0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (517 puan) tarafından
Adetliyim randevu bulabilirsem gideceğim inşallah ama hormonlu bakır spiral falan yazanları görmüştüm devlette bu var mı.kemdimiz. mi.aliyoruz neye göre.karar veriliyor 

9 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bende merak ettim. Bekleyim burda :)
(517 puan) tarafından
:)  kadınların işi ne zor demi stres oldum şimdiden
-Reklam-
0 oy
(7,750 puan) tarafından
Onu belli durumlarda takıyorlar. Mesela benim çok kanamam oluyordu. O yüzden rapor yazdı doktor. Eczaneden aldım geldim öyle. 
(517 puan) tarafından
Benimde çok oluyor doktora kendimiz mi belirtiyoruz
(7,750 puan) tarafından
Tabi ki. Ped sayısını filan öğreniyor ona göre
(517 puan) tarafından
Hm anladım çok teşekkür ederim :)
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım randevuya gerek yok  sağlık merkezleri var burada oraya adetimin 3, günü gittim takıldı bakır olan şuan 4 yıldır takılı her hangi bir sorun olmadı 
(517 puan) tarafından
O zaman direk gitsem şehir hastanesine olur mu
(12 puan) tarafından
Ya dediğim gibi hastaneyi bilmiyorum takıyorlar ama randevu gerekir mi bilmiyorum ben sağlık merkezinde taktım en iyisi sen sağlık ocağı veya merkeze git önce
(517 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim:)
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Canım devlette sadece bakır var hormonlu yok hormonluyu çok hasta olursa takıyorlar yani kansizlikta falan takıyor devlet adet li olman şart değil adetsizde takiliyor 5 saniye suruyir adet sancısı gibi bir sancı oluyor 
(517 puan) tarafından
Bende çok oluyorum kansızlık da var muhtemelen hormonlu olur. Teşekkür ederim:)
(1,571 puan) tarafından
Devlet hormonluyu zor takiyor
(517 puan) tarafından
Gerekirse kendim alırım duruma bağlı bakılır
0 oy
(696 puan) tarafından
Canım bende de 3 aydır hormunlu spiral var daha öncede 3 sene normal sprail vardı hormonlu spirali kendin alıyorsun doktor takiyor
(517 puan) tarafından
Alırım randevulu mu gidiliyor
(696 puan) tarafından
Evet randevulu gitmen lazım ama ben özelde taktım galiba hormunlu spirali öyle herkese takmazlar benim rahim duvarında kalınlaşma vardı raporlu taktım
(517 puan) tarafından
Anladim teşekkür ederim:)
0 oy
(987 puan) tarafından
3.dogumumu 23 gün önce yaptım bende spiral düşünüyorum burda durayım bende...
0 oy
(7,739 puan) tarafından
Bana bakir yqramadi  dusmustu ben eczaneden hormonlu almistim ozelde taktirdim. Ama bakira alerjan herhangi birsey yoksa bakir diorlar
(517 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Spirale cevaz vermiyor alimler. Ben tuplerimi baglatirken öğrenip şaşırmıştım bu arada rahim sorunu nedeniyle baglamstm
(2,161 puan) tarafından
O şeyi aldık ama oda canımı yakıyo kullanamadık hiç. Hapta külliyen zarar hormonlara flan zaten
(1,020 puan) tarafından
Kayganlasiticili olanlar var onu deneyin isterseniz
(2,161 puan) tarafından
Aldığım onlardan ama bi süre sonra o etki geçiyo
(1,020 puan) tarafından
O zaman sizde kuruluk oluodur
(2,161 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(890 puan) tarafından
Sağlık ocağına taktırcaktım ben hormonsuz olarak ücretsiz takılıyordu malzemeleri kendileri temin ediyor adetin az aldığında gel dedi ama malesef yetişemedim bitmek üzere sanırım
(517 puan) tarafından
Hm anladım sağlık ocağı yapıyorsa iyi aslında bende gidebilirim bir hemşireye sorayım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
18 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul_yozgatli123 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 425 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
0 oy
29 cevap 1,733 göst.

380,357 soru

11,388,566 cevap

34,894 kullanıcı

...