+2 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar dün size bahsetmiştim ya eşim eskisi gibi değil ilgisiz gibi geliyor falan herkes beni haksz çıkarmıştı eşim zor dönemden geçtiği halde beklenti içinde olduğum için....bugün gün boyunca çok destekleyici moral verici güzel şeyler söyleyerek hicbisekilde tartışma cikarmayarak günü geçirdim vee eşim de uzun zaman sonra  olumlu büyük bir değişim oldu bana karşı demek bu zamana kadar boşuna yipratiyormusum ikimizide herşey bende bitiyomus iyi ki buraya yazıp sizden fikir aldım çok teşekkür ediyorum hepinize 

8 Cevaplar

+1 oy
(636 puan) tarafından
Allah ağzınızın tadını bozmasın 
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşallah
-Reklam-
+1 oy
(7,730 puan) tarafından

Ne dimek canim :D

(24 puan) tarafından
❤️❤️❤️
+1 oy
(1,558 puan) tarafından
İnan çoğu kadında bitiyo biraz anlayış gösterip alttan aldık mı sorun kalmiyo
(24 puan) tarafından
Aynen öyleymiş gerçekten inşallah böyle devam ederiz onun iyi olması beni de iyi ediyor
(1,558 puan) tarafından
Tabiki cnm hep daim olsun ❤️
+1 oy
(1,051 puan) tarafından
Bir nebze faydamız olduysa ne mutlu bize ❤️
(24 puan) tarafından
Çok fazla oldu hemde bana göre ben hakli görüyordum kendimi..ama öyle değilmiş
+1 oy
(5,939 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın cnm . Benim de fikrim bu yöndeydi Allah bozmasın 
(24 puan) tarafından
Aynen cnm amin inşallah
+1 oy
(2,675 puan) tarafından
Zaten hep bundan kaybediyor kadınlar. İlk adımı hep erkek atmalı. Küsken, ya da ilişki sırasında başı erkek çekmeli. Geçinmeye gönlü olan her kadın eşine adım atmalı. Bugün siz ona, yarın o size. Daim olsun, yuvanız hep huzurlu olsun inşaallah ♥️ 
(24 puan) tarafından
Ben hep öyle düşündüm hep o yaklaşsn istedim ama gerçekten yanlış bı düşünce sonuçta evliyiz ha o ha ben ne farkeder teşekkür ederim rabbim hepimizin yuvasına huzur versin huzuru eksik etmesin
0 oy
(48,695 puan) tarafından
baktim eski postunuda Allah askina adamin yasi var sorunları var nasil bic bic sevgi yumağı olsun iyi yapmissin burayi dinleyerek
0 oy
(13,151 puan) tarafından
Aranızın düzelmesine çok sevindim hep anlayışlı merhametli bir eş istiyoruz ama o eş olmaya çalışıyor muyuz ? Bazılarımız özel günleri unutulmasın kutlansın düşünülsün istiyor değerli hissetmek istiyor ama kendi rutinin dışına çıkıp eşe kendini değerli hissettirmiyor bu platformu çok eleştirdiğim noktası var ama dışardan gözle kendimizi görmek en güzel yanı sanırım bizi tanimadan taraf tutmadan objektif yorumlarda alabiliyoruz. 
(24 puan) tarafından
Aynen gerçekten öyle çok doğru söylediniz teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 406 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 724 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (433 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,640 cevap

34,885 kullanıcı

...