0 oy
63 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
18.5 aylık bebegım 6 aydır kendi kendine uyurdu bi kac gündür kendi kendine uyumuyo sallanmak ıstıyo ve bazen uykuyu Rededıyo bu durum düzelir mi acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(2,056 puan) tarafından
1 buçuk yaşında değişen huyu 2 buçuk yaş oldu hala devam ediyor. 2 yaş sendromuymuş 3 buçuk yaşına kadar sürebilirmis.... 
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
2 yaş sendromuna giriyor canım adım adım tüm huyu değişicek. Benim kızımda öyleydi 22 aylık olucak 1 hafta sonra 18 ayından bu yana her gece Allah'ım yarına her şey iyi gitsin diyip her gün Allah'ım sen sabır ver kafayı yiyicem artık diye günü kapatıyorum. Ve 3 3.5 yaşına kadar böyle devam edicekmiş. Analık zor bacım. Sabır işi valla. 
(346 puan) tarafından
Sabrımı cok zorluyo bu sıra sesimde çok yükseliyor ona geri üzülüyorum
(1,698 puan) tarafından
Sabır taşı değiliz canım. Sen yine de sakinleşmek için derin nefesler al. O an başka şeyler düşün iyi geliyor. Zıtlaştığı durumlarda istediğin iki şeyi seçenek olarak sun. O kendi seçsin. Hem senin dediğin olur hem de o seçeneklerden ben seçtim sanır.
(346 puan) tarafından
Aynen deneyim öyle
0 oy
(2,171 puan) tarafından
Hoşgeldin 2 yaş sendromu. Malesef huy degistiyorlar bir bakiyorsun yemek redediyor bir bakıyorsun uykusu olduğu halde inat edip uyumak istemiyor. Biz şuan 2.5 yaşındayız uyumak istiyormusun diyorum hayır kısa ve net. Bu dönemde sabırlı olmak gerekiyor da bazen o sabır da tükeniyor, sen yine olabildiğince sakin ol 
(346 puan) tarafından
İstemedigi şeyleri ister oldu kardeşini kıskanmazdı kıskanmaya başladı sabır çekiyorum artık istemsizce bazen sesim yüksekliyo öğlen uykusunu redediyo ama uykusu olduğu için huysuzlaniyo valla zor bir dönemdeyiz
(2,171 puan) tarafından
Evet birebir aynısını yaşadım, benim tek çocuğum sizin ki uykusu gelince asla uyumak istemezdi bende kaç kere bağırdım çünkü robot değiliz bizde yoruluyoruz tukeniyoruz istemsizce kizabiliyoruz bu da uyku konusunda korkuya yol açtı malesef bende artık kizmamaya başladım rahat bıraktım öyle uykuyu sevdi şimdi iyiyiz sunuda unuttum banyo seven çocuğum banyo yapmak istemiyordu birde banyo dediğim zaman ağlamaya baslardi o da düzeldi. Bu işin kurali sabır çocuk içinde bizim içinde çok zor dönem canim. Şuan 3 yas sendromuna merhaba dedik 2 yaş masummus :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
0 oy
0 cevap 37 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livaa37 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu

383,308 soru