+1 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
1 buçuk yaşında kızım var. Onun doğumu epey bir zor oldu alt tarafım bayağı zarar gördü diyeyim ondan mıdır bilmiyorum 1 seneye yakın idrar kaçırır oldum. Sonrasında bende kısmi damar tıkanıklığı falan çıktı doktorlar ona bağlı. Bi kaç aydır öyle bir durum yoktu. Şimdi yine hamileyim 17 haftalık. İdrar sıklığı zaten normal ona bir şey demiyorum. Ama tuvalete gidiyorum çıkıyorum 1-2 dk sonra öksüreyim veya hapşırayım yine kaçıyor. Napıcam ben bilmiyorum. Sürekli kıyafet değiştirmekten bıktım valla ya 

8 Cevaplar

0 oy
(2,897 puan) tarafından
Doğumdan olmuştur bende de oldu 40 im çıkınca düzelmeye başladı günlük ped kullanabilirsin 

Doktorla konus bence doğumdan sana bir yol onersin
-Reklam-
0 oy
(623 puan) tarafından

Dogumdan kaynakli olabilir gecmis olsun bebişi sagsalim kucagina al insallah <3

0 oy
(77 puan) tarafından
Dogumdan sonra olmustur rahim sarkmasindan kaynakli olabilir yinede doktora bir danis dogumda dikisle halledebiliyormis 
0 oy
(27 puan) tarafından
Doğum kaynaklı sarkma oluyor 3 sene oldu tedavi gerekliymiş amelyat ediyorlar. Öksürük hapşırık dinlemiyor. Hele birde hastalandığımda filan öksürurken gidiyor gidenler 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Günlük ped kullanabilirsin
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Allah yardım etsin bende doğuma 10 gün kala idrar tutamadım psikolojim bozulmuştu 
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Muhtemelen rahim sarkması olmssun cnm bnde oldum ameliyat oldum ama benim 3 normal doğum sonrası oldu ve ben bir salakkklik yaparak ameliyat sonrası tekrar hamile kaldım normal doğum yapamadım ve yeniden sarkma oldu
(227 puan) tarafından
Yanlis anlamazsaniz birsey sorabilir miyim 2. Dogumdan sonra ben malum normal dogumlarda genisleme hissinden dolayi cok rahatsizim ustune birde saglik probl mi olarak idrar kacirma ve rahim sarkmasi varsa devlet hastaneleri daraltma + tedavi yapiyormu siz nerde ameliyat oldunuz acaba ?
(3,399 puan) tarafından
Evet canm benim hem daraltma hem rahîm sarkması hmde mesane sarkamsindan oldum devlette
(227 puan) tarafından
Jinekoloji ye muayene oluyoruz degil mi ? Ben 3. Cocugu düşünmüyorum ve hem şikayetlerim gecsin hemde gercekten ozguvenim dustu yani
(3,399 puan) tarafından
Kadın doğumda muayene oldum cnm gebelik dusunmuyorsan yaptır ben gibi bir hataya dusme
(227 puan) tarafından
Yok düşünmüyorum canim cok teşekkür ederim bilgilendirmen için Allah sana sifa versin
0 oy
(982 puan) tarafından
Kuzum kadın doğuma gttiğinde bi sorsanmı acaba 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
8 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
4 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...