+1 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (926 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben bugün adet oldum biraz sürünüyorum :D. Dışarı çıktık eşim çayla tatlı ısmarladı sağolsun ❤️ ondan sonra eve geldik eşim iki Arada bir derede oturma odasını toplayıp çamaşırları katlamış hasta halimi görünce sağolsun çok duygulandım :,). Kahve içtik karşılıklı şimdi o ders çalışıyor bende yatıyorum öyle boş boş söz napıyorsunuz ? 

image

21 Cevaplar

0 oy
(5,184 puan) tarafından

Evin son kızı kardeşim gelin çıktı bugün :'(

Tikiniyorum bende ☺️

(926 puan) tarafından
Yaa ne kadar duygulandırıcı Allah yuvasında mutlu mesut etsin canım benim ❤️ benim erkek kardeşşmde  ben evden çıkınca odama gidip gidip ağlamış
(5,184 puan) tarafından
Aminnn teşekkür ederm❤️
(7,744 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah ❤️
(5,184 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Aciktim ne yesem die dusunuyorum
(926 puan) tarafından
Diyette değilsen tost mükemmel :D
(135 puan) tarafından
Hicc ugrasamammm onunla:))
(926 puan) tarafından
Ooo olmaz o zaman :D
0 oy
(636 puan) tarafından

image

Afiyet olsun çok kahve içmeyin tavsiyem ilk günü ya biraz fazlalaştırabilir benimde dün olmam lazımmış 3.5 atcam ama hava değişimine ve yanlış hesapladığıma yoruyorum şuan:) Ulaş bey uyudu sanırım doğru mu adı öyle hatırladım yanlışsa kusura bakmayın 

(926 puan) tarafından
Ben de kendime tost yapayım çamaşırları serdim mutfağı yarına bırakayım diyorum ama içim almıyor bakalım :D
(636 puan) tarafından
Olmadı yatmadan bi toplarsın
(926 puan) tarafından
Öyle olacak artık :) sana da bu arada afiyetler olsun iyi seyirler ❤️
(636 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum sana da afiyetler olsun ♡ kırmızı kalp yapmayı beceremiyorum
(926 puan) tarafından
Olsun ben aldım :)
0 oy
(3,338 puan) tarafından

Bu saat oldu kocamı bekliyorum akıllı şirket arabasını bırakmış bizim arabayı orda unutmuş arkadaşı bırakmış arabayla geldiğimi unuttum diyor gece orda bırakmakta yasak geri yürüyerek arabayı almaya gitti :D

(926 puan) tarafından
Hahahhaah :D bu erkekler bazen çok zeki oluyorlar :D
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Bebeler uyudu bende biraz kafa dinleyip kızılcık şerbetine bakiyom birazdan yatarım 
(926 puan) tarafından
Ayy bende dün ikisinde bitirdim hem yalı çapkını hem kzılcık şerbeti uyuduğumda saat 4 tü :D insan gece kafa dinliyor
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Iyi vallaaaa kızçelerimi uyuttummm bende uzandım oylee bakınıyorum canım ☺️ benim eşim işte ☹️
(926 puan) tarafından
Yaaa Allah kolaylık versin eşine sana
İyi olmuş dinlen bende anca gece kafa dinliyorum
0 oy
(775 puan) tarafından

image

işlere yardım gelince ne farahliyor insan dimi .Benimde esim uyudu yarın nöbeti var  Konya manzarasına karşı sodamı içiyorum:)
(926 puan) tarafından
Çok ya Allah razı ol çöpleri toplamış atmış çamaşırları katlamış toplamış sabahta dolaba yerleştiririm artık şimdi oğlan uyuyo uyanır :) Konya manzarası beni hazırana bekliyor :D afiyet olsun ❤️
0 oy
(7,715 puan) tarafından
Uzandim bende adet olaydim bi ahhhh bi olaydimm
(926 puan) tarafından
Kız dün beni de basıyorlardı ya valla öldüm korkudan bugün olunca rahatladım
(7,715 puan) tarafından
Uygulamaya gore 5. Gun gecikme bugun de bilmm yanlis hesapliyorm
(926 puan) tarafından
Benim 1 kere 10 gün gecikti ama bir ay önce ella kullanmıştım hormonları bozuyor ya daha vaktin var gelir
(7,715 puan) tarafından
İnsallah ❤️
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Yarın kuzenin düğünü var bugünde telaş vardı evde hazırlık yarında öyle uzandım bende buralara bakıyorum 
(926 puan) tarafından
Öp düğün telaşını çok iyi bilirim ya :) kolay gelsin iyi dinlenmeler ❤️
0 oy
(1,797 puan) tarafından

