+1 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
 Ya insan büyün gün elinde telefon instagramdan tiktoktan video izler mi ailesinin yanına gidiyoruz orda babasıyla annesiyle ben sohbet ediyorm bu video izliyor. Çocuklarla oynuyor çocuklar iki dk bunu bıraktı mı elinde telefon video izliyor kahve yapıysn sohbet etmek için video izliyor tuvalette izliyor yemek yerken izliyor ben tepki gösterince bırakıyor gerçekten fenalık geldi.  Ma.l gibi bisey oldu bu ne ya . 

Aldatma falan gibi bisey değil telefonunu gizlemez istedim mi direk verir falan.  Adam sadece video izliyor son bir yılda hu hale dönüştü . Şu iş var yap diysn telefondan kafayı kaldırıp yapmıyor kitap okumayı sever romanı yanına alıyor telefonu bırakıp okumaya başlayamıyor . Düşünün artık saçmalığı.  Abartmıyorum demi 

10 Cevaplar

+4 oy
(3,455 puan) tarafından
Abartmıyorsunuz. 
-Reklam-
+1 oy
(744 puan) tarafından

Devamlı da izlenmezki ay keske su tiktok gbi yerler kapatilsa :pouty:

(59 puan) tarafından
Ne TV izliyorum ne film izliyor ne haber habire video
(744 puan) tarafından
Is yerindede izliyo mu acaba
0 oy
(341 puan) tarafından
Çok da haklısın yani tepkini göster oradaki hayatavdalinca gerçek hayatlarını kaciriyorlar
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ay benm abimde ole annem babam esi cok sikayetci babam kac kere uyardi cocuklrnla ilgilen dje ama yok anlamio bagimlisi olmus resmen eside bisj dese kiyameti koparior kadincagzda bisi diemior cok sinirki gerizekali cocuklrinn en guzel yillarni kacirior
(59 puan) tarafından
Kesinlikle bizim ki de öyle
0 oy
(527 puan) tarafından
Abartmiyorsun bence oturup konuşun rahatsız olduğunu belirt gerekirse tartışın ma bu şekilde olmaz de 
0 oy
(297 puan) tarafından
Kendi haline bıraktım çocuklar bişey deyince göz teması bile kurmuyor tele bakmaktan. Ben de diyorum babanız bitkisel hayatta karışmayın. 
(59 puan) tarafından
Yavaş yavas ona yaklaştı bu da.  Önceden oynardı saatlerce şimdi zorla
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Benim eşimde ailesinin yanına gidince video izliyor Instagram da geziyor ya seni. Ailenin yanına senin için gidiyorum ben sohbet etmek zorunda değilim ki madem öyle evde otur ne izlemek istiyorsan izle sen ailenin sohbetini beğenmiyorsan beni neden sürüklüyorsun o zaman demi ben çocuk değilim ya kendim de giderim 
(59 puan) tarafından
Aynen öyle nefret ediyorm böyle yapmasından. Saygısızlık bi kere bu ya insanların içinde olacak şey mi bunu anlamıyor ama
0 oy
(368 puan) tarafından

Bitkisel hayatta girmiş bir koca da bende var senin anlattıklarınla hemen hemen aynı :angel:

0 oy
(202 puan) tarafından
Telefonkolik olmuş esiniz
0 oy
(317 puan) tarafından
Abartmiyosum canim benimkinde de vardı bir ara baya uğraştım bıraktırmak için 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 194 göst.
0 oy
0 cevap 68 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu