0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Benim için lütfen dua edermisiniz Rabbım hayırlı kapılar açsın inşAllah buraya yazmaktan başka anlatacak kimsem yok gidecek bi yerim yok ben 16 yaşında görücü usulü evlendim babam arkadaşının oğluna verdi 9 yas büyüktü benden 17 yaşında hamile kaldım 18 de oğlum doğdu evlendigim zaman aynı evde yaşancak dendi sonra sorunlar cikti vs ayrıldık ayrı eve çıktık eşim is bulamadı bulsada calismadi korana dönemi vs sonra kendi memleketimize taşındık yine aynı şekilde çalışmama vs bisey dediğimde acmisiniz acikmisiniz diyodu ben sadece doğru düzgün Bi evim Bi duzenim olsun istedim ama bu çokmus bana kimse anlamıyor ne annem ne babam kimse destek olmuyor Allahtan başka hiç kimsem yok bide evlatlarimdan başka anneme anlatsam kendi aldatılma hikayelerinden bashsedyr bende bunu yaşadım şunu yaşadım Bir ay önce dogum yaptım hiç kimse gelmedi annem yakın olmasna rağmen sadece 1 gece hastanede yattı tamam kimse gelmek zorunda değil ama biz eşimle çok istemiştik bu 2. Çocuğu oda destek olmadı tek desteği 4 yaşındaki oğlum geceleri salanarak uyuyo onu sallamakti bugün lohusaligim 38. Günü ve ben ilk 12 gün hiç uyumadım 1 gün bile sen dinlen demedi hep akşama ne yemek yapcan tatlıda yap şunu yap bunu yap akşam maç var vs kahveye çıkmam Allah kiz kardeşimden bin kere razı olsun insAllah hep o geldi bana yardım etmek için dün gece eve 4 de geldi gece odaya girince heryeri içki kokusu kapladı yani susmak istiyorum oğlum 4 yaşında herseyi anlıyor soruyor o etkilenmesin istyrm ama 1 sus 2 sus yine patlıyo insan akşam kavga ettik vs  açmın elektrgn suyunmu kesik ama en ağırı sen babanın evinde ne gördünki dedi benim hiç bisey hakim değilmiş babam fakir olduğu için evet bisey görmedim fakirdik ama o zamanlar en azindan mutluydum şimdi oda yok lütfen benim için dua edermsnz içim çok daralıyor hersey üstüme geliyor konuşcak anlatcak kimsem yok uzun oldu hakkınızı helal edin

9 Cevaplar

0 oy
(3,597 puan) tarafından
Babamın evinde görmediysem  kocamın evinde göreyim ama  oda benden daha görmemiş de terbiyesiz yaaa
-Reklam-
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun maalesef ailelerimizi seçemiyoruz. Aileden destek olmayınca da böylelerinin insafına kalıyor gencecik kızlar
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Cok uzuldm canm anne baba arkada olmayinca hersey deniliodu yqpiliodq ama tek sucun 2.cocugu yapmak olmus bole bi adama 1den faz cocuk zarar yani rabbm yardmcn olsn sana soyle boyle yap yada soyle diemeyjz belliki laftan anlamayan biri ne desek bos rabbm yardmcn olsn insallah anne babana hidayet versinde arkamda dursnlar
0 oy
(680 puan) tarafından
Baba evinde neyse koca evide öyle olur çok şahit oldum kendimden de biliyorum ama keşke ikinci hemn yapmasqydin ama olan olmuş inşallah herşey gönlünüzce olur
0 oy
(6,028 puan) tarafından
Babanın evinde görmedin diye aileni küçük görüyor madem o zaman evlenmedeydi senle. Baban (kötü değildir elbette eşinin dediğine karşılık söylüyorum ) kötü madem sen ondan kötüsün deseydin senin ondan ne farkın var o zaman deseydin adam ol da daha iyisini yap deseydin
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ah canım benim ya kıyamam sana gerçekten Allah yüreğine ferahlık versin. Eşin inşallah düzelir. Sana bir tavsiye vereyim. Sürekli yaşadığın olumsuzlukları düşünürsen asla mutlu olamazsın. O yüzden geçmişi düşünme hep geleceği daha güzel nasıl yaşarım diye düşün. Çocuklarınla ilgilen onların eğitimi için elinden geleni yap. Sen de öğren ve onlarla hem kendini hem çocuğunu geliştir. İnşallah evlatlarımız hem hayırlı sağlıklı hem başarılı vatana millete yararlı olurlar ❤️
0 oy
(13,723 puan) tarafından
İçime çok dokundu yazdıkların..

Rabbim öyle güzel kapılar açsın ki peşpeşe,

Her gün sen bile şaşır yaşadığın hayata 
0 oy
(153 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah kardeşim ne diyebilirim bilmiyorum yani namaz kıl kuran oku Allah'a sigin Allah bir yol gösterir 
0 oy
(310 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım. En zor sarhoş olarak eve gelmesi kabul etme bunu canm 

Lohusa dönemi insan böyle oluyor canm ikinci dogumumda aynısı olmuştu bana herşey olumsuz geliyor bana sürekli ağlıyordum mutlu değildim kendimi yalnız hissediyordum com şükür geçti sana tavsiyem Kur'an i okumayı biliyorsan sürekli oku ve bilmiyorsan netten bakara suresini aç evde ki huzursuzluk çıksın.

Rabbim yardımcın olsun.

Kaç yıllık evlisiniz 
(25 puan) tarafından
5 yıllık
(310 puan) tarafından
İnşallah şimdiden sonra düzelir benim de 5 yıl hep sorun vardir 6 yılı bitirdik sanki biraz fark var eskisi gibi değil

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 330 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde selinocalan (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 570 göst.
0 oy
15 cevap 381 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde iki bebek (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 505 göst.

381,354 soru