En büyük sıpamla en küçük sıpam uyumadı onlarla uğraşıyorum.. veteriner poll izliyoz bide:D

(926 puan) tarafından
Ayy bizde ailemle yatmadan hep izlerdik biliyor musun bak sen deyince duygulandım :,)
(1,797 puan) tarafından
Ayy seviyoz bizde ailecek.. dizi izletmiyoz çocuklara. En azından hayvanlar daha masum :)))
(926 puan) tarafından
Bende ulaşın yanında bir bahar izliyorum başka da birşey açmıyorum anlıyor artık
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Uzun zaman sonra çok şükür eşimle güzel bir gün geçirdik kendimize ayırdık tamamen tabi kızımla beraber ❤️:) eve geldik o işe gitti kızım yeni uyudu, bende kafam dinlesin sonra vücudumu dinlendirecem inşallah:)
(926 puan) tarafından
Yaa çok sevindim adınıza inan ki ❤️ moral depoluyor insan değil mi :)
(1,223 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kesinlikle öyle canım ❤️
(926 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Ne güzel canim afiyet olsun☺️❤️ bizde bugün bı ara dışarı çıkacaktık aşırı rüzgar ve toz vardı vazgeçtik yürüyüş yapalım demiştik çünkü bende eşim evdeyken evi temizledim o çocuğa baktı iyi oldu şimdi oğlum uyanmıştı onu tekrar uyuttum karnım acikti benimde ne yesem diye düşünüyorum ya kiymali makarnam var onu yicem ya da ekmek arası yapcam :D 
(926 puan) tarafından
Of herkes acıktım yazmış şimdi gidip tost yapmak zorunda kalacağım ya :D iyi olmuş benim evinde temizlenmesi lazım şu hastalık hafiflesin inşallah bende kalkışacağım burada sabah aşırı yağmurluydu akşamda oğlanı çıkarttık ama o uyumayı seçti :D
(1,429 puan) tarafından
Yap gitsin canım aklında kalacagina midende kalsın :D temizlik zaten basli başına dert bitmiyor yap yap :D
(926 puan) tarafından
Valla bitmiyor ya hele ne istediğini bilmeyen bir bebem var şuanda 16 aylık oldu ağlama krizleri ona buna valla ölüyorum yapacağım galiba :D
(1,429 puan) tarafından
Bide iki yaş sendromu meşhur duymuştum Allah yardimcin olsun valla ben daha yolun başındayım ama anladığım kadarıyla tam ohh düzeldi iyi zamanlari falan diyorsun hop başka bı sorun çıkıyor sendrom çıkıyor :D işimiz zor :D ☺️ ben yedim canım sanada yaparsan afiyet olsun ☺️❤️
(926 puan) tarafından
Yok yeni sürüm yükleniyor sürekli 13 14 15 aylar çok rahattı bir ara bozuldu ama ona razıydım ama şimdi anlamıyorum ki valla başa sarıyorum sürekli yükselmiş level ile :D teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ❤️ 

Ben de kızımı yaklaşık 1 saat önce uyuttum iyice pilim bitti bugün yorgun düştüm. Şimdi yattım biraz buralara bakınıp uyuyacağım inşallah :) 
(926 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
Çok yoruyor bu minik şekerler insanı ya valla bende anca gece kafamı dinleyip kendime vakit ayırıyorum uyku uyuyasım gelmiyor
(1,346 puan) tarafından
Evet ya uyusan bir türlü uyumasan bir türlü
(926 puan) tarafından
Al bende de o kadar
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Eline sağlık eşinin canım. Ben tosbağ da geldi yattı boğazı ağrıyormuş. Şimdi kızımı uyutuyorum sonra bir kahve içicem ben de :)

