0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (5,397 puan) tarafından
Kadın doğum bölümü randevu hiç yok ikili tarama testi vardı ben normalde özele gyorum doktri gel yapalım dedi ama testler pahalı dedim devlete gideyim şuan 10. Hfta 12 .hftda gel dedi sabah tam on da bakiyorim yeni gün cikiyo basıyorum rendevu yok dyor bu nasıl oluyor saat 4 TE gece 12 1 yok yani siz nasıl buluyorsunuz olmazsa sıra Alaçam oda çok bekletyorlar

10 Cevaplar

0 oy
(911 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun.ben şimdi bile mhrsden baktım gideceğim hastanede buldum.istanbul Avrupa yakasindayim
(5,397 puan) tarafından
Ben Tekirdağ Çerkezköy devlet hastanesine bakiyorim yok sen hangi semte otryrosun
(138 puan) tarafından
Bende Çerkezköy de oturuyorum öğlen araları sıra veriyorlar Saat 12 buçuk gibi gidip sıraya girerseniz alırsınız birde gitmeden önce saat 11 gibi arayın hastaneyi sorun öğleden sonra sıra veriliyor mu diye boş yere gitmemiş olursunuz.gecmis olsun
(5,397 puan) tarafından
Ben kapaklıda yaşıyorum işte uzak gidemiyorum bı aralar gtmisim öğleye kadar sıra veryoruyiruz demişlerdi şuan sistem nasıl blmiyorum sabah erken aşırı sıra oluyor kalmıyor fiş yaa:( küçük kızımda var artık ablamın vardiyası denk gelirse emanet ederim ancak
-Reklam-
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Nasıl bulablirim acaba
0 oy
(8,386 puan) tarafından
Sabah erkenden gidip doktordan sıra talep et. İnsiyafine kalmış doktorun belki verir. Bizim burda onun içinde kota koymuşlar. Sabah erken gelen 10 kişi olursa araya sıkıştırıyorlar.
(5,397 puan) tarafından
Benim doktorum yok ilkez gdec devlete normlade sıra aliyrlar ama çok kuyruk oluyor
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Sabah erken gidip hastaneden sıra alabilirsin 
(5,397 puan) tarafından
Oda çok bekletyorlar kız bide bir kızım var bakacak kmse de yok
0 oy
(133 puan) tarafından
Talep açtır mhrs üzerinden. Biri iptal ederse yada randevu açılirsa bildirim geliyor. Yada ara 182yi hangi hastaneyi istiyorsan ne zamana sıra açılacağını öğren
(5,397 puan) tarafından
Talep butonu çıkmıyormu çok saçma yaa yarın 182 de arayayım ona üç daka kala of ya
(133 puan) tarafından
Şimdi de arayabilirsin onlar hangi güne randevu açılacağını görebiliyorlar söylediği tarihte 10da bakın diyorlar
(5,397 puan) tarafından
Aradım yarın ara dyir
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Talep oluştur MHRS den boşluk olunca mesaj geliyor 
(5,397 puan) tarafından
Talep de yokki kaç kere oluşturma butonu çıktı asla bildirim gelmedi
0 oy
(680 puan) tarafından
Her sabah 9.58 de giriş yaparım herşeyi hastane doktoru giderim saat 10 oldumu giriş onaylarim açılır bazen doktor yok ama ertesi gün bakınca oluyor sürekli bakman gerek 
(5,397 puan) tarafından
Hergun 9 55 ten 10 a kadar bakıyorum olmasa 182 ararım ya
0 oy
(4,361 puan) tarafından
Bugün gittim 7+6 çıktı 14. Haftada gel dedi perinatoloji 
(5,397 puan) tarafından
Niye perinatoloji kadın doğum bakmiyormu
(4,361 puan) tarafından
Benimki riskli gebelik olduğu için canim
(5,397 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bende bulurum ya
(4,361 puan) tarafından
Sağolasın inşallah bulursun.Benim doktorum yeşil kayıt açmış o yüzden bana direkt hastane kendi randevu veriyor.
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Benimde gitmem lazım. Sprial düşünüyorum 13 Mayıs vardı ona aldım gerçekten çok zor randevu almak. 
(5,397 puan) tarafından
Spiral çıkarmak için almıştım bı ara randevu ozman şasirmisim bi an bulunca
(1,193 puan) tarafından
Ben daha düşünüyorum ya yakın zamanda karar verip ya gideceğim yada korkuyorum iptal edeceğim:))
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Sabah 5te falan gittigimi bilirim. Sıraya giriyordum ordan. Mesela randevusuz diyelim 30 kisiye numara veriyorlardı. Hemen bitiyordu zaten. Oyle bi düzen vardı.
(5,397 puan) tarafından
Ayy okdr :( sıra biterse millet boşuna gelmiş.oluyor geri gdyor evimde uzak:(
(1,009 puan) tarafından
Bi kagida isim yaziyorlar 1 kim gelmis 2 kim gelmis. Saat 8e gelirken o listeye gore sıraya giriyorduk. Devamli gelenler veya arayanlar bazen diyordu bugun 20 kisi alacak 30 kisi alacak.aynen sansina valla ilk siralardaysan alirsin numarayi da. Biraz gec gidersen numaranin kalmama ihtimali var. Her yerde ayni olur mu onu bilmiyorum. Ilk hamileligimde boyleydi ikincisinde de degisen birsey olmamis yine ayniydi.
(5,397 puan) tarafından
Evet kızımda hamileyken bi ara annem ameliyat olmuştu dedi git sıra al etken gttim isim yaziyordu adam snra fiş veryordu şuan nasıl blmiyorum kavga eden vardı sen nerde otryorsun
(1,009 puan) tarafından
Boluda oturuyorum canim
(5,397 puan) tarafından
Bnmde Çerkezköy Tekirdağ işte oda yok

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 279 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
0 oy
19 cevap 166 göst.