbirşey istemedigim için söyler annem bedava kız aldılar diye o da onun farklı bir versiyonu fakat ben müdahale ettirmem o söyler bende ben öyle istedim ağzımın tadı olsun yeter derim bozulur ama susar 
(27 puan) tarafından
Bende mutlu bir evliliğim huzurlu bir yuvam var daha ne olsun dedikçe daha çok kuduruyor anlayamıyorum
(630 puan) tarafından
Ben fazla müdahale ettirmem kimseyi doğru bulmuyorum
0 oy
(247 puan) tarafından
Desin ne olcak sanki Allah aşkına tm deyin gecin
0 oy
(7,023 puan) tarafından
O ne demek be 
0 oy
(4,174 puan) tarafından
satilik mal edaaaasiyla evlenecegime kendimi yamar gibi evlenmek daha mantikli bence
0 oy
(13,081 puan) tarafından
Uzunca bir süre görüşmezdim ben paraya pula tapan biri değilim o yüzden de halimden şikayetçi değilim derdim 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 307 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 424 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 366 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 302 göst.