(926 puan) tarafından
Teşekkür ederiz ❤️ yaa salgın çok kötü ya geçmiş olsun valla işte bizde geceleri kendimizde vakit ayırıyoruz demi bende gece hiç uyumasım gelmiyor
(3,097 puan) tarafından
Evet canısı ya tek kendime vakit ayırabildiğim vakit gece çocuklar uyuyunca oluyor
(926 puan) tarafından
Benim de şimdi tost gömcem:zd
(3,097 puan) tarafından
Ohh götür afiyet olsun :D ben de bir sürü şey aldım ama hiç bişey yiyesim yok cidden iştahım kesildi sanırım dualarım kabul oluyor :)
(926 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah :)
0 oy
(432 puan) tarafından
Gerçekten de şuan patlayan şeker gibiyim :)) 
(926 puan) tarafından
Hahha neden kız :)
0 oy
(305 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bende sahur yapıyorum oruç tutmaya devam birgün ara verdim 
(926 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️ Allah kabul etsin
(305 puan) tarafından
Allah razı olsun
(926 puan) tarafından
Sendende ❤️
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Geçer inşallah yaaa canım

Napam Efe başında bekliyorum bi bakım dedim buraya
(926 puan) tarafından
Benim oğlum da o aylarda olmuştu şirinim hatırladım bir dönem bağışıklıkları düşüyor ama bu iyi birleymiş her çocuğun bebeğin yani bir ker grip olması bir kere ateşli hastalık geçirmesi gerekmiş vücudunun tanışması için aslında olmaması sıkıntıymış
(12,668 puan) tarafından
En küçük kaynım grip ondan kaptı canım
Yapacak bir şey yok bi an önce düzelsin da inşallah
(926 puan) tarafından
Ayy hadi ya düzelir düzelir ❤️
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Makinayı bekliyorum o durana kadar belki bir soğuk kahve içebilirim 
(926 puan) tarafından
Tarif varsa verir misin yapmayı deneyeyim :)
(1,352 puan) tarafından
Bir kişi için
Şekeri kendi isteğine göre ayarla ben yarım tatlı kaşığı kıyuyorum çok tatlı sevmiyorum
Bir buçuk tatlı kaşığı granül kahve
Yarım çay bardağı su makinan varsa makinada köpürt yoksa kavanoza koyup çalkala köpürüne kadar çalkala
Buzunu koy bardağa soğuk sütünü koy üstüne kahveni dök bu kadar çok basit çokta lezzetli oluyor
(926 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
(1,352 puan) tarafından
Rica ederim afiyet olsun şimdiden
(926 puan) tarafından
Çok sağol ❤️
0 oy
(989 puan) tarafından

Sigara içiyom uyucam inşallah uykum gelince :)

(926 puan) tarafından
Ben baya içtim bugün sıkıntıdan ya :) gelir gelir yorulduysan eğer bende tost yapıp yesem mi mutfak mı toplasam gelgitleri yaşıyorum :D
0 oy
(435 puan) tarafından
Saat 10 da uyumuşum TV karşında yeni uyandım. Eşim çocuğu uyutmus bende yatağa geçtim uyurum tekrar ☺️
(435 puan) tarafından
Burun akıntısı izin verse bı süt içip uyuyacağım :)
(926 puan) tarafından
Hasta mısın :/ çok geçmiş olsun
(435 puan) tarafından
Bahar alerjisi canım
(926 puan) tarafından
Ayy hadi ya annemde de astım var hep alerjik geçiriyor valla zor
(435 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun annenede çok zor dediğin gibi ne gece ne gündüz durmuyor. Burun akıntısı hapşırik burun kaşıntısı göz kaşıntısı mahvetti beni.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (926 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 449 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde idilt (926 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 440 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,304 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...