+1 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Kızlar iki gündür bebeği sütten kesmeye çalışıyorum ama göğsüm çok doluyor ve ağrıyor ..mastit olmasından korkuyorum nasıl bir önlem almalıyım siz neler yaptınız 

9 Cevaplar

+2 oy
(7,043 puan) tarafından
Ben dün cogugu saglik ocağına götürdüm çok dolar siserse bi kere sahip bosaltabilirsin demişti burdan bi arkadasda rahatlatacak kadar az az sağ yavaş yavaş azalır öyle kesilir demişti bizim 13uncu gunumuzdu bugün unuttu şükür 
(13,036 puan) tarafından
Ben hala bıraktırmadım ya bırakmıyor :(
(794 puan) tarafından
Sagarsan soluyor cnm bnde denedm bu hafta biraktim bn esarpla aıki sarsim bnde gecti
(7,043 puan) tarafından
İşte onun gönlüne koysam benimki de bırakmazdı ama ne yaparsa yapsın vermedim ben
-Reklam-
+2 oy
(6,375 puan) tarafından
Kaç aylık kesiyorsun azaltarak yapsaydınız aslında mastik olmazdın daha rahat oluyor bir den olunca ağrı fazla oluyor 
(673 puan) tarafından
17 aylık ama bağımlı tamamen gece dabaha kadar içiyor gün içinde 50 defa emziriyorum ve sütten başka bir şey içmiyor.. mecbur kestim artik
(6,375 puan) tarafından
Çok küçükmüş yine de sen bilirsin canım bir kaç güne düzelir dikkat et siserse hem mastik olursun hem memelerin çatlar
+2 oy
(1,939 puan) tarafından
Hap varmış ben onu kullandım. Hiçbir şey fayda etmedi bende
+2 oy
(794 puan) tarafından
Bu hafta biraktim cnm bn esarpla sandim dedim gwcmwc auan sialigim indi onu sardgim zAman agrimda olmuyordu   buyuk ablalar dedi bnde inNamadm
(673 puan) tarafından
Anlamadım ne yaptınız
(794 puan) tarafından
Yazma  varya canm onunla  göğüslerimi sıkı bi şekilde sardim acisi gwcti artk şışlik yok
+1 oy
(860 puan) tarafından
Ada çayı içebilirsin. Ada çayı içince cocuğu emzirmeyin ama bitki çayının bir sıkıntısı olabilir çocuğa Allah korusun. Kesin netse ada çayı kaynatıp için. Sütü azaltıyor kesiyor birde sağma yapmayın sagarsanız süt üretmeye devam eder. Ada çayı için ve südyeniniz sert sıkıcak şekilde olsun çekilir.
+1 oy
(623 puan) tarafından

Gorumcem ilac kullandi doktorun verdigi sutu oyle kesildi darisi basima :'(

0 oy
(244 puan) tarafından
Bende bu hafta başı biraktirmaya başladım göğsüme sürme sürdüm uf olmus annem dedim umursamadı emdi ucuna Karabiber sürdüm biraz tekrar emdi acı gelince birdaha emmedi üç gece emzirdim Ağrı olmasin diye şuan gece emiyor gündüzde karnıni sık sık duyuruyorum aklına gelirse uf olmus diyorum istemiyor ama ilk günler istediğinde gösterdim siyah şekilde görünce gülüp gidiyordu 
0 oy
(243 puan) tarafından
Cnm bende bir hafta oldu ksetim bnmde doldu duş aldım duşta az az şahsın bide kara lahana varya onu aldım buzlukta beş dakika beklettim koydum gohuslerime indi hemen şuan kesildi yani sütüm iki gün ara ara sagdim 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
2 çocuğumdada ateslenme yasadim agridan boynum tutuluyordu bende gunde baslarda sabah aksam sagdim sonradnda bi kereye gectm öyle bi rahatladimki zten 1 hafta falan sutum cekildi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,247 soru

11,384,353 cevap

34,884 kullanıcı

...