0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
Sizler neler aldınız? Ben ebebekteki manyetik yazı tahtasını almak istiyorum fikir olsun

6 Cevaplar

0 oy
(4,495 puan) tarafından
Yükselen zeka cırt cırtlı kitap, müzikli hikaye kitabı, kitap da kitap :D
-Reklam-
0 oy
(686 puan) tarafından
Bu manyetik yapboz ve magnetler var şekilli biz onlardan aldık bime gelmişti bir iki ay önce 3 kutu aldım 2sini daha açmadım en çok onlarla oynuyor bir de kalorifere de yapıştığı için mutfakta ben yemek yaparken de yanımda oynuyor içeri de getirebiliyor en çok bunlarla oynuyor az çok tanıyor yap-bozu da 2 ay ben yaptım o bozdu şimdi yavaş yavaş birleştirmeye çalışıyor bir de adını tam bilmiyorum kuzeni bir oyuncak verdi stres bilmemnesi silikon kek kalıbı gibi üzerinde harfler var balon gibi bastırıyorsun içine giriyor öbur tarafa geçiyor çevirip tekrar yapıyor birde cırtlı meyve sebzeler bu 3ü ile oynuyor en çok ilgili olarak 
0 oy
(365 puan) tarafından

image

bu kitabı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum canım bir sürü kitap almaktansa tek bunu al yeter 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Cırt cırtlı kitablar biz yükselen zekanınkini almistık ,iş Bankası hareketli kitaplar parmağı ile hareket ettirip hikaye dinlemeyi seviyordu o kitaplardan ,içine koymalı zeka küpeleri ,oyun hamuru ,büyük parçalı legolar renk öğretirken iyi oluyor hem el kol koordinasyonu motor becerilerine iyi sonra plastik oyuncak  makas ,ama her tarafı plastik keskin makas değil oyun hamurlarını kestiriyirdum  ,makas tutmayı öğrenmesi için oda önemli motor becerilerinde bu önemli iki yaş altı ayrı palstik makas oluyor ona dikkat et canım 

Bizde birde fisher pricenin oyuncaklari var eğitici kopekcik ve arkadaşları ama sesli oyuncakları hiç sevmemisti oğlum 2.5 yaşında hala oynamaz o yüzden onlar gereksiz geliyor 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Oyuncak telefon,gitar,piyano,peluş oyuncaklar,scooter,bisiklet,sesli yürüyen kedi köpek ,eğitici kitaplar,magnetik oyuncaklar aklıma şimdilik bunlar geldi
0 oy
(1,312 puan) tarafından
Valla 2 yaşina kadar hicbirsey oynamadı 2 yaşından sonra biraz biraz ilgisini çekmeye başladı bence hicbirsey alma bırak etrafı keşfetsin :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
13 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

382,141 soru

11,441,507 cevap

35,011 kullanıcı

...