+1 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (432 puan) tarafından

image

cok yorgunum canlar temizlik yaptım. Ablam geldi yeni gitti bende sodami aldım dışarıyı seyrediyorum sizler ne yapıyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(623 puan) tarafından
Afiyet olsun Bende kahve icmeye gectim gun bitsin diye bekliyorum .
(432 puan) tarafından
Ayyy dikkat edin canım Allah muhafaza yaaa çok korkarım yemin ederim ya tüylerim diken diken olur düşününce
(623 puan) tarafından
Valla kac gece agladim bilmiyorum burdan gidelim artik
(432 puan) tarafından
Rabb'im hayırla sağlıkla çıkmayı en kısa sürede nasip etsin inşallah çok güzel bir eviniz olsun tüm kalbimle dua ediyorum Rabb'im kabul etsin. Çünkü gerçekten bu korku ile yaşamak çok çok zor
(623 puan) tarafından
Ay kuzum Cok sagol Guzel dualarin icin Allah senden razi olsun ❤️
(432 puan) tarafından
Hepimizden inşallah canım benimmmm❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,747 puan) tarafından

image

Bende demin içtim  afiyet olsun  

(432 puan) tarafından
Aklımdan kahve yaomak geçti üşendim asıl kahve içmeye ihtiyacım varmış ☺️ sana afiyet olsun canım
0 oy
tarafından

Ben uyuyarak dinlendim elhamdulillah  :)) gözüm kahve soda vs aramıyor. İşlerimi bitirdim yemek düşünüyorum sadece. :)

tarafından
Afiyet olsun bu arada
(432 puan) tarafından
Aşkım ya bu ara burun tıkanıklığı yaşıyorum bahar alerjisi beni mahfetti hiç uyuyamıyorum uyanınca burnum daha çok tıkanıyor. O kadar uykuyu dinlemeye ihtiyacım var ki saat 5 kalkıp uyumuyorum artık 10 25 yakın üst üste hapsirip duruyorum. Yorgunluğumu bu şekilde almaya çalışıyorum yoksa en iyi uyuyarak dinlemekyltir. Patates salatası yaptım kekim vsr poğaça ve kurabiye çay ocağa koyar akşamında bu şekilde idare ederim. Çok teşekkür ederim ❤️
tarafından
Yaa bahar alerjisi zor oluyor maalesef. Benim de gün içinde uyuma huyum pek yoktur ama bebiş çok küçük yeni doğum yaptım fırsatını buldukça uyuyorum ^^ eşim çay yanı sevmiyor yoksa kek salata kolay oluyor. Kumpir aklıma geldi kolay da hem. Onu yaparım ben de muhtemelen:)
 Rica ederim
(432 puan) tarafından
Ayyy bol bol dinlen vakit buldukça zor süreç. Benim de kızım küçüktü uyuduğu zaman dinlensem mi evi mi toplsam kendime zaman mi ayirsam temizlik mi yapsam çamaşır mı makinaya atsam akşam yemeğini mi aradan çıkarsam bilemezdim. Hiç uyuduğumu hatırlamıyorum. Evet çok kötü beni mahfetti burun spreyim var rahatiyordu beni gebe olduğum için kullanıyorum. Eşim patates salatası sever bunun dışında kısır mercimek koftesinden hoşlanmaz yer ama sevmez. Kumpir iyi fikir aklımda bulunsun bende yarın yaparım belki
0 oy
(892 puan) tarafından

Bende hassasım halsizim terliyorum diyordum adet oldum mutlu oldum :)afiyet olsun 

(432 puan) tarafından
3 aydır yaşamıyorum bu duyguyu çok rahatım gerçekten ☺️ teşekkür ederim bitanem
(892 puan) tarafından
Bende 4. Ayda olmuştum doğumdan sonra :)
(432 puan) tarafından
Ben daha dogurmadim 3 aylık gebeyim. Daha var benim tadını çıkarıyorum. Özel günüm hem sancılı ağrılı geçiyor hem agrasiflesiyorum yorgun bitkin oluyorum yataktan kalkmak istemiyorum bu moda girmekten nefret ederim şuan çok hzuurluyum ☺️
(892 puan) tarafından
Tadını çıkar :)
(432 puan) tarafından
Elimden geldiğice yapiyroum valla ohhh misss pamuk gibi hissediyorum:)))))
0 oy
(12,638 puan) tarafından
Napam acildan geldik küçük grip olmuş

Kız azi dişleriden ateşli bu ara çok fenayım

Ellerine sağlık canım afiyet olsun 
(432 puan) tarafından
Ayyy bence senin dinleme moduna geçmeye daha çok hakkın var geçmiş olsun. Çocuklar hasta olunca insan sürünüyor ya bu havaların gribi daha kötü olur. Ateşten çok korkarım dikkat et canım. Çok teşekkür ederim fırsatını bulunca kahve yap kendine
(12,638 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
Kaynanama geldım acildan,evde zabtedemem hastayken. Kız burda kalır ben oğlanla geçerim eve olmadı
(432 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım. Çocuğun hastalığıyla uğraşmak çok zor. 2 çocuk olunca insan hiç ugrasamaz. Öyle yapmissindir inşallah
(12,638 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ♥️
Evet Defne' kaldı zaten Efe fırsat vermiyor sağolsun daha kahvaltı yapmadım
0 oy
(425 puan) tarafından
Bende temizlik yaptım ütüleri yaptım yemekler de pişiyor oturdum şimdi bende çok yoruldum :) Afiyet olsun bu ara canım 
(432 puan) tarafından
Ohhh mis emeğine sağlık canım. Yemek pişince olunca senden alası yok. Ben öyle hissediyorum dünyanın en mutlusu en hzuurlusu benim.
0 oy
(857 puan) tarafından

image

afiyet olsun. yemeğimizi yedik eşim tras olmaya gitti bizde kızımla çekirdek kola keyfi yapıyoruz.
(432 puan) tarafından
Bizimki de tıraş olup geliyor çekirdek faslına eşim gelince yemekten sonra gecicez. Bizim aksam yemiginiz 7 30
0 oy
(982 puan) tarafından
Temizlik yaptm oturduğum yerden kalkamıyorm afiyet olsn snaa canm
(432 puan) tarafından
Valla insan öyle oluyor birde uykusuz olunca daha beter olur insan. Teşekkür ederim aşkım ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 245 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 445 göst.
+1 oy
21 cevap 397 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (892 puan) tarafından soruldu