0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (779 puan) tarafından
Burdan başka içimi dökeceğim kimse yokmuş son birkac gündür bunu farkediyorum..dun demiştim annem kaynanam kayinbabam gorumcem geldi bugün de babamla kardeşim yeğenlerim geldi cildircak gibi oldum daha dogum yapalı 4 gün oldu ve evdeki curcunaya inanamazsiniz..sezeryan oldum normal bir sezeryan kesisinin 2 kati fazla kesildi..oyle kotuyum ki ne yapacagimi bilemiyorum 2bucuk yasindaki kizim 4 gunde bambaska oldu sanki onu kaybettim asiri tepkili..kiyafetini degistirirken bile anne yapma aciyor diye ciglik kiyamet ağlıyor..bensiz duramayan cocuk odadan cikmasam annem nerde demiyor..her kafadan bir ses cikiyordu en son artık herkes gitsin de kızım normale dönsün dedim tenhada ağlayıp durdum..bu yardim değil bu iyilik değil gerçekten 2 çocuğum var inşallah bu günleri unutup da gelinime kızıma böyle hissettirmem..kardeşim de giderken bol bol emzir yüzü sararmış dedi ve yapayalnız kaldım bu cümleyle...Allah yardımcım olsun...

5 Cevaplar

+1 oy
(944 puan) tarafından
Neden kabul ediorsnz canm esinde sende kendi ailelerinize dogumdan once guzel bi dille soyleseydnz keske ya i kayinpederinide anlayamadm yeni dogum yapan kadin surekli emzirir memesi tabiri cqizse hep acik olur yani rahat edemezsn ve bunju beden esin dusunemior ki cok uzuldm sana anlatamam ilk dogummda bende oyleydm kaynana kayinpedr groumce valla cocugmla sevgi bagi bile kuramadm 2.cide istemedm kimseyi 3 .de esim ailesine asla gelmeyin istemiorz kalabliktan hic bisj anlamayiz siz is yapmiorsnz bide sizin pesinizimi toplucaz dedi sonuc cok rahattm keske sizde boyle yapsaydnz ama bu senlik bisi deil gercekten sanada kizinada nasim uzuldm rababm yardmcn olsn guclu olmaya calis enazndan kizim icm belki cocuk kalabalikta sadirdi yeni bebekte gelince afalladi buyuk ihtimal acilen duzene ihtiyac var bi sekilde gondermezmisinz canm yani anlamazlarmi anlayssz insanlarmi 
önce (779 puan) tarafından
O günden sonra annem dahil herkesi gönderdim..birkaç gün kendimizle kaldık kızım normale döndü annem geri geldi..cok yardımı olmuyor kızım ona gitmiyor oğlum zaten 10 gunluk bana muhtaç ama yine de ilk günlere nazaran çok iyiyiz çok şükür..haftaya annem de gitcek..ben git diyorum ama gitmiyor dizi izliyor:)..yemek işine falan yardımcı oluyor idare ediyoruz bakalım..teşekkür ederim cevabın için
-Reklam-
0 oy
(176 puan) tarafından
Canım hepsi geçecek üzülme sen normal düzenine döneceksin  benepine alışmaua çslış o uyuyımcs kendınde vakit ayar büyük kızınla ilgilen
0 oy
(623 puan) tarafından

Lohusalık psikolojisi cok kotu ya ben memlekette dogum yaptim esim gidecek 2 cocuga nasil bakarim diyer hrrgun agliodum umarim bian once o psikolojiyi atlatirsin :'(

0 oy
(316 puan) tarafından
Ah bacım yaramı destin aynı durumu bende yaşadım.kayinpederim geliyodu yemek yiyip gidiyordu ne kadar sinir olurdum anlatamam.ve gorumcemin dogum gününü bile evimde kutladılar.bu ne ki en son eşime.soyledim dedim bunları gonder yoksa annemin evine gidicem dedim.esimde öyle postaladi.is esinde bitiyor eşinle konuş tabi anlayisliysa
0 oy
(639 puan) tarafından
Aynılarını yaşadım iki ay önce daha öncede yazdım sana okadar çıldırdım ki evdeki sese Allah hepsini neyse kötü konudmak istemiyorum evden ginder herkesi senin iyiliğin icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...