+1 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (336 puan) tarafından

Anneler reflü yatagi önerisi alabilir miyim bunlardan hangisi olabilir yada sizin memnun kaldığınız reflü yatagi var mı 

image

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(6 puan) tarafından
Ne zamana kadar ve ne icin kullanacaginiza bagli bence. Ben e bebekten yatak seklinde olandan aldim uzun sure kullandim. Bir yere gittigimizde ona yatirdim yatak niyetine. Mutfakta is yaparken onda yatti. Hani kenarlari olan yatak seklinde olunca bu tarz isleri de görmüş oldu uzun sure de kullandim 
(336 puan) tarafından
Emzirince kusmasin geri kaçmasın diye kullanmak istiyorum canım . Emzirip uyutmak için belki buna yatırır öyle alırım yatağına . Yanımda durur koltukta koyarım durur diye .
(6 puan) tarafından
Yani eger sadece birkac ay kullanilacak Reflü niyetiyle alacaksan daha basit bisey alinabilir ama ben uzun sure kullandim eger benim gibi yapacaksan sonuncu cok mantikli benimkinden bile kullanisli gorunuyor
-Reklam-
0 oy
(623 puan) tarafından
Ben ilk paylastigin beyazi kullandim memnundum uzun soluklu degil ama belli bi aya kadar kullandim 
(336 puan) tarafından
İse yariyor mu peki
0 oy
(905 puan) tarafından
Şu 3. Sıradakini aldım ben çok rahat ediyo içinde baya kullanışlı yerde kaplamıyor
(336 puan) tarafından
Çantalı olan mi benimde hoşuma gitti reflü yatagi olarak iş görüyor mu peki canım emzirince boğazına kaçmasın istiyorum önlem amaçlı
(905 puan) tarafından
Evet çantalı olan ayrıca tabiki reflü olarak iş görüyor iç kısmı egimli olduğu için rahatlıkla yatırabilirsin bebeği benimki gündüzleri hep onun içinde uyuyor kafa yastıgı da var çok rahat ediyor
0 oy
(3,704 puan) tarafından
İlk görseldeki bende var. Aynısı, yani kullandım ama işe yaradımı bilemem. Bebeklerim sorunsuzdu zaten.  Şimdi iki kardeş oyuncak arabalarını yukarıdan aşağıya bırakıp oynuyorlar onlarla. 
(336 puan) tarafından
:) yaa bende bilmiyorum hani lazım olur belki dedim yenidogdugunda direk emzirip yatağına mi yatiricam uyuyunca bilmiyorum böle bişi alıp bunla yatağına koyarım belki yada yanımda durur iş yaparken bunun içinde
0 oy
(8,349 puan) tarafından
1. Resimden aldım hala kullanıyorum e bebekte. Almıştık reflumuz var diye. Yastık kılıfı geçirdik 7 ay bitiyor hala yatıyor.
(336 puan) tarafından
Bayada kullanmis o zaman bende 1 alayim
0 oy
(448 puan) tarafından
1. Olanı 6 ay kullandım
(336 puan) tarafından
Evet 1 önerilmiş
0 oy
(135 puan) tarafından
1ve 3 kullandım..özellikle 1.cisini çok rahat kulladik ve memnun kaldım hatta kızım 3 gün sonra 7 aylik olacak ve yeni bıraktık kullanmayı,3  de rahat özellikle bir yere gittiğinizde gayet pratik ve rahat oluyor..2.yi çok araştırdım herkes memnundu ama uzun süreli kullanis için pek tavsiye etmediler 
(336 puan) tarafından
1. Yi alayım o halde e bebekte vardı
(135 puan) tarafından
Tabiki siz bilirsiniz ama biz çok memnun kaldık ve çok rahat kullandık tavsiye ederim
(336 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(998 puan) tarafından
Ben kullanmadım canm yatağının altına yükselticek bi nevresim katladım serdim oldu sana reflü yatağı
(336 puan) tarafından
Mantıklı aslında  canım yani bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler ama şimdi insan görünce almak istiyor
(998 puan) tarafından
Kızım 3.5 yaşında kuzum bende gördüm bu ne böyle ben bunu evde yaparm buna para verilmez dedim yatağını yükselttim valla kuzum
(336 puan) tarafından
:) iyi yapmışsın canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hulya Pkby (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
7 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurbilgeee (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 408 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 3,391 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ♡İpeğin annesi♡ (116 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...