0 oy
216 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (438 puan) tarafından

image

masamı kurdum şimdi mutfağa gecicem kahvaltı hazırlığı için. Pazar kahvaltısı yapıldı mı gençler. Dolu dolu çekmek istemedim malum aserenler oluyor 

7 Cevaplar

+1 oy
(432 puan) tarafından
Bizim ev halkı daha uyuyor :)) 
(438 puan) tarafından
Bizimkiler de uyuyor hazırlar uyandiririm. Bizimkiler böyle seviyor yataktan çıktıkları giji kahvaltıya oturmak istiyorlar. :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bebekle ilgileniyorum. Bebek uyursa kahvaltı hazırlıcam inşaAllah:) henüz küçük olduğu için benden başkası susturamıyor da :) 

Kolay gelsin sana. Şimdiden afiyet olsun 

(438 puan) tarafından
Benimde başıma gelicek. Artık bebeğe göre hareket edicem. Şuan iyi günlerim ☺️ Çok teşekkür ederim aşkım ❤️❤️
0 oy
(623 puan) tarafından
Afiyet olsun canim 
(438 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkım ❤️
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Kahvaltıya da aşerirler bunlar canım haklısın :) afiyet olsun 
(438 puan) tarafından
Kız bir erik sözünü aserenler ölümdü☺️☺️:))))) burda baklavalar kahveler sunumlar burdayım diyor. Bir erik kelimesinden kimler asermedi k.:)))) asıl bir baklava kolay kolay açılamaz alınamaz cevizin kilosundan haberleri var mı acaba!!! Baklavanın kilosundan haberi olan varmiii acabaaa!!! Bana geldi mi aserenler oluyor ☺️☺️☺️☺️☺️ asıl almayacağız şeyler bunlar eriğin kilosu neki ne kadardı ki alınamıyor neyseee teşekkür ederim aşkım ❤️
0 oy
(13,158 puan) tarafından
Bugünkü kahvaltıyı işten gelince eşim hazırladı güne puanım 10 
(438 puan) tarafından
Ohhh misss eli öpülesi esss eline sağlık olsun sanada şifa olsun canım. Benim eşimde hazırlar arada hazırlar özellikle kendimi iyi hissetmediğim zaman. Böyle eşlerin kıyameti bilinmeli ❤️
(13,158 puan) tarafından
Çok şükür. Düşünceli merhametli bir insan onda en sevdiğim özelliği bu sanırım.
(438 puan) tarafından
Elhamdülillah bir insanı insan yapan zaten merhamettir bir erkek düşüneli ve merhametli olmalı kadına karşı
0 oy
(13,036 puan) tarafından
sabah 8 de yaptık kız erken uyanıyoruz biz birsz 
(438 puan) tarafından
Benim de bir ara böyleydi hayatım. Şimdi kızım 7. Yaşında. 6 ay sonra bende senin gibi olucam sabah 8 kalkicam artık:(((((((
(13,036 puan) tarafından
hamişmisin sende
(438 puan) tarafından
Evet aşkım 14+3 günlük gebeyim
(13,036 puan) tarafından
maşAllah Allah sağlıkla almayı nasip etsin canım
(438 puan) tarafından
Amin canım hayırla sağlıkla inşallah ❤️
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Nolsun kuşum eşim geceden geldi yattı oğlanı yedirdim bi kahve içtim çocuğun atleti kalmamış makinayı çalıştırdım serdim akşam temizlik yapmıştım zaten pek işim yoktu öyle ufak tefek dsginikliklari topladım bi çorba yaptım şakır şakır yağmur indi camsirlarin üstüne zor topladim içeriye serdim akşam 5 gibi kaynanama gitcez inşallah o zamana kurur bi tanesi bari uykudan uyanınca terli oluyo yatıyorum şimdi çocuğa çizgi film açtım rutin bi gün işte çok bi anlamı yok 
(438 puan) tarafından
Sabah uyandığımda da en sevdiğim ev tipi toplu ve temiz günüm mükemmel geçer. Bende belki kayinvalideme gecerim
(7,054 puan) tarafından
Ay valla gündüz yapmaya vaktim yok ki evim temiz değil aslında da şöyle oturacak şekilde yaptım camlar falan çok kötü de toz ucuyo silsem ne işe yarayacak keşke brnimde boş geçse o zaman günüm mesela dün gece temizledim yattım ya evde olsaydım bi dünya iş cikarirdim
(438 puan) tarafından
Hiç dert etme herkesin şuan öyle. Kum fırtınası var günlerdir bugün açıldı hava yağmur yagsaydi çok iyi olurdu. Cocuklusun aman kim ne diyecek keyfince davran
(7,054 puan) tarafından
Bugün baya yağdı valla inşallah işe yarar gelen giden yok zaten biri bişey derse de kendi camlarına baksın benimkiler kirlendi onlarinkine değmedi mi bu kum fırtınası
(438 puan) tarafından
Aman aşkım b.ver benimki de aynı şekil hiç umrumda değil hava düzelsin silerim. Maşallah Rabb'im yagdirmis orda

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 291 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
0 oy
15 cevap 410 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu

380,314 soru

11,387,045 cevap

34,887 kullanıcı