0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar daha önceki postuma bakarsanız görürsünüz aldatıldım iki buçuk yaşında oğlum var 8 aylikta hamileyim dün avukata gittim boşanma için kötü gün için lazım olur diye bi kaç çeyrek atmıştım köşeye oda nasip oldu avukata gidecek çok üzgünüm iki evladimla ne yapacağım bilmiyorum annemlerde kalamam annem çok sinirli insan kalp kırar zaten dediği cümle bir aldatılan sen misin onlara fırsat verip evinden çıkma ne zamana kadar bu evde kalacağım babamla kaynanyi aramış bu oğlunun pisliği ne çıkın gelin diye ben hastayım gelemem demis pislik karı ne aradı me sordu gelin hamilesin sen ben konuşurum onunla üzülme deyip aramadı bile gorumceye attım konuşmaları dolandırıcıymis kadın benim kardeşim yapmaz dedi çıktı işin içinden bana dua edin Rabbım  güzel kapılar açsın evlatlarimla bana şu süreci kolay atlatayım 

11 Cevaplar

+1 oy
(170 puan) tarafından
Avukatina söyle evi sana tahsis etsin evden çıkma o ev senin ve çocuklarının evi kira bile olsa çıkma düzenini bozma sonra inan çok pişman olursun o gitsin evden uzaklaştırma da aldirsin avukatın ve eğer aldatma delilliyse yüz yüz sen haklısın donuna kadar alırsın evden sakın çıkma 
(3 puan) tarafından
Ev annesinin üzerine onlardan herseyi beklerim evde barindirmazlar beni
(3,016 puan) tarafından
Kayinvalideye de bu arada ders vermiş olursun bosanma süreci bugünden yarına olmuyor.Dava sonuçlanan kadar ev sana tahsis edilmiş olur ,doğru söylüyor arkadaş.Olmadi yedi ceddine uzaklaştırma alirsin.
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun güç kuvvet ferahlık versin insAllah eden ettiğini bulur sabret dua et 
(3 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcn olsun tez zamanda ferahlığa cikarsn insAllah
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,296 puan) tarafından
Aldatan o evliliğe zarar veren o onu gönder evden 2 çocukla nereye gideceksin Allah belalarını versin böylelerinin de 
(3 puan) tarafından
Amin ev annesinin üzerine beni barindirmazlar burda
(2,296 puan) tarafından
Anası da oğlunu destekleyen birisi değildir umarım bu durumda bile
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inş hepsine kurtulup yeni bir hayat kurmayı nasip etsin Allah sana
(3 puan) tarafından
Allaha razı olsun
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Bak canım sakın bu söylediklerimi yanlış anlama şu anda içinde bulunduğun durum çok zor hem küçük çocuğun var hem de doğurmak üzeresin üstelik diyorsun ki ailem de sahip çıkacak bir aile değil ya da yanıma gidip kalamam kalsam da rahat edemem bana kalırsa da evinden çıkma ne yapacaksın iki küçük bebekle kadın sığma evine mi gidip kalacaksın ben senin yerinde olsam evimi asla terk edip bırakmam kocama evden dışarı atarım her türlü bağlantımı koparırım ne çocuklarımın düzenini bozarım ne de kendimi sıkıntıya sokarım ne de onun bunun evine gidip yük olurum elim ayağımı toparlayana kadar o evi o adam kapatamaz öyle bir şey yok karnın burnunda küçücük çocuk sen çıkıp gidiyorsun evde üstelik hiçbir sahibin olmamasına rağmen acele ile apar topar verilmez böyle şeylerin kararı iyi düşün
(3 puan) tarafından
Ev annesinin üzerine o çıkartır onlar öyle karaktersiz   insanlar para yol pul yok çalışmamam da ortada kaldım resmen
0 oy
(16 puan) tarafından
Bir uzman psikolog var ondan izledim youtube videoları var diyor ki  aldatmayı kabul etmeyin ha caresiziseniz elinizi güçlendirin öyle yani adama belli etmeyin ama alttan delil toplayın ekonomik olarak özgür olacaksanız öyle dava açın kabul edin demiyorum zaten hamilesiniz hemen öyle bosanamazsaniz affetmek zorunda kalırsanız bari adam bildiğinizi bilmesin sonra olan cocuklara oluyor boynu bükük kalıyor ha eşiniz biliyorsa siz bilirsiniz artılar eksiler ne hepsini göz önüne alın 
(3 puan) tarafından
Bildiğimi biliyor bosanalim diyen insan beni evden gönderse kadını hemen atacak eve öyle karaktersiz
(16 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun hayırlı kapı acsin
0 oy
(288 puan) tarafından
Bende şuan seiinle aynı durumdayım aldatma yok ama calismiodu iddia oynuodu şiddet hakaret iki lccugum var benimde kimse sahip çıkmaz davada bende ne yapıcam onu düşünüyorum tekrardan eve çağırıp konuşmayı en azından çocuklarım buyuyene kadar mecburum ancak o zaman ayrılıp çalışır hem çocuklarıma hem kendime bakabilirim başka türlüsü zor hamilesin bide Allah yardımcın olsun işallah sende iyi düşün karar ver en azından az çocukların büyüsün öyle ayrıl şimdi nasıl olurki canım çocuklari bırakıp çalışmasında calisamazsan nasıl gecinceksin bu şekil ayrilan ailesi arkasında olmayan kadınların çoğu kötü yola düşüyor 
(3 puan) tarafından
Tiksiniyorum onun adını duymaktan aynı evde tekrar nasıl yaşarım Allahim bir yol çizer elbet inancım tam
(288 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Bu anneler neden böyle? 

Bende de yaşanmıştı bir çalkantı,

Aldatılma değildi ama çok geçerli sebeplerim vardı kulaklarını tikadilar.

Boşver aldatsa da gitsin açsın zillisine bir ev,sen  kalırsın evinde 

Demişti bana..

Annelerin sahip cikmayisi..
(3 puan) tarafından
Çok zor durum iki gündür çok kötü durumdayım Rabbım ailelerimize vicdan merhamet versin
(13,702 puan) tarafından
Amin kuzum amin ♥️
Dilerim her ne kadar endişe duyduğun şey varsa hepsi Rabbimin kolaylastirmasiyla çok kolay olsun
0 oy
(623 puan) tarafından

Ya cok uzuldum suan inan vallahi Allah yardimcin olsun yapabilecegim bisey olursa lutfen yaz kendime yapilmis gbi kotu hissettim :'(

(3 puan) tarafından
Allah razı olsun tek.istegim dualarınıza beni de yer verin Rabbım güzel kapılar açsın
(623 puan) tarafından
Dualarimdasin artik Bir kapiyi kapatan rabbim sana en guzel Kapilari acsin insallah
0 oy
(501 puan) tarafından
Bence hiçbir yere gitme o gitsin çocukların düzeni bozma 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 203 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,657 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.
14 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
20 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...