+1 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kasımda 4 yasına girdi hâla 15 kilo hic almiyor sabit kaldı bizimki .Normalde 16 olmasi gerekiyor cok fark yok ama görünus olarak da kücük görünüyor  sizinkiler kac kilo?.Ilk cocugumda böyle bir sey yasamamistm sonrasinda toparlar mi böyle mi gider ya .

6 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
Çocuk olarak değil de etrafınızdaki yetişkinlere bakın herkes aynı kiloda veya boyda mı? Mesela tüm kadınlar 55 kilo mu? Bunun nasıl bir standardı yoksa çocuklar için de yok. Kan değerleri vitamini normal mi önemli olan sağlıklı olması. Benim sınıfımda 15 kilo olan çocuk da var 26 olan da. Böyle şeyleri kafanıza takıp canınızı sıkmayın. Benim oğlum da 18 aylık 13 kilo. Görüntülü arayıp anan sana yemek vermiyor mu diyorlar. Evet çocuğumu aç bırakmak hoşuma gidiyor deyip kapatıyorum. 
(1,075 puan) tarafından
Cevrenin söylediklerini çok takmıyorum zaten kilosundan ziyade yasından kücük görünmesi bi anne olarak tedirgin ediyor hani ne yapabilirim diye düsünüyorum kan degerlerine de uzun zamandır baktirmadm aslında
(684 puan) tarafından
Benim sınıfımda var mesela biri 3 yaşında gözüküyor ama hepsinden ay olarak büyük. Gayet sağlıklı ve akıllı bir çocuk. Büyüdüğünde de muhtemelen kalıplı bir çocuk olmayacak. Yapı olarak öyle olabilir. Çocuk doktoruna götürün değerleri normal ise takacak bir şey yok
-Reklam-
0 oy
(623 puan) tarafından
Benimkide 4 yaş 16 bucukta Ne ileri ne geri sabit durmuyorlar yerinde ondan kiloda alamiyolar
(1,075 puan) tarafından
Bizimki de öyle cok hareketli ve istahsiz o yüzden alamiyor zaten kilo ama ven kilodan ziyade yasından kücük durmasından ötürü sikayeciyim
0 oy
(1,335 puan) tarafından
3 buçuk yaş ikizlerim biri 16 diğeri 21 kilo 

16 kilo olan oglum 1 yıldan fazladır kilo almıyor sabit yemeği zorla yer . Boyları 109 cm 
(1,335 puan) tarafından
Pardon 3 buçuk değil 3 ay sonra 4 yaş olacak
0 oy
(409 puan) tarafından

Benkide kasimda 4 yaşına girdi 27 kasm dogmlu dün tarttik 19 kilo olmuş uzun zmandr oda almiodu 18 de takilydi  belki minyondur kilo sağlık demek deglki ben çok takmiyorum ama çevre sürekli kilosu ne felan diynce dün baktk öyle cikti 

Ha normali ne bilmiorm ama banada diolar zayıf bişi yemio felan diye e canı istemisa zorla ağzına tepemem diorum kötü anne oluyorum bu sefer sagligi yerindeyse kilosuna takma canm  ben bu zmana kadar hiç bakmzdm kilosuna ve kiyaslamazdim bu sene komşu edindim piskoljmi bozdular küçük bebem 4 aylık 6 aylık kilosuna eş değer dedi ebe düşün ona bile zayf diolar sütun yetmio diyolae obez seviyo bizim türk halkı:D
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimde 4 buçuk yaşında erkek 17 kilo 1 yıldan fazladir aynı 110 boy
0 oy
(2,736 puan) tarafından
4 yaşında erkek çocuk iştahsız bir zorla yediriyoruz yani öyle söyleyeyim zorlamasam bütün gün acıktım demez en son 20 kiloydu ama dediğim gibi biz uğraşmasak benimki de 15 kilo falan olur herhalde

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 876 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 550 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...