0 oy
17 göst.
Aile kategorisinde (1,060 puan) tarafından
Herkese iyi pazarlar hanımlar, 22 aylık ınanılmaz hareketli bir oglum  var. Ev savas alani gibi. Oyuncak daginikligindan bahsetmiyorum. Kac gundur supurmedim silmedim hatirlamiyorum bile. Uyanikken hic yapamiyorum prizden supurgeyi sokmeye calisiyor  veya deterjanlari oynamaya kalkiyor. Uyurken de minicik bir seste uyaniyor. Bir de 12 haftalik hamileyim. Sürpriz bir hamilelikti. Hem hamilelik hem de kendim de dogustan sahip oldugum bir rahatsizlik yuzunden cabuk yoruluyorum nefes nefese kaliyorum. Calisiyorum ama yogun degilimm . Ise gdiince annem bakiyor o da tek bakinca inanilmaz yoruluyor. Izin gunleri babasi ile bakiyoruz oda ise gtmis kadar yoruldum diyor. Sayisiz oyuncak aldim lego, bultak, oyuncak mutfak, oyuncak supurge, tamir cantasi, kamyon , kova kurek, el arabssi akliniza ne gelirse. suan tek basina oynamasini beklemiyorum ama benimle de babasi ile de oynamiyor. Sık sık parka goturururz mutlaka aglayarak doneriz her yerden. Dün sahile goturduk iki defa birinde dustu yuzu morardi birinde kafasinin arkasi sisti. Bugun de babasi ise gitti anneannesine gelin destege dedim sanirim gelmek istemediler kardesim aksama misafir davet etmis. Uyandigimizdan beri mucadele verdik resmen. Kahvalti ayri olay. Kahavltisa yemekte surekli yediklerini atar tabagi carpar bardagi kirar yavas yavas dogrusunu ogretmeye calisiyorum. Sonra disari ciktik plastik motor ile yurudgumuz yerde cadde kenari kaldirim. Surekli arabalarij icine dogru suruyor bir de disari da mucadele etmek zorunda kaldim. Az once uyuttum. Suan dusunuyorum 2 yas civari tum cocuklarda benzer davranislar mi var yoksa ben nerde hata yapiyorum bakim konusunda. Sanirim artik kendimi yetersiz hissetmeye basladim.  Bu yuzden yarim gün bile olsa krese verme fikri aklima gelmeye basladi.antalya kres onerisi varsa alabilirim. Fikrilerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum. Tesekkurler 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 24 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 382 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgeinci (16 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...