0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (775 puan) tarafından
İkisini de dolu dolu koyuyorum yumuşatıcı vernel deterjan alo( boykottan önce almıştım )hiç bir koku alamıyorum makinam 9 kilolu ama yarısını anca dolduruyorum yine aynı ne yapmam lazım 

12 Cevaplar

+1 oy
(623 puan) tarafından
Genellikle a101 den aliyorum ama uygun fiyatli olanini hepsi mis gbi kokuyor 
-Reklam-
+1 oy
(13,027 puan) tarafından
bingo sıvı deterjan ve yumoş şakayık kullanıyorum
0 oy
(636 puan) tarafından
Püf noktası çok değil tam kararında koymakmış sadece 1 kapak ben hangisini uygun bulursam onu alıyorum hepsi kokuyor 
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben hic kullanmiyorum once alirdim cocuklar yokken ama sizin o koku dediginiz aslinda makinanin son aldi aldigi ve cok arıtamadigi deterjan .mesela bazen direk tenime temas etmeyecek ceket vs onlara kullaniyorum ama carsaf yastik ic camasiri pjama elimden gldgnxe dkkt ediyorum .. tabi bu benim fikrim farkli dusunen arkadaslar olacaktr 
(775 puan) tarafından
Evet zararını biliyorum ama güzel kokulu herşeye bayılıyorum maalesef bu da benim zaafım inslalah ilerleyen zamanlarda azaltmayı başarırım
(305 puan) tarafından
Tabiki senin tercihin caanim
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Başlığa göre cevap vereyim peros yumuşatıcı kullanıyorum çok güzel ve kalıcı 
(775 puan) tarafından
Hangisi daha iyi oluyor peki tam ismi ne
0 oy
(349 puan) tarafından
Canım eco freude nin toz ve sıvı deterjanını kullaniyorum. Yumusatici olarak da beyaz sirke ve lavanta yağı 
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Canım makinede yumuşatıcı koydugun yerde Max yazar orayı geçince yumuşatıcı boşa gidiyor o yüzden kokmuyor :D
(775 puan) tarafından
Evet onu duymuştum Max a gelmeden bırakıyorum
(1,429 puan) tarafından
Anladım canım zaten bı bu var bide makinenin tam durulama zamanında koyanlar var öylede etkili olabiliyormuş :) başka taktikte bilmiyorum :D ☺️ bende bingo mutlu yuvam ve bebeğimin kokusuydu galiba ismi onlari kullanıyorum genelde duyan herkesin de çok hoşuna gider :)
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Peros sarı olan güzel, 

Bimden aldım şimdi bulut galiba onlarda fena degil
0 oy
(1,796 puan) tarafından
Abc kullanıyorum mor olan.. 
0 oy
(7,957 puan) tarafından
Peros kullanıyorum kırmızı olan çok güzel kokuyo tam makinenin bitmesine 30 dk.kala koyuyorum yumuşatıcıyi baya koku veriyor çamaşırlara
(775 puan) tarafından
Ben unuturum onu ya muhtemelen birde öyle deneyeyim alarm kurayım dur bakalım
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bingo kullanıyorum yarım kapak koyuyorum çok güzel kokuyor ve kalıcı dolabımı açtığımda mis gibi kokusu geliyor
(775 puan) tarafından
Adı ne rengi fln
(1,070 puan) tarafından
Bingo soft kırmızı
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Beyazlar için Omo oksijen 

Renkliler bingo mutlu yuvam

Yumuşatıcı peros kırmızı bazen mor 

Hatta geçen gün komşumla parkta oturuyorduk ohh mis gbi yumusatici koktu dedi benim üzerimden geliyor dedim oda sordu söyledim nasıl hoşuna gitti
(775 puan) tarafından
Kesinlikle deneyeceğim teşekkür ederim
(7,957 puan) tarafından
Evine döndünmü kız :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 115 